Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Buraya 100 kiloyum desem kimene 50 kiloyum desem kimene önemli olan gerçekten sağlıklı ideal kilomdayım değilmiyim değilsem bunun için çaba gösteriyormuyum yoksa buradaki kişileri kandırmak kendini kandırmaktır. Ben haşimato troidi olsn biriyim ödem sorunum çok fazla okur diğer takımdan arkadaşlarım bilir çok güzel kilolar verdim diyetisyen eşliğinde ama öyle gün olduki bir anda 3 kilo fazlam oluyordu tartıda ama diyetisyene gittiğimde 2 kilo yağdan vermiş oluyordum 3 kilo fazlanın ödem olduğunu o zaman anlıyordum diyetisyen tartısında anlaşılıyor biliyorsunuz sma yağdan kilo verince hemen belli oluyor incelme oluyor çünkü.
Neyse çenem düştü yine ben kendi adıma burada yazılanları okudukça motive oluyorum o yüzden buradayım hepimiz ideal kilolarımıza gelip orda kalmayı başarabilsek keşke önemli olan bu
Evet canım ama bu gözler neler gördü neler onun için yani sadece kandirdiklarini düşünürler biz he der geceriz ama salak olduğumuzu dusunmesinler.

Hayır dalga geçmiyorum
Dün aldın bugün verdin nasıl oluyor 1200 den bahsediyoruz. 200 300 hadi neyse verirsin. 1200 bu ya . Sen neler karıştırıyorsun. Kilosunu herkes kendi için verir bakası için değil. Ama sen burda bizimle oynuyorsun ama kendini kandırırsın burda bana katılanlar da olacaktır. Ya kendine çeki düzen ver tartıyla oynama . Yada bizi değil kendini kandırmaya devam et.

Ödem attım dedim ama kandırıyorsun diyor ben kimseyi kandırmadım tartı fotomu atmasam kandıırdıgımı düşünürsün adım üstüne yemin ederim bu
Cuma tam net belli olacagım da yazdım
Neyse bu konuyu fazla uzatmayalım
Artık hiç bişi yazmak istemiyorum ne yazsam karşıdakimi kandırıyormuyum diye düşünür oldum ama kandırmıyorum doğru olanı yazdım. Yarın bi daha foto atsam inanır mısın 🙄 hergün tartı foto atabilir miyim Zipzip- Zipzip-

Ödem attım dedim ama kandırıyorsun diyor ben kimseyi kandırmadım tartı fotomu atmasam kandıırdıgımı düşünürsün adım üstüne yemin ederim bu
Cuma tam net belli olacagım da yazdım
Neyse bu konuyu fazla uzatmayalım
Artık hiç bişi yazmak istemiyorum ne yazsam karşıdakimi kandırıyormuyum diye düşünür oldum ama kandırmıyorum doğru olanı yazdım. Yarın bi daha foto atsam inanır mısın 🙄 hergün foto atabilir miyim Zipzip- Zipzip-
Foto atman önemli degil ki gordun mu bende bir gunde 3 kilo verdim foto ile

X