Popüler Konu LenaG ile MasterFit

canım ne zamandır böyle full sağlıklı besleniyorsun bi de hep aynı düzen miydi? aralıklı oruç denedin mi

annemmm 😍

canım fazlasıyla sağlıklı valla :) ama uzun süredir böyleyse vücut alışmış olabilir ,sadece adım yetmiyor olabilir , leslie ekleyebilirsin
işte yaklaşık 40 gündür beslenme düzenimi daha sağlıklı yapmaya çalıştım. aralarda tabi belli miktarda makarna, pilav, çikolata da oldu ama en azından önceye göre daha iyiyim.
aralıklı oruçla çok güzel kilo verdim. bana en iyi gelen aralıklı oruç zaten. ama bu sefer başlayamadım. sabahtan beri onu düşünüyorum. yavaştan adım atsam diyorum. onda da wc sıkıntı oluyor bana ama ayarlıcam artık.
benim annem de terazi 😍
canım o adımlar her zaman normal adım değildi zaten. bakma 3 gündür yapmıyorum ama önceki günlerde lesliyle karışık mezdeke yaptım. zaten onların faydası oldu.

dünden beri modum çok düşük. moralim çok bozuk zaten. içimden hiç birşey yapmak gelmiyor.

işte yaklaşık 40 gündür beslenme düzenimi daha sağlıklı yapmaya çalıştım. aralarda tabi belli miktarda makarna, pilav, çikolata da oldu ama en azından önceye göre daha iyiyim.
aralıklı oruçla çok güzel kilo verdim. bana en iyi gelen aralıklı oruç zaten. ama bu sefer başlayamadım. sabahtan beri onu düşünüyorum. yavaştan adım atsam diyorum. onda da wc sıkıntı oluyor bana ama ayarlıcam artık.
benim annem de terazi 😍
canım o adımlar her zaman normal adım değildi zaten. bakma 3 gündür yapmıyorum ama önceki günlerde lesliyle karışık mezdeke yaptım. zaten onların faydası oldu.

dünden beri modum çok düşük. moralim çok bozuk zaten. içimden hiç birşey yapmak gelmiyor.
Ne oldu canim moralin niye bozuk 😔

selam canım

Oo iyiymiş hemen kahvemi içeyim :KK70: :KK70: dolara endeksli değil di miii 👀

hımm belki de güç antrenmanı eklemelisin canım 🤔 bir de her gün mü yapıyorsun yürüyüş ve leslie?

Yaaa çok hoşsunuz 😂 😂 😂

Bende sulugu aradim o kadar dolap altında buldum 😂
Bu minnaklar cok fena
Evet yaptım bisi de çıkmadı yaş 23 canım
Gec dollenme olabilir mi acaba en son ne zaman test yaptin
Bizimkine okuyor artık diye rozet almış öğretmeni vermiş dedim haftasonu yaparsın odevler bitmiyor ki haftaici 🙄

Aşka geldi 🤣 bizde madalya aldık her birine ama daha dağıtması hepsini toplu verecekmiş sanırım
Her ogretmen farkli bizde toplu pasta kesecegiz artik cogu okuyor
Bu ara fazla adim atmaya çalışıyorum
Bogazima sahip cikamiyorum bari adim atayim diyorum 😔😔😔😔
:KK43:

benim annem de terazi 😍

Neden keyfin yok :KK43:

Ay maşallah 😀

ahaha 🤣

ben deee :KK70: ay 5. takımda 2 kişi vardı onlar da kaybolmuştu 😂 sevindim

haydaaa:KK14:

geçmiş olsun canım dikkat et
sınavın mı erteleniyor? arkadaşının evinde mi kalsan?

ben de :KK70:
Sınavları taktığım yok ki kardeşimin evindeyim her seyi bosladim

Ne oldu canim moralin niye bozuk 😔
kafama taktığım bazı şeyler var canım. aklımda hepsi bir araya geldi işte. modum çok düştü 😔
üstüne de birkaç haftadır tansiyonum hafiften yükseliyordu. ölçmeyi bırakmıştım. bir kaç gündür yine yükseliyor. inmiyor özellikle küçük olan. kilo ve stres de olunca tansiyondan çekiniyorum.
sizlerle yeniden güzel bir başlangıç yaptım. ama dün yazdığım gibi gizli şeker değerinden dolayı istediğim rakamlarla ilerleyemiyorum.

dünden beri nerden randevu alıp doktora gideyim diye bakıyorum. ayrıca çok yoğunum dinlenmek istiyorum.
özetle böyle yani...

kafama taktığım bazı şeyler var canım. aklımda hepsi bir araya geldi işte. modum çok düştü 😔
üstüne de birkaç haftadır tansiyonum hafiften yükseliyordu. ölçmeyi bırakmıştım. bir kaç gündür yine yükseliyor. inmiyor özellikle küçük olan. kilo ve stres de olunca tansiyondan çekiniyorum.
sizlerle yeniden güzel bir başlangıç yaptım. ama dün yazdığım gibi gizli şeker değerinden dolayı istediğim rakamlarla ilerleyemiyorum.

dünden beri nerden randevu alıp doktora gideyim diye bakıyorum. ayrıca çok yoğunum dinlenmek istiyorum.
özetle böyle yani...
Geçmiş olsun canım inşallah şifani bulur kurtulursun şekerden falan 💕

♥️Masterfit (Kilo +Adım Yarisi )(Menu yazmak zorunlu)
💙MasterFit (Kilo +Adim yarisi)(menü yazmak zorunlu)
💛Adim yarisi (menu yazmak istege bagli )

Kizlar Yarin bildirimlerinizi fotografli ve nickli olarak en gec 13.00 e kadar bekliyorum...
MasterFit e katilmak istemeyenler belirtsin diğer herkesi mastefite ekleyeceğim.....

E Elif_Eylul
Cordelia Cordelia
M MissHayaLet
North River North River
C Chikolata_gozlum
Nehir6161 Nehir6161
Aijoo Aijoo
@Li_zigi
askrhpozitif askrhpozitif
F Frozen01
C _CikiLeta
S sulisim
aypare ackerman aypare ackerman
sardunya1038 sardunya1038
eceboce eceboce
60kiloyum 60kiloyum
masal3487 masal3487
Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu
fittanne fittanne
sara_28 sara_28
menekse_kokusu menekse_kokusu
@Zeynebim2020
bluegreeneyes bluegreeneyes
dolunaydagel dolunaydagel
fesang fesang
Efillim Efillim
blonde ambition blonde ambition
L LADY VEGA
deniz diyette deniz diyette
Beth18 Beth18
Bal0ncuk Bal0ncuk
K KarlarKralicesi
Diyet Salata Diyet Salata
HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir
C Calcifer

♥️Masterfit (Kilo +Adım Yarisi )(Menu yazmak zorunlu)
💙MasterFit (Kilo +Adim yarisi)(menü yazmak zorunlu)
💛Adim yarisi (menu yazmak istege bagli )

Kizlar Yarin bildirimlerinizi fotografli ve nickli olarak en gec 13.00 e kadar bekliyorum...
MasterFit e katilmak istemeyenler belirtsin diğer herkesi mastefite ekleyeceğim.....

E Elif_Eylul
Cordelia Cordelia
M MissHayaLet
North River North River
C Chikolata_gozlum
Nehir6161 Nehir6161
Aijoo Aijoo
@Li_zigi
askrhpozitif askrhpozitif
F Frozen01
C _CikiLeta
S sulisim
aypare ackerman aypare ackerman
sardunya1038 sardunya1038
eceboce eceboce
60kiloyum 60kiloyum
masal3487 masal3487
Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu
fittanne fittanne
sara_28 sara_28
menekse_kokusu menekse_kokusu
@Zeynebim2020
bluegreeneyes bluegreeneyes
dolunaydagel dolunaydagel
fesang fesang
Efillim Efillim
blonde ambition blonde ambition
L LADY VEGA
deniz diyette deniz diyette
Beth18 Beth18
Bal0ncuk Bal0ncuk
K KarlarKralicesi
Diyet Salata Diyet Salata
HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir
C Calcifer
Kaptanım bende katılabilir miyim masterfite yeni olduğum için hala bekleme sürem mi var?

X