Popüler Konu LenaG ile MasterFit

O zaman dediğin gibi bir yerlerde düşmüş canım inşallah çıkar bir yerden
bı bakayım canim
çok geçmiş olsun canım inşallah negatiftir
teşekkür ederim canım

rabbim şifa versin canım amcana
hoşgeldin
tebrik ederim kızlar hepinizi eline emeğine sağlık canım 💙
toyga çorbası nasıl birşey ilk duydun canım

🎉🎉🎉
❤️❤️❤️❤️
süper canim
azmanini arıyor🤣
💙💙cansın canım. Bugün yoğundu okudum sürekli burayı ama yazmaya fırsat olmadı
harika🎉🎉valla ben tamanlayamadim 15 bine ekstra spor yapmaya vaktim yoktu olaydı kacmazdi süpersin canım
günlük rutin abla sadece biraz daha yoğundu bugün 🤗
deli ya
küçük bir operasyon canim iyi çok şükür daha ağrısı yokken ya ağrım olursa diye temkinli davranması dışında herşey normal çok şükür 😬
sağol kuzu bizimlelerdi birakcak kimsem yok burda bizle bir ordan oraya suruklendiler eşim iyi canım sadece fazla nazlı belinde bir yağ bezesi vardı onu aldırdı
dalamadimda 🤣🤣
önemli birşey değil abla sırtında bir yağ bezesi gibi birşey vardı onu aldırdı patolojiye gönderdiler bakalım
Amin inşallah sağol canım benim 💕

Ya şimdi yalanı hiç sevmem açık bi insanım misafir varken abartmadan bir kaç lokma tek yedim o da onun zoruyla yanlış anlamasın diye zehir falan kattığımi sanırsa maazallah bide bu haftaki menüm gerçekten çok güzel olamayacak baştan söyliyim amcam hastanede yatırmışlar misafirler geliyor onlara yetişmekten kendime özel olarak hazirlayamiyorum mazur görün beni bu hafta yinede elimden geldiğince çok dikkat ediyorum çok direniyorlar ye ye diye ama abartmıyorum yediğimide yazarım kalori hesabı da yapıyorum bi yandan amcam için üzülüyorum açık kalp ameliyatı olacak yarın bi yandan misafir inşallah düzelticem yarışmalara katılınca daha da dikkat edeceğimi düşünüyorum
Çok geçmiş olsun. İyi geçer ameliyatı inşallah. 🤲

Benim merak ettiğim birşey var ?
Yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Anladığım kadarıyla başka takımlardan geleniniz var yada takımda olmayıp geleniniz var. Burası çok özel bir günlük 🥰
Takımda olanlar için söylüyorum. Takımdan ayrılırken takımınızın haberi var mı? Yoksa öyle kafanıza göre mi takılıyorsunuz? Buraya gelenler lütfen rica ediyorum sorumluluk sahibi olanlar gelsin. Gönül eğlendirmeye gelmesinler . Burası aile gibi sıcacık bir yer. Burdaki ilk amacımız kilo vermektir. Herkes sorumluluk sahibi olsun . Teşekkür ederim .
Yazdım tabiki de ben öyle habersiz çekip gitmek olmaz sonuçta daha öncede onlarla aileydik sadece herkesin işleri olduğundan motivasyon eksiği fazlasıyla vardı

X