Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Arada civitiyorlar artık böyle yapıyorum ışığı kapatınca uyku moduna giriyorlar bazen küçüğü durmuyor da alışsın diye kalmasına izin vermiyorum
Ay canım valla çok iyi anlıyorum gün sonunda bizimde pertimiz çıkıyor 😪

Ay canım valla çok iyi anlıyorum gün sonunda bizimde pertimiz çıkıyor 😪
Aynen canım bazen hiç bir iş yapmayıp oturmak istiyorum ama olmuyor maalesef mecbur yapılıyor hepsi o günleri de görürüz inşallah 🤲🏻🤗evimizin neseleri onlar 🍯🍯😍

Aynen canım bazen hiç bir iş yapmayıp oturmak istiyorum ama olmuyor maalesef mecbur yapılıyor hepsi o günleri de görürüz inşallah 🤲🏻🤗evimizin neseleri onlar 🍯🍯😍
Aynen öyle tüm gün arada cildirsam da bucurkler olamyinca evin tadı yok🤗

Gecmesine izin vermeyecegiz ki :KK70:

Gelecege bakamam olay cikiyor sonra uslu uslu zayiflayacagim :KK70: korkuyorum apla gonlu gitmekten yana olan beni bahane ediyor eltilerimle 10 senedir hic kavgasiz anlastikta su kkda anlasamadik ya:KK70:
Doğru söyleyince de hakaret ediyorlar napak :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

Yok yapmadı abla bugün ilk defa böyle oldum üstüne birde eşimle kavga ettim😬saçma sapan şeyler içiyorsun diye bidi bidi yapti
yaavff gülüm kavga yüzünden strese girince midene vurmuş işte:KK43: , eşin de canı sağ olasıca maden suyu yeşil çay limonun nesi saçma sapanmış onun için seni üzüyor
ani baş ağrısı ve mide ağrısı, bulantısı genel de o dönemler olan aşırı stres ve sana fazla gelen yüklerden olur gülüm

Cook gecmis olsun canim Allah sifa versin ❤

Eksin cok guzel tebrik ederim canim 🤩🤩

Elinden gelenin fazlasini yapmissin cok tesekkur ediyorum canim 🥰🥰🥰

Ne diyim ben arti bekliyordum pazartesiden sonra artiyi atip guzel eksiye gecmissin tebrik ediyorum canim ❤❤

Kacamak olmazsa haftaya guzel eksi gelir canim🥰

Eksin cok guzel tebrik ederim ablacim ❤

Eksin cook guzel tebrik ederim canim ❤

Eksin cok guzel tebrik ederim canim ❤

Eksin cok guzel tebrik ederim canim ❤
Teşekkür ederim canım😘

X