Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bizden yani kelebeklerden @Tostombalakanne sadece bildirim yapmadı .
Çiçeklerden M MissHayaLet @Poni Bon @Tutku44 minik kalp0753 kaldı

Ben memlekete gitmistim cenaze icin yeni döndüm katilamayacagimi haber vermistim ama gozden kacmis olabilir. Kazanan arkadaslari tebrik ediyorum

Valla cok zor canim ben bile zorlaniyorum bu aralar
Bir rahatlama geldi elbiseyide alinca
Nasil girecem icine diye dusunmuyorum hic
Dikkat etmezsen giydiginde kendini beğenmezsin. Ben nişanligi diktirmiştim. Nişan günü gittigimde potluk oldu, kadin bana kg almışsın dedi herkesin içinde. O donem nasil bir gafletteysem inadina yiyodum evlenicem gelinlik giycem deyipte 5 kg vermeye bile gayret etmedim

Bende 5 senedir aslinda. Daha kiza hamileyken uyuyamiyordum

Allah seni stresten demek ki bende 56 ile.nisanlandim 51 ile evlendim hemde hic diyet yapmadan her gidiste tadilat yapildi gelinlige 1 hafta kala alirken terzi artik zayiflama nolur dedi modeli bozulacak :) keske simdide biri bana artik zayiflama dese

Minumumda tesvik eder 5000lerdeyken kalkip leslie yapmak gerrekir :)
Duyuru yapayim o zaman
Bu hafta armut diyeti yapicam bir kasa armut var evde
Armut mu yiyeceksin sadece
Bende mi yapsam armut dolu daha ev
Ben de tartilmadim. Dün gece kendimi kaybettim. Kesin 60 dan fazlayim.
Olsun canim arada kacamaklar olur toparlarsin
Dogru diyorsun canim 4 gun var dikkat edeceğim
Minigin burnu tikali sabahlari cok serinde degil ama abiden aldi demek ki uyudu leslie yapacagim 20dk veriyorum uyanmasi icin var mi artiran
Sen spora baslar baslamaz uyanir

Nasil bir ruh halindeydim bilmiyorum ki. Zaten gelinligimi de oylesine secmistim ilk gittiğim yerden ilk gördüğüm modeldi. Mutsuz olunca yemek benim hep kacisim oldu o yuzden bu denli aldim zaten. Artik yemenin bana mutluluk vermeyecegini anladim

Karpuz bitti armut mu cikti :) wcden cikamazsin
Eee napayım o kadar armutu olsun zaten kabız oluyorum iyi gelir
İnsallah sonucunuz guzel cikar
İnşallah canım benim
Duyuru yapayim o zaman

Armut mu yiyeceksin sadece
Bende mi yapsam armut dolu daha ev

Olsun canim arada kacamaklar olur toparlarsin

Dogru diyorsun canim 4 gun var dikkat edeceğim

Sen spora baslar baslamaz uyanir
Evet armut yapıyorum bende çok ödem var ya 58 gösteriyor tartı sanki çok yedim normal beslendigim zamanda ertesi gün 1,5 kilo ödem oluyor bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…