Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet. Yumurta yok tabagimda ve doymuyorum. aksam 17.20ye kadar okuldayim.cocuklari al yemege otur derken saat 19.00 oluyor. Yani 9.30dan 19.00a kadar(10 bucuk saat) cay kahve icerim.Enerjim dusuyor ben de yedim 2 dilim.
Aslinda burda yanlis yapiyoruz borek daha cabuk aciktiriyor hemen sindirime geciyor karbonu vucut . Ha sana diyorum kendim yapiyor muyum allah cezami verdi :KK70:

Fazlasi abla ama ben vay mi odem mi deseler cay derim . Diuretik oldugu icin sivi tutma kapasitesi var cay ve kahvenin
Bende çaycı olduğum için çok içiyorum sabahları.
Çay ve kahve su tutuyor diye duymuştum ama tutarsa tutsun çaysız duramam ben
Aynen çaysız olurmu hiç
Aslinda abla cay,kahve gibi icecekler vucuttan sıvı atiyor
Cay ve kqhve icerken daha cok su icin diyorlar

Ama bazi kisilerde de odem yapabiliyor
Çay olmadanda olmuyor işte,zen bardaklar varya onunla sabah 4 bardak filan içiyorum yani.

Screenshot_20211209-095318_Opera.jpg
@Li_zigi

Bende çaycı olduğum için çok içiyorum sabahları.

Aynen çaysız olurmu hiç

Çay olmadanda olmuyor işte,zen bardaklar varya onunla sabah 4 bardak filan içiyorum yani.
K
A
H
V
E
Abla
K
A
H
V
E
Çayı es geçin🙈

Of of Allah kolaylık versin canım.
Sagolasin 🥰
Aslinda burda yanlis yapiyoruz borek daha cabuk aciktiriyor hemen sindirime geciyor karbonu vucut . Ha sana diyorum kendim yapiyor muyum allah cezami verdi :KK70:
🤪haklisin onun yerine 2 tane yumurta yerdim hatta 3 bile yerim ama cocugumda yumurta alerjisi var eve yumurta sokmuyorum. Ekmek olurdu hep ama bu sefer buzdolabinda borek vardi 2 dilim kalmis ben de yiyim dedim. Onu yemeseydim ekmek yiyecektim zaten.

Insallah yarin eksi gelirim amin:KK70:

X