Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hoşgeldin 🤗

Hoşgeldin 🌺

Waowww müthiş bi eksi tebrikler

Kaptanım harikasın tebrikler 🎉

Oku oku bitiremedim sayfaları reglimin en yoğun günü kalkamadım birazdan tartıya geçiyorum
Hoş buldum❣️
Çok güzel eksi ablacım bu kilolarda bu kadar verebiliyorsan maşallah sana 👌

Yeme düzeni oturtmaya çalışıyorsun dimi abla sen o yüzden İYİ bile bence 😘

Sabit kalmak da iyidir artı değil en azından 🫣

Hoşgeldin 50 ler ligiiii 🥳🥳🥳🥳

Hoşgeldin ablacım 🥰

Çok güzel eksi tebrik ederim ❤️ 😘

Ayy bu gözler neler görüyor herkes pek güzel gidiyor maşallah maşallah 🧿

+400 gr hiçbir şey değil canablam güzel canını sıkma hiç hemen verirsin 🫶

Çok güzel eksi tebrik ederim ❤️ 😘

300 gr 300 gr dır giden bizden değildir ablacım o da iyidir 🫶

Yine de eksi gelmesine sevindim 🫶

Oh my god bu neyyy maşallah 🧿

Çooook güzellll maşallahh 🫶

Ayy çok güzel gitmiş kilolar 🫶

Hazırlık da olsa aynı şey oluyor, bu hafta yarışlar başlıyor istersen kal gaza gelirsin bence ❤️

Sabit kalmak da iyidir en azından artı değil 🤭🫶

Çok güzel eksi tebrik ederim ❤️

Geçmiş olsun ablam❤️

Hoşgeldin 70 ler ligiiii 🥳🥳🥳🫶

100 gr bile değil beaaa, dert etme sakın bunu kendine 👌🫶

Ah Allahım neler görüyorum kaptanııııımmmm naptın sen 🫣🫶

Regl etkisine rağmen böyleyse normali ney acaba çok güzel maşallah maşallah nazar değmesin 🧿

Çook güzel eksi tebrik ederim ❤️

- gelmiş ya ablacım gerisini boşver hep aynı olmuyor zaten en iyi sen biliyorsun 🫶

Çooook güzel eksi tebrik ederim ❤️

LenaG LenaG

sabah 10.00
peynirli omlet, 7 zeytin, 1 kk ezine peyniri, petek bal, söğüş salata, 1 dilim pide

öğlen 14.30
1 kase tavuk sulu sebzeli şehriye çorbası

ara 17.00
1 tadelle ve kahve

akşam 19.00
yaprak ciğer, spagetti, salata

ara biraz çekirdek yiyebilirim.

2 lt su

Sabah
55 gr karabuğday ekmeği
2 haşlanmış yumurta
1 er salatalık, domates
7 zeytin

Ara öğün
Hindistancevizli bar
1 yeşil elma

Akşam
5 adet yaprak sarma
1 kase salata

2.5 lt su

LenaG LenaG @Lotus1234

19 ekim

13:00

Marul, acuka, humus
Kemik eti
Bol alabaş

18:00

Karışık kuruyemiş ( maalesef bazıları kavrulmuş)

Düğüne geldik
Yemekler 8 de dağılmaya başlıyor, yemek yemeyeceğim

1 lt su, eve kaçta giderim bilmiyorum, yol 1 saate yakın sürüyor, ondan sonrada su içsem gece uyutmaz
2 kupa kahve

1, 5 saat yoğun tempo iş yaptım
2 sepet oğlanların çamaşırını katladım (katlanmış hali 2 sepet 😂) wc temizledim, yerleri sildim
Boncuk2307 Boncuk2307

LenaG LenaG Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus

LenaG LenaG

Cunartesi
12:00

80 g ispanakli börek
3 zeytin
15 g hindi füme
Yarim yumurta
40 g beyaz ,25 g kasar peyniri
Salatalik, marul, biber

Ara 15.00
Tatli birsey 50 kalori
1 form biskuvi
1 cay tabagi et haşlama
1 kestane

Aksam 17:30
1 tam +3/4 lahmacun
Yarimdan biraz fazla künefe
Ayran

Spor: 11.500 adim
@Boncuk2307

19 Ekim menü
08.30 2 bardak limonlu su
09.30 1 fincan kahve 1 erik
10.30 2 yumurta 1 dilim peynir,5 zeytin bol yeşillik 2 Wasa, 1 fincan rezene
12.30 1 fincan rezene
15.00 yarim kase keskek,1 kaşık şalgamlı bulgur salatasi, 7-8 sarma, yarım dilim börek çeyrek dilim ağlayan pasta
18.30 3 kaşık patates salatası, 1 dilim börek 2 küçük şekerpare
21.00 1 fincan sütlü kahve
2.5 litre su spor yok emzirmeye devam
LenaG LenaG Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus
Kaptanlarim full gezmeli ama hiç oturmadigim bir gün oldu sağolsun bebem her yeri yabanciladigi için beni sürekli ayakta tutuyor 🤣
Yarın düzenli menulerimle devam ederim söz 💚
Afiyet olsun kızlar

Kıtap okur gibi okudum valla uykum geldi okurken 😂
Kaptanım çiçeğim Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus :KK60:
Bugün baya mantar topladık adım sayım 11100 olmuş gerisini sen düşün bir de yayla gibi yerde 🥳 ama tabi iştah da açıldı LenaG LenaG kaptaniçemin dediği gibi oy oy oyy yani 😋 ama yarın tam gaz buradayım sporlarda kendime güveniyorum Boncuk2307 Boncuk2307 :KK76:
Bugün yaylada çok üşüdüm bi ara resmen kar yagdı tepemizden:KK57:
Yayladan bir foto gelsin size :KK36:
Eki Görüntüle 3492485
Mantar toplamak ne guzel ya 😍iyi spor olmustur. Yayla deyince yaz mevsimi bile olsa akla soğuk gelmeli , malesef hepimiz bunu donarak ögrendik ve hic unutmadık 🤣
Dikkat et kendine de hasta olma :KK19:

Dün akşam uyuyakalmışım.
Günaydın kızlar
LenaG LenaG

Boncuk2307 Boncuk2307

BAŞLANGIÇ: Limonlu yeşil çay🍵🍋

KAHVALTI: Fotoğraftaki gibi.

ARA:
Dışarda bir sade Türk kahvesi; yanında bir lokum ve minik içecek vardı (ismini bilmiyorum)

AKŞAM YEMEĞİ: Fotoğraftaki gibi.
ARA:
Kavun

ARA
Fit bir tatlı hazırlayıp dondurmuştum.
Yoğurt, f.ezmesi, kakao, yulaf, antep fıstığı, kuru üzüm,kuru erik (4 adet) ve reçelle tatlandırdım . Yanına protein bar.
IMG20241019162624.jpg
Screenshot_2024-10-19-21-34-49-08_e3c9b3b2f1312fb6287cff465e1c4bd0.jpg
IMG_20241019_102334.jpg

SPOR
Adım sayısını atıyorum. Bunun harici 3 saat ev işi yaptım ama hesaplamiyim dedim,takımlarda oldugumda hesaplarim

Günaydın kızlar
Cuma günü menümğ yazmamışım
Sabah 1 kepekli beyaz oeynirli tost kahve
14.00 5-6 yk zeytinyaplı pırasa
2-3 susamlı çubuk kraker gece de peynir yemiştim soda limonla ve bu menülere rağmen hiç verememişim neyse regl yüzünden normaldir inşallah
Dün de işler çok karıştı ah ah moral bozukluğundan bugün tam gaz devam edicem söz LenaG LenaG Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus bu arada merhabalar yeni takımım 💙🩵💙🩵💙

Günaydın kızlar
Cuma günü menümğ yazmamışım
Sabah 1 kepekli beyaz oeynirli tost kahve
14.00 5-6 yk zeytinyaplı pırasa
2-3 susamlı çubuk kraker gece de peynir yemiştim soda limonla ve bu menülere rağmen hiç verememişim neyse regl yüzünden normaldir inşallah
Dün de işler çok karıştı ah ah moral bozukluğundan bugün tam gaz devam edicem söz LenaG LenaG Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus bu arada merhabalar yeni takımım 💙🩵💙🩵💙
Regl yüzündendir canini sıkma geldigi hizda gider.
Cumartesi menüleri de gelmedi

Ayy bu kız beni öldürecek gün çok güzel başladı kabız olduğunda ki kasılma hareketlerini yaptı ve kaç kez istifra etti kabızlık şurubunu içirecektim baktım damla damla çok sayıda sıvı kaka yaptı yerinde duramıyodu ve kasılma Hareketi yapıyodu korktum eşim dışarıdaydı hemen çağırdım götürdük 5 /6aydırda karaciğer için biyokimya ve organları için röntgen yapılmadı kanına bakılsın içim rahat etsin dedim ama biyokimya ya gerek yok gayet iyi böyle beklemiyordum dedi çünkü artık bildikleri için boncuk ortalığı harp yapıyo kapıda bekliyor hoca bizi bir kaç yardımcısıyla anca zabdedebiliyor çünkü sadece röntgenemi soktu bilmiyorum nasıl baktı mide duvarı kalınlaşmış ve gastrik var çok ondan dedi karaciğerle ilgili şuan kan tahlilini gerek görmüyırum gayey iyi görünüyor dedi mide için tablet yazdı sulandırıp sabahları şırıngayla vericem inşallah bişey olmaz canım inan çok yıprandım üzüntüden asıl kötü haber benimle uzunca konuştu ve benim hemen boncuk için acil destek almamı söyledi ve bir doktora yönlendirdi ama şimdi öyle desteğe falan hazır değilim kızım şuan evine geldi ve rahatladı tabii bende tek istediğim sabah yeni ilacınu içince çıkarmaması böyle işte çok uzun yazdım kaptaniçem :dua:
Çok geçmiş olsun canım💐inşallah boncuk bir an evvel toparlanır sağlıklı şekilde evin içinde koşturur🥰
Bende kedileri çok seviyorum sırf bu hastalık süreçlerine dayanamam diye eve alamıyorum🤕

Start başladı ve kahvaltıya simitle basladim:confused:
Günaydın canım
Ben bu gün dengeleyeceğim
Dün kıtlıktan çıkmış gibi yedim 😂
Tıka basa yemedim ama kalorisi yüksek olanlardan yedim.
Şimdi 2 tane sütlü kahve içtim.

Öğlen kahvaltı yapacağım
Çünkü daha acıkmadım
Akşamı hafif yapacağım inşallah 🥰😃

Afiyet olsun kalori az ama içerik de önemli canım ❤️

Afiyet olsun ❤️Çok güzel menü canım bu hafta çok iyiydi tartını merakla bekliyorum ❤️

Afiyet olsun ❤️

Afiyet olsun güzel menü ❤️

Afiyet olsun ❤️ ama menülerin çok güzeldi neden öyle oldu ki 🤔 direnç yaşıyorsun herhalde bir dene bakalım detoksu belki birşey ödem yapıyordur sana ödemler gider en azından ❤️

Afiyet olsun çok güzel menü canım ❤️ Ellerine sağlık iyi ki silip süpürmüşler tatlıyı 😉

Canım kolaylıklar diliyorum 🙏

Güzel menüler afiyet olsun ❤️ ama suuuu 🙏🙏🙏

Günaydın canım ❤️

Günaydın canım çok geçmiş olsun 🙏

Canım tebrik ederim çok güzel eksi gelmiş hem de regl iken ❤️❤️❤️

Günaydın canım ❤️

Ama geçen söylediğinden daha az çıkmış kilon demek tekrar düşüşe geçti ❤️

Takılma canım sabit kalmışsın ok ama moral bozmak yok haftaya çok güzel eksi gelir ❤️

Güzel olmuş menü canım afiyet olsun ❤️
Çok teşekkür ederimmmm kaptanımmmm ❤️❤️ bu hafta güzel bi eksi olacak gibi dikkat edersem.
Kızlar dua edin acil kızımı doktoruna getirdik bağırmalarına dayanamadığım için dışarıda bekliyorum hiç iyi değilim elim ayağım titriyor
Çok geçmiş olsunnnnn 🙏🏻🙏🏻 şu an iyiymiş şükür
Gunaydin kizlaar 💙💙

Arkadaslar bu hafta ekimin son kilo bildirimi olacak. Yani malahit malahit in yaptigi listedeki aylik hedefi bu hafta tutturmak icin ugrasmamiz lazim ki kupamizi alalim:sampiyon:bakin kupa diyorum, kirmizi takimi yenince :lülülü: alacagimiz madalyanin yanina bir kupa yakişmaz mi :KK39:🏅🥇🏅🥇🏅🥇🏅:sampiyon: Haydi diyetin sultanlari size güveniyorum En Büyük KK

Kız ben hazırlamamıştım o listeyi. Mthn83 Mthn83 hazırlıyordu🥰

Hoşbuldum Canım 🥰
20 gün Elazığ şehir Hastanesi'nde tedavisi sürdü. Enfeksiyon, kardiyoloji, cildiye, hematoloji bölümleri hepsi baktı takibini yaptı bişi bulamadılar. Kavasaki(kalp damarlarının genişlemesinden) suphelendiler. Ona yönelik bı tedavi uygulandı ama ateş yine düşmedi. En son kemik iliği alındı o da temiz çıkınca bizi Kayseri'ye sevk ettiler. Orada da 16 gün yattık. Sistemik Jia(Mas) teşhisi konuldu. Çocuklarda görülen bı romatizma çeşidi. Şimdi ağızdan tedaviye devam ediyor. Genel durumu çok iyi artık. İnşallah bir daha tekrarlamaz
Gelmiş geçmiş olsun canım 🤲🏼🤲🏼

X