Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sahidenmi hic duymamistim bagirsaklarida calistirir az yiyince sorun olabiliyor çünkü
Evet çalıştiriyor..😊 Aç karnına ceviz suyuda zayıflatıyor..1 gece öncesinde bir bardak suyun ıçine 1 tane ceviz ekleyip sabah aç karnına içiliyor cevizini de yiyin besleyicidir

Ya kızlar birşey sorucam evde pire olup olmadigini nasıl anlarım🙄buyuk kızımın sırtında ve göbek bölgesinde 6 tane ısırık gibi kabarcıklar var 😒
Zıplıyorlar ortalıkta muhakkak görursun elle de ölmüyorlar sert oluyorlar geçmis olsun 😊

Ya kızlar birşey sorucam evde pire olup olmadigini nasıl anlarım🙄buyuk kızımın sırtında ve göbek bölgesinde 6 tane ısırık gibi kabarcıklar var 😒
Kıyafetlerine baktin mi canim
Pireyi gormek zor olur da pire yoktur ya sizin orda
Belki sinek de olabilir ,bu sene bahcelerde sinekler perisan etti beni heryerimi isirdilar 🤭

Kıyafetlerine baktin mi canim
Pireyi gormek zor olur da pire yoktur ya sizin orda
Belki sinek de olabilir ,bu sene bahcelerde sinekler perisan etti beni heryerimi isirdilar 🤭
Baktım birşey bulamadım atletlerini didik didik ettim ama birşey çıkmadı sinekte rastlamadım ama hümayi da çok ısirirlar 😬

Ben taşinmadan önce eski evde bulmuştum 2 tane şok oldum nerden geldiler diye bi tanesini kendi üstümde yakaladım bi tanede oğlumda gördüm canım kasindiğiniz an hemen bakma git banyoda bak fayans üstünde ziplayamiyorlar yoksa öbür türlü bulman zor banyoda soyunun kıyafetleri çırpın kacmamissa görürsün

Ben taşinmadan önce eski evde bulmuştum 2 tane şok oldum nerden geldiler diye bi tanesini kendi üstümde yakaladım bi tanede oğlumda gördüm canım kasindiğiniz an hemen bakma git banyoda bak fayans üstünde ziplayamiyorlar yoksa öbür türlü bulman zor banyoda soyunun kıyafetleri çırpın kacmamissa görürsün
Banyoda soydum direk makinaya attım yıkadım kıyafetleri canım kizimida sıcak bir duş aldırdım ay inşallah yoktur ya yoksa zor bulurum ben onu😒

Banyoda soydum direk makinaya attım yıkadım kıyafetleri canım kizimida sıcak bir duş aldırdım ay inşallah yoktur ya yoksa zor bulurum ben onu😒
İlaçları varda çok fazla tehlikeli canım ya inşallah cogalmadan bulursun

X