Popüler Konu LenaG ile MasterFit

C Chikolata_gozlum @Zeynebim2020 Zipzip- M MissHayaLet teşekkür ederim canlarım sabah bir gargara , tarçınlı sıcak süt ve evden çıkmadan sıcak kekik çayı ile boğazımdaki mikroplara savaş açtım geldiklerine pişman oldular sanırım şuan sesleri yok

Bana kızabilirsin sorun yok alıskinim ben herşeye zaten olaylari çıkaran benim ortalik karistiranda benim

Aşırı doluyum elif biliyosun, sessiz kalmaya çalışiyorum konuşursam ağır olucak herkesin kalbini kırcam bilenler bilmeyenler yorum yapiyor
Amaan bosver canim
Kandiran kendini kandiriyor
Zayıflayamadiktan sonra bir anlami yok
Yorum yapma
Eger gercekten zayıfladiysa bir öncesi sonrasi yapar görürüz

Amaan bosver canim
Kandiran kendini kandiriyor
Zayıflayamadiktan sonra bir anlami yok
Yorum yapma
Eger gercekten zayıfladiysa bir öncesi sonrasi yapar görürüz
Yorum işim bitti benim artik aynısinı kim yaparsa gene tavrım bu olur netim böyle konularda,sevmeyen sevmez valla bu satten sonra bakayim umrumdami hakkaten umrumda degil millet icin paralan sana dil pabuç gibi,herseye herkese cevap hazir sonra ben ne yaptimki

Selam kolay gelsin canim

Hata bizde kim ne yaparsa yapsin cok takiyoruz

Insanlari anlamak zor canim
Daha ne istiyorlar bizden çözemiyorum bazen
Ben kendi çocuguma bukadar zaman harcamiyorum ya sende biliyosun bunu elif yoksa banane burdaki insanlardan,senle çiktığim yola yarı yolda seni birakmamak adina burdayim bunu en iyi sen biliyosun

Kızlar bu şekilde konuşmanız bile yanlış yani konu üzerine konuşmanız.ilgisizligine siz ilgi veriyorsunuz bunu kendinize yapmayın bir psikolog dan duymuştum karşı tarafın size zarar vermesine siz izin verirsiniz,izin vermezseniz en son size zarar vermeyeceğini anlar ve susar demişti siz değerlisiniz......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…