Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yok canım bu hafta yeni takım kaptanları belirlenecek ve yeni takımlar oluşturulacak bu hafta en çok yuzdeyi alan kirmizi takımın kaptanı olacak ve kendine rakip kaptan secicek
Aaa dagilicaz yani 🙈 surekli degisecek yani takim uyeleri ozaman herkes profiline hangi takimdan oldugunu yazsa ben hic aklimda tutamiyorum 😂

Birde bugun abuk sabuk insanlarla ugrastim yine sinirlerim laçka oldu. Kizi okula götürüyorum diye kafam dinleniyormuymuş. Ben onu kafam dinlensin diye vermedimki okula. Çocuk konuşma terapisi almasi gereken bir durumda, konuşmasi duzelsin sosyalleşsin diye ogrendim. Evde daha yemegini kendi yemiyor, wcye gitmiyor, pişpışla uyuyor. Ama onlara anlatsam bunlarında sorumlusu ben olur, ogretememişsin derler. Ben kendi rahatimi dusunsem eve bakici ve temizlikci alirdim o paraya. Her gun de boyle kostur kostur okula git gel yapmazdim 😣
bir söz vardır ya çok severim 14 yaşındayken odanın duvarına yazıp asmıştım :)
aptallarla münakaşa etmeyin görenler aranızdaki farkı anlamaz
cahile laf anlatmaya kalkmak kendi enerjini çöpe atmakla aynıdır gülüm hani bir kitap adı var ya ondan diycem kitabın adı s...tir et.... :rolleyes:
inşallah çocuğun için okul çok iyi gelecek sen evde aylarca uğraşıp sağladığın gelişmeyi orada 1-2 hafta da kat edecek allahın izniyle

Büyük olan 4 diğeri 1.5 canım
rabbim bağışlasın gülüm
zaten o yaşta sosyal olması lazım ama artık konu komşu çocuğu ile sokağa çıkıp oynama yok ki nasıl çocuklar sosyal olarak gelişsin konuşma veya başka sorunu olmasa da artık bu devirde yollamak lazım çocukları

Birde bugun abuk sabuk insanlarla ugrastim yine sinirlerim laçka oldu. Kizi okula götürüyorum diye kafam dinleniyormuymuş. Ben onu kafam dinlensin diye vermedimki okula. Çocuk konuşma terapisi almasi gereken bir durumda, konuşmasi duzelsin sosyalleşsin diye ogrendim. Evde daha yemegini kendi yemiyor, wcye gitmiyor, pişpışla uyuyor. Ama onlara anlatsam bunlarında sorumlusu ben olur, ogretememişsin derler. Ben kendi rahatimi dusunsem eve bakici ve temizlikci alirdim o paraya. Her gun de boyle kostur kostur okula git gel yapmazdim 😣
Bosver canim kimin ne dedigini umursama herkes başkasının cocuguna laf soylemeye kendini okadar yetkin goruyorki sanki senden daha cok anneler daha cok cocugunu dusunurler her devir farkli suan teknoloji devrindeyiz cocuklar yalniz asosyal kendi gelisim becerilerini gösteremiyorlar seninde bu becerileri ogrenmesi icin okula vermen gayet dogal olasi .hic uzme kendini

rabbim bağışlasın gülüm
zaten o yaşta sosyal olması lazım ama artık konu komşu çocuğu ile sokağa çıkıp oynama yok ki nasıl çocuklar sosyal olarak gelişsin konuşma veya başka sorunu olmasa da artık bu devirde yollamak lazım çocukları
Gerçekten öyle ablacım insan hiç kimseye güvenemiyor seneye kızım ana sınıfına başlayacak tereddüt ediyorum ya Rabbim korusun yavrucuklarimizi

hahahaha azcık deli olsak da bizim ki kul hakkını gözetmekten başkası benim pisliğimi niye temizlesin demekten dolayı böyle taşınmadan 1 hafta önce klozetin tahret musluğu tam kapanmayıp az su sızdırmaya başladı, en kalitelisinden aldırdık oğlana değiştirdik aman bize ne gelen yaptırsın demedik biz kullanırken oldu çünkü:))
İnşallah arkamızdan aldığımız dualar bize yeter canım :rapci:kimsenin hakki bize geçmesin. :dua:

Csnim sen Çarşamba 22 Eylül sporunu atmamışsin. 21 Eylul atmışsın.
IMG_20210924_171403.jpg

22 Eylül Spor Cordelia Cordelia
Hemen düzeltiyorum çok özür dilerim canım ❤️💙

Son düzenleme:
X