Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım 1 e daha küçük. Şimdiden alıştırmaya çalışman çok güzel ama inan zamanla olacak. En sorumlu cucuklar bile sıkıntı yaşıyor. 2014 doğumlu di mi ya da 2015?
2015 canım kız unutması yada alışması sorun değil kontrol ettin mi eksik birşey varmı cantansa diye sorduğumda yapıştıricim bitmiş bir o eksik anne dedi ona yanıyorum ama çanta zaten bomboş nasıl kontrol etti

Odaya girip çıkmasıyla bir oldu demekki öğrenir zamanla insAllah

Demek ki sadece yapıştırıcı lazımmış bugün

Kaç gündür kargo beni strese soktu ya tee bulunduğum şehre kadar gelmiş ama eve getirmiyorlar alıcı adreste tanınmıyor diyor yalana bak sanki gelmişler de yokmuşum sinirim alt üst şubede bekliyor
Hangi kargo bende nefret ettim kargodan en son aldığım oyuncakti iyi ki söylememisim çocuklara elime ulasmadan tekrar aldığım satıcıya iade edildi ilk evde bulamadık dediler sonra kayboldu dediler sonra bulundu ama hasar almış dendi

Ya canım cok nornal ben kendim gizli kontrol ediyorum öğretmen canta düzeni istiyor defterlere özen gösterin diyor da benim kuzu o konuda cok duzensiz defterleri dergileri her Allah'ın günü düzeltiyoruz da ertesi gün yine aynı alışacaklarda işte o arada bizim sinir sistem bozulacak
Reytingler düşmüş.
Kaos dedikodu entrika ekşın yok canım

Aras canım baktım sitelere hep şikayet etmişler bu ayın 3 de sipariş ettim bugün 9 zu daha yok düşün bende sinirle geri iade etmek istiyorum dedim kargoya verilen sipariş iade edilemez dedi kardeşime derim inşallah gidip alır almazsa kalır ilk defa başıma geldi kaç defa bişeyler sipariş ettim de hep getirildi

Ben 2 yıl yüzmeye gittim pandemiden dolayı bırakmak zorunda kaldım. O kadar rahatlıyordum ki hem bedenen hem de zihnen. Şimdi de spora devam ediyorum mutlu hissediyorum rahatlıyorum. Keşke bu kafadan çıkabilseler
Keske gidebilsem. O kadar cok gitmek istiyorum aslinda ama imkanim yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…