Popüler Konu LenaG ile MasterFit

18 Ekim menü
11.30 1.5 haşlanmış yumurta 3 küçük kare kaşar peyniri domates salatalık çok az bal tereyağ 2 adet pankek
15.00 2 kuru kayısı 1 ceviz 15 fındık 2 kare Bitter
18.00 1 muz 10 küçük çilek 1 bardak kefir smoothi yaptım
19.00 küçük parça 1 tavuk
2.5 litre su
LenaG LenaG Cakinin Gelini Cakinin Gelini
Afiyet olsun canım ❤
Yarın için çok güzel bir menü teşekkür ederim 🙏
Yine her hafta olduğu gibi sabahı iple çekicem 😘En Büyük KK

İyi akşamlar
LenaG LenaG
12:30 1büyük elma, 1büyük kupa şekersiz sade filtre kahve

1 yeşil çay

17:00 Akşam yemeği
1büyük kase yağlı yoğurdun içine 1tepeleme çk.tarçın, 1çk.zencefil,yarım çk. zerdeçal, 3çk.chia tohumu, 2tk.kadar bal, 4 kuru incir
Tatmak için 1yk.çorba, etli makarna

Su 3.5 litre
Gece içebilirsem yine aynı kahve yada yeşil çay içerim

İyi akşamlar
LenaG LenaG

1 yeşil çay

1büyük kase yağlı yoğurdun içine 1tepeleme çk.tarçın, 1çk.zencefil,yarım çk. zerdeçal, 3çk.chia tohumu, 2tk.kadar bal, 4 kuru incir

Su 3.5 litre
Kız naptın sen anaaaaa:rolleyes:
Akşam 5 e kadar bı elmayla nasıl geçirdin koca gunuuuuu valla c.tesiye bomba hazirlanmissin sen. Merakla bekliyorum tartı bildirimini :KK57:

Kız naptın sen anaaaaa:rolleyes:
Akşam 5 e kadar bı elmayla nasıl geçirdin koca gunuuuuu valla c.tesiye bomba hazirlanmissin sen. Merakla bekliyorum tartı bildirimini :KK57:
İşte ben de bundan korkuyorum salı dan beri açım dünde aynı menü dünden öncede sadece yoğurdum incirli değil semizotluydu ya tam tersi olup kilo aldıysam netcem yine sabahlar olmucak 🤭
Ama itiraf ediyim bugün bayılcaktım 🤭

Yeni gelenler hoşgeldiniz 🌸
Takımları şimdiden tebrik ediyorum bir haftamız çok güzel geçti, en azından hepimiz kendimizce çabaladık💙

Yarın sonuç ne olursa olsun dostluk kazansın☺️

İyi ki varsınız hepiniz 💙

Bir kaç gündür modumun düşükliğü dolunay şeysiymis sanırım neyse geçti gitti annemler de yanımda çok şükür 🤲🏻🌸

Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum can kadınlar🌸

18 Ekim Cuma
8.00
Sirkeli su
İki gün kurusu ardından bir büyük bardak ılık su

8.30
Kolajenli Türk kahvesi

10.30
Arkadaşımın sucuklu tostundan bir lokma aldım
Ekmek tam buğday ekmeğiydi

11.30
Haşlanmış yumurta
Domates salatalık yeşillik
Süzme peynir
5 zeytin
4-5 leblebi

15.00
Mandalina

17.00
Yoğurt
Bi tane ceviz

Su 2 tamamlarım
10.000 adım

LenaG LenaG A Asya89

İşte ben de bundan korkuyorum salı dan beri açım dünde aynı menü dünden öncede sadece yoğurdum incirli değil semizotluydu ya tam tersi olup kilo aldıysam netcem yine sabahlar olmucak 🤭
Benim yaptığım en büyük hata düşük kalorili beslenmek oldu canım.kilo veriliyor evet ama vücut kitliga girince bu sefer normal yine diyet menüsü de olsa kilo alıyorsun. Bak bana canlı örnek. 49.80 idim normal diyetteyken oldum 52
Sen bence kaloriden kısma alman gerekeni al ki vücut kitliga girmesin kuzum

Kizlar aile hekimine gitmistim. Tahlil sonuclarim cikti. Hdl 47 doktor yuruyus önerdi 😅 dedim yürüyorum ama sallana sallana😅 esim de diyordu yavas yuruyorsun diye. Doktor da yoracak sekilde olacak dedi:KK14:dizim tekrar sakatlanacak diye tek tek basaraktan bade süzerekten yürüyordum :rolleyes:amaaan niye sakatladim şu dizi:cry:namaz kilarken surekli haşur husur ses geliyor. Arada oturarak kiliyorum ve bundan utaniyorum, üzülüyorum :cry:anlattim mi bilmiyorum bu yilin basinda 2 ay online pilates dersi aldim ve hic bir sıkıntım yok diye tabi diyete de asilamayinca squata yüklendik. Bir ara zorlandım. Sonrasinda da ısınmadan kendi kendime yaptigim bir hareketle dizimi incittim.2 ayda anca iyilesti dizim. Gecen hafta dambilla calistim minik squatlar yaptim ve yine dizimde hassasiyet olustu😬
Canım ben de 124 kg iken hoplamalı zıplamalı spor yapıyordum 25 kg öyle verdim sonra dizlerim acımaya tıkırdamaya başladı mr sonucunda yırtıklar tespit edildi bir güzel azar yedim dr dan yürüyüşü bile bir anda bırakmak zorunda kaldım. Hopp kilolarım geri geldi çünkü tüm kalori açığını sporla yapıyordum. Bu senenin Nisanında başladım tekrar ufak ufak yürümeye halen zıplayamıyorum.
Merhabalar
Son zamanlarda çok kaçırmaya başladım
Buraya başlayacağım ama tartımın pili bıttı sanırım
Ben ufak ufak başlayayım belki bır faydası olur
Çünkü suanda kaç kıloyum bılemıyorum belkı 70 olmusumdur
Tekrar hoşgeldin hedef kiloya ulaşmadan gitmeyin anacım en az burda 1 ay da hazırlıkta korumada kalınmalı bence ❤️
Bugün yedıklerım
Sabah
1 yumurta
2 dılım tost ekmegı
4 zeytın
1kk peynir

Ara
3ü bırarada
3 küçük kare çikolata

Aksamda
Bıraz et
1 kase tarhana corbası
3 4 kaşık bulgur pilavı yerım
Afiyet olsun hem tarhana hem bulgur fazla olmuş canım ❤️
LenaG LenaG

Cuma

Kahvalti : 9

Peynir ve yumurtadan lavas 110 kalori
1 dilim kasar
Salatalik, marul
4 yk menemen
2 ceviz
1 form biskuvi

Ara: kahve

15: 30
140 g et haşlama
2 kasik yogurt ve 1 yk zeytin yag ile soslanmis yesil salata

Ara: 2 yesil cay

17: 30
Kahve
2 mandalina

(1-2 maden suyu icebilirim )

Spor : 7300 adım
Akşama kadar çok güzel de akşam niye sadece 2 meyve hem de mandalina mideni kazındırmaz mı ?
Sabah
45 gr karabuğday ekmeği
2 haşlanmış yumurta
7 zeytin, peynir
1 domates

Ara öğün
Züber granola

Akşam
1 tabak ıspanak yemeği
1 kase salata

3 lt su

LenaG LenaG
İşte buuu çok güzel menü canım afiyet olsun ❤️
18 ekim menü

sabah 11.00
1 haşlanmış yumurta 1 kk peynir 1 dilimin yarısı kadar çavdar ekmeği şekersiz böğürtlen çayı

ara 13.00
2 adet medine hurması şekersiz ananaslı yeşil çay

Akşam 17.00
1 kepçe yağsız unsuz mercimek çorbası 7 çiçek limonlu haşlanmış karnabahar yağsız yeşil salata

2 buçuk litre su + 45 dakika chloe ting
LenaG LenaG LenaG LenaG
Çok iyi menü canım afiyer olsun ❤️ su ve spor da çok ideal 🧿
18 Ekim menü
11.30 1.5 haşlanmış yumurta 3 küçük kare kaşar peyniri domates salatalık çok az bal tereyağ 2 adet pankek
15.00 2 kuru kayısı 1 ceviz 15 fındık 2 kare Bitter
18.00 1 muz 10 küçük çilek 1 bardak kefir smoothi yaptım
19.00 küçük parça 1 tavuk
2.5 litre su
LenaG LenaG Cakinin Gelini Cakinin Gelini
Afiyet olsun ara öğünler meyve ve k.yemiş biraz kaçmış ama akşam bişi yok keşke tavuğun yanına bişiler yeseydin ❤️
İyi akşamlar
LenaG LenaG

1 yeşil çay

Su 3.5 litre
Afiyet olsun enn ama enn karşı olduğum şey aç kalarak zayıflamak canım bildiğin eziyet ama bunu ben de çok yaptım acısını da çektim. Hele 1 elmayla o saate kadar durmak çok zor. Üstelik sonra yediklerin de çoook az 😢

Kan şekerin ne yapacağını şaşırmıştır. 😥

18 Ekim Cuma
8.00
Sirkeli su
İki gün kurusu ardından bir büyük bardak ılık su

8.30
Kolajenli Türk kahvesi

10.30
Arkadaşımın sucuklu tostundan bir lokma aldım
Ekmek tam buğday ekmeğiydi

11.30
Haşlanmış yumurta
Domates salatalık yeşillik
Süzme peynir
5 zeytin
4-5 leblebi

15.00
Mandalina

17.00
Yoğurt
Bi tane ceviz

Su 2 tamamlarım
10.000 adım

LenaG LenaG A Asya89
Afiyet olsun akşam yemeği nirdeee ❤️

Benim yaptığım en büyük hata düşük kalorili beslenmek oldu canım.kilo veriliyor evet ama vücut kitliga girince bu sefer normal yine diyet menüsü de olsa kilo alıyorsun. Bak bana canlı örnek. 49.80 idim normal diyetteyken oldum 52
Sen bence kaloriden kısma alman gerekeni al ki vücut kitliga girmesin kuzum
Çok doğru canım bu şekilde devam etmiş oldum artık son yapmam böyle bugün çok kötü oldum :KK43:

merhabalarr inci ben. grubun kendi içinde birbirine olan motivasyonundan fazlaca etkilenip ben de katılmak istedim.

yaşınız:19
boyunuz: 160
kilonuz: 78.05
hedef kilonuz: üst bacağım incelene kadar vermek istiyorum hedef bir kilom yok fakat 45-50 civarı.
medeni durumunuz: nişanlı.
kilo alma nedeniniz: aşırı yeme.
sağlık sorunum ve çocuğum yok.
kilo vermeyi isteme nedeniniz: bedenimle barışmak.
Eki Görüntüle 3491915
Aramıza hoş geldin canm 🌼 💚

Çok doğru canım bu şekilde devam etmiş oldum artık son yapmam böyle bugün çok kötü oldum :KK43:
Kıyamam ya. Yapma aynen bidaha.
Kalori açığı oluşturup dengeli beslenip kilo verirsek koruma döneminde de alnimizin akıyla çıkarız :KK19:
Biraz önce alıntıladığım mesajı okurken baktım dedim vay be aynı şeyleri yazmışız sonra baktım meğer zaten ben yazmışım kendimi alıntılamışım 🤦‍♀️
Ay çok hoşsun lenacim yaaaa.
Allah iyiliğini versin çok yaşa emiiii ❤️🌷

Canım ben de 124 kg iken hoplamalı zıplamalı spor yapıyordum 25 kg öyle verdim sonra dizlerim acımaya tıkırdamaya başladı mr sonucunda yırtıklar tespit edildi bir güzel azar yedim dr dan yürüyüşü bile bir anda bırakmak zorunda kaldım. Hopp kilolarım geri geldi çünkü tüm kalori açığını sporla yapıyordum. Bu senenin Nisanında başladım tekrar ufak ufak yürümeye halen zıplayamıyorum.

Tekrar hoşgeldin hedef kiloya ulaşmadan gitmeyin anacım en az burda 1 ay da hazırlıkta korumada kalınmalı bence ❤️

Afiyet olsun hem tarhana hem bulgur fazla olmuş canım ❤️

Akşama kadar çok güzel de akşam niye sadece 2 meyve hem de mandalina mideni kazındırmaz mı ?

İşte buuu çok güzel menü canım afiyet olsun ❤️

Çok iyi menü canım afiyer olsun ❤️ su ve spor da çok ideal 🧿

Afiyet olsun ara öğünler meyve ve k.yemiş biraz kaçmış ama akşam bişi yok keşke tavuğun yanına bişiler yeseydin ❤️

Afiyet olsun enn ama enn karşı olduğum şey aç kalarak zayıflamak canım bildiğin eziyet ama bunu ben de çok yaptım acısını da çektim. Hele 1 elmayla o saate kadar durmak çok zor. Üstelik sonra yediklerin de çoook az 😢

Kan şekerin ne yapacağını şaşırmıştır. 😥
Kaptaniçem inan bu şekilde zayıflamak benimde çok karşı olduğum birşey tamamen sağlıksız ve bilinçsiz ama o kadar yoruldum ki kilolarımdan daha önceki diyetimde inanırmısın 1 gün bile böyle bir menü yapmadım nasıl bir psikolojiyse artık bir daha böyle yapmam canım bugün kötü oldum ❤

X