Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hee tamam canım, ben de bir an adım zannettim de yüreğime iniyordu 😂🤣😂 düşüncesi daraltı 🙈
Yok kiz takılıyoruz mavi takım kırmızı takıma karşı :KK70: :KK70: yoksa ben 55 kilo fit hatunum :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: ay gideyim yoksam :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: ablam beni vuracak gelince :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

2 yumurta yerine 1 yumurta,
Poğaça yerine 1 dilim tam tahıllı ekmek
Nescafe, çay ödem yapan içecekler uzak durulmalı onun yerine bitki çayı içebilirsin
Çikolata yerine kuru meyve
2 but haşlama yerine 1 but haşlama olmalıydı menü çok fazla olmuş..Gelsin kilolar...💃💃💃
North River North River

yaavff gülüm kavga yüzünden strese girince midene vurmuş işte:KK43: , eşin de canı sağ olasıca maden suyu yeşil çay limonun nesi saçma sapanmış onun için seni üzüyor
ani baş ağrısı ve mide ağrısı, bulantısı genel de o dönemler olan aşırı stres ve sana fazla gelen yüklerden olur gülüm
Oda Yemege dikkat et yeter modunda birşey olacak diye korkuyor 🤣🤣 bilmiyor ki midem çöplük 😬

İşte onu söyleyen bunları hesap edemiyor kaç kilo kaç yaşında şekeri var mı yok mu öyle konuşuyor 😏😏😏 Yediği 1000 kalori geçmiş diyor 🤦🤦🤦 100 kilo birinin min 1500 Max 1800 kalori alması lazım 😌
Hay agzzina sağlık kaç kere yazdım sildim dedim cikintilik yapma Merve otur oturduğun yere🤣🤣 duygularıma tercuman oldun😬

Oda Yemege dikkat et yeter modunda birşey olacak diye korkuyor 🤣🤣 bilmiyor ki midem çöplük 😬
yazık yaa iyi niyetli aslın da çocukcağız seni düşünüyor , küsmediniz değil mi yada alınganlık yapıp tavır takınmıyorsunuz birbirinize demi gülüm

Hay agzzina sağlık kaç kere yazdım sildim dedim cikintilik yapma Merve otur oturduğun yere🤣🤣 duygularıma tercuman oldun😬
Ya işte ne diyeceksin ona bakarsanız bende engin bilgilerimle diyetisyen olayım Cordelia Cordelia da spor hocası olsun :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: diyetisyene gidince neden bize Koca bir sayfa 3 ana 3 ara öğün veriyor o zaman 🤦
Az ye verirsin 1000 kaloriyi geçersen tabi vermezsin 🤣🤣🤣🤣
Geçtim artık hayal oldu 😂😂😂

X