Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hayır o bayanın dediği hosuma gitmedi yani neden oyle soyledi ki anlamadım ben dediğim gibi kendi başıma verdim kimseler olmadan moni nın grubunda da oyle orda da motivasyon yoktu herkes kendi halindeydi yine de azim edip verdim eger istemez iseniz yine cıkabilriim gruptan sıkıntı değil moni kaptanımız grubunda uyeydim kendisi de eger gitmek isteyen olursa grup yeniden dolana kadae herkes gidip kilosunu verebilir dedi en azından bizim içinde motivasyon kaynağı olmuş olur diye bu grupa geldim
O bayan mı aşk olsun 🥺

24 Eylül Cuma kilo bildirimi
Geçen hafta Cuma 60,5 (resimli 60 95 idi)

Bu Cuma 59,45

Fark 1 . 05 kg eksi

Oran 1,74

@Zipzip- E Elif_Eylul askrhpozitif askrhpozitif @Elisa83

Ben geçen cuma gündüz 60.5 idim. Bildirim yapmadan dışarı çıktım. Akşam aç bildirim yaptım. 60.95 idi. Bu durum yarışmada haksızlık olacağından gündüz kilomu dikkate alalım lütfen. Benim kilom sonuçları etkilemiyor. Fakat 60.95 üzerinden hesaplarsam haftanın en çok kilo veren üyesi oluyorum. Bu haksızlık olurdu Umarım adil olabilmişimdir.
Tebrik ederim canım ben kendimi yüksekten atmaya gidiyorum 🧞

probiyotiği düzenli ve en az 2-3 ay kullanman lazım gülüm ben 3 ay kadar kullandım aylarca sıkıntım olmadı sonra yine olmaya başlayınca, o da memlekete gidip bir kv de bir annem de kalınca oldu , tekrar probiyotik kullanmıştım sonrası şükür uzun süreli kabızlık olmadı arada yine oluyor ama eskisi gibi 4-5 gün olmuyor ona da çörek otu yağı içip üzerine sıcak süt içiyorum işe yarıyor

Canım aslında benim saat gibi düzenliydi ana doğum esnasında bagirsaklarimda problem olmus . Sanirim o nedenle düzene girmedi hala. Artik ne gerekiyorsa yapicam.

Vurduğun yerde yağ erir vur sen :KK70:
t0116.gif

Hadi güzel haberler alırsın inşallah. :KK200::anne:
Seni çok etiketleyip alıntı yapayım da başka mecralarda bulunmaya vakit bulamayasin :KK48:

🤲🏻🤲🏻 İnşallah canım benim 18milimlik yumurtam gelişmiş doktor gun aşırı ilişki onerdi inşallah bu ay hayırlı haberler alabiliriz
😍😍 Valla cok aktif olamıcam şarjım 23
Bu kadar muhabbetten sonra hala o bayan demen de ne bileyim :63:Canim diyenlere inanmicim artık :KK14:

24 Eylül Cuma kilo bildirimi
Geçen hafta Cuma 60,5 (resimli 60 95 idi)

Bu Cuma 59,45

Fark 1 . 05 kg eksi

Oran 1,74

@Zipzip- E Elif_Eylul askrhpozitif askrhpozitif @Elisa83

Ben geçen cuma gündüz 60.5 idim. Bildirim yapmadan dışarı çıktım. Akşam aç bildirim yaptım. 60.95 idi. Bu durum yarışmada haksızlık olacağından gündüz kilomu dikkate alalım lütfen. Benim kilom sonuçları etkilemiyor. Fakat 60.95 üzerinden hesaplarsam haftanın en çok kilo veren üyesi oluyorum. Bu haksızlık olurdu Umarım adil olabilmişimdir.
Tebrikler 👏👏

Senin tabikide 😒
Benim saclarim belime kadar acır sonra
Saçlarım yolunduğuna göre bi daha tartılayım belki biraz eksi çıkar 🤪
Ben bu hafta yarışmaya katilmayacağim tatlım...yerim boşalıyor gel gel iyi olur senin için. :KK25:
Haftayamisafirleri almaya başlayacağım bu hafta kilomu koruyup kaldığım yerden devam edicim. 🤩
İkimiz sıkışırdık abla gitmene gerek yok bence 🤗 amann misafire dikkat ⚠️

X