Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ben karabuğdayı ekmeğini kendim yapıyorum. saf karabuğday unu ve karnıyarık otu tozundan. uno daki o ekmeklerde buğday var. az miktar karabuğday var içlerinde. karabuğday, buğday değildir. kuzukulağıgillerden bir bitkidir. ekmeğinin yapısı kum gibi dağılır. esnek olmaz asla yani. ben içine karnıyarık otu tozu katıp az biraz daha esnek hale getiriyorum canım. neyse öyle yani.
tamam öyle yapayım. yanıma öğlen yemeğine göre 1 dilim karabuğday ya da atalık tam buğday ekmeği alayım :KK5:
Ben anlamam ot mot sen yapiyosun ekmek güzel ama karnıyarık otumu olurmus yemegi olur🤦🏻‍♀️

Karboyu doyana kadarmi ilginc ilk defa duydum bana doktor bir zaman çikarticaz hayatindan kilo verene kadar dedi
canım bu şekilde dengelerim o isteği açlığı diye düşündüm bugün de iyiydi yani gözüm kalmadı plavda 😍
ama yarınki tartıya göre revize ederim 😘 4-300-400gr gitmiş olsa bile devam ederim diye düşünüyorum :KK66:
insülin direncin mi var kuzum yüzden demiş olabilir , bir dilim mi yiyorsun günde uni çiyalıdan :) benim de favorim o unolardan :KK200:

canım bu şekilde dengelerim o isteği açlığı diye düşündüm bugün de iyiydi yani gözüm kalmadı plavda 😍
ama yarınki tartıya göre revize ederim 😘 4-300-400gr gitmiş olsa bile devam ederim diye düşünüyorum :KK66:
insülin direncin mi var kuzum yüzden demiş olabilir , bir dilim mi yiyorsun günde uni çiyalıdan :) benim de favorim o unolardan :KK200:
Sabah 2 aksam 2 dilim verdi doktor canim guzel benimde hosuma gidiyor ama her hafta degisim yapiyoruz ekmekte

Bilekliği olmayanlar adımları tlfndan mı takip ediyorsunuz bende bileklik var ama eski tlfnuma kurulu yeni tlfn alınca yapamadık öyle kaldı.
Kendimi denemek istiyorum 8 bin adım atmak beni ne kadar zorlar yapabilir miyim de
Ben telefondan takip ediyorum canim

Selam kizlarr.
Haftasonunun yoğunluğu var giremedim.
Zipzipcim kusura bakma canim, yarin anya konya belli olur.
Tamam canim
Menuler onemli düzenli yazmanı bekliyoruz 🤗

3 Aralık Cuma menü
10.30
3 kaşık biberli lor
Domates salatalık
2 dilim ekmek
5 zeytin

14.30
1 cennet hurması
10 badem

16.30
1 avuç leblebi

17.30
1 kase mercimek çorbası
1 kase lahana çorbası
Salata
2 kaşık makarna

3 litre su
Leslie 2 mile

4 Aralık cumartesi menü
10.30
2 yumurta
Domates salatalık turp
7 zeytin
2 dilim ekmek

15.30
2 top yulaflı kurabiye
1 fincan kahve

17.00
1 kase çorba
10-12 nohutlu etki sarma
1 kase yoğurt

21.30
3 kuru incir
10 fındık

3 litre su
10000 adım bileklikle ayrı telefonla ayrı yürüdüm 10.000e tamamladım Zipzip- Zipzip-
E Elif_Eylul
Cordelia Cordelia
fittanne fittanne
IMG_20211204_215538.jpg

Screenshot_20211204-215414.jpg

X