Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben kucukken yakalayip kavanoza koyardim cekirgeleri kurbagalari nasil bir manyaklik simdi tovbe dokunmam en fazla her yaz eve giren kertenkeleyi esarpla yakalayabiliyorum :KK70:
Tavuğunuz varmıydı küçükken öyle merak etdim:KK70::KK70::KK70:

Esimde kurbagdan nasil korkar el ele cikiyoruz merdivenleri elimi birakip bir firladi cizgi filmlerdeki hizla gercek yuzunu gordum daha guvenmem sana kurbaga yani dedim ya demek ki birsey olsa ilk beni atacak onune:KK11:
Kocanda biliyor senin gözün kara birşeyden korkmazsın diye.

Esimde kurbagdan nasil korkar el ele cikiyoruz merdivenleri elimi birakip bir firladi cizgi filmlerdeki hizla gercek yuzunu gordum daha guvenmem sana kurbaga yani dedim ya demek ki birsey olsa ilk beni atacak onune:KK11:
:KK70::KK70::KK70::KK70:

Cok kiskandim :KK43: bu hafta uyumak istiyorum hafta sonum guzel gecsin istiyorum adimlarim 4000de kalsin ozur dileyim arkadaslar uyumusuz demek istiyorum cok mu :KK70:
Bende onu diyemiyorum o rahatlığı bana ver Allahım :dua::dua::dua:

Uyu ama adımlarını da at

Ay siz çılgınmışsınız be , yazık hayvanlara neler yapmışsınız :KK12:
Bende yazayım içimde kalmasın küçükken kara fatma galiba adı onları toplardık kavanoza toplardık :kusmuk:

Manyakkkkk :KK70: hayal ettim . Oglumda simdi koye gidince evin onunde citleri kapatip kovaliyor son care ucuyor hayvan kisa mesafe sonra hani uctu iste hani tavuk ucamazdi diyor :confused:
Çocuk hakli uçamayan tavuk 🐔 tavuk değildir 😂

X