Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cumaya göre menun harika arkadaşım biraz spor için fırsat oluştursan tadından yenmezsin

Mavişim bugün suyunu 3 lt içmeye çalış Dukan birasi yada from çayı ile halleyleri gönderilim vucuddan bugün

Rast gele bol eksili bir hafta geçirmenizi dilerim.

Hepizine mrb arkadaslar....
Ben Istanbul üniversitesi ebelik mezunuyum. Ayrica yüksek lisansimi da kadin hastaliklari üzerine tezli yaptim. Uzman ebeyim yani kisacasi. Birsürü degerli Kadin dogum uzmaniyla calistim. Hicbir tanesinin de beden kitle indeksi 19 olan bi insana gebe kalmak icin kilo vermen gerekiyor dedigini duymadim. Arkadasimiz sanirim diyet gruplarina gelip ne kdr az yiyorsun, ne kdr zayifsin, ne kdr fitsin gibi kendini tatmin edecek seyler duymak istiyor. Özel hayatlarinda bu tarz seylere ac olan insanlar malesef bunu farkli yerlerden karsilamaya calisiyor bazen. Rastlamadigimiz bi durum degil yani kisacasi. Ayrica kiloya göre alinacak kalorinin hesaplandigini da bilmiyor. Kilon fazla diye az olanlardan fazla yemen gerektigini kim söylemis demis cünkü. Kimsenin 50 kilosunu 60 kilosunu yada verdigi bilmem kac gramini kiskanacak bi insan degilim. Eminim burdaki hicbir arkadasim da öyle insanlar degiller. Sadece motive olmaya, kilo verip bagirsak tembelligimi yenmeye geldim. Sadece bunun icin gayret gösteriyorm. Bu menü meselesinde cok doluyum. Ama cok uzatip grubun huzurunu kacirmak istemem. Simdiye kdr hickimseye saygisizlik yapmadim, yapmiyorum ve yapmayacagim.Hepinizden de bu konunun tamamen kapatilmasini rica edicem. Arkadas banı kalkip gelse bile, tekrar bu konuyla ilgili buraya dönüs yapsa bile cvp vermemenizi rica ederim. Hepinize simdiden cok tsk ediyorm❤

Sen merak etme ben burda oldugum surece kimse bisey diyemez gelemezde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…