Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bir tek çeyrek ekmek arası olan ekmeğinden ötürü fazla geldi gerisi kararında spor da var ohh 🥳 afiyet eksi olsun 😘

Hiii hakkında hayırlısı kuzum test yapmayacak mısın 🤔
Teşekkür ederim canım 💚 normalde bu gün spor yapmayacaktım ekmeği yigince vicdan çıkartması oldu 🤣

Günaayydıınnn canıım kızlaar ❤
Tartıya son 1 gün kala hepimize mutlu, sağlıklı bir gün olsuun

Eklentiler

• 1000021769.jpg
    1000021769.jpg
    83,4 KB · Görüntüleme: 8
günaydın ben dün menümü yazamadım
sabah:
09:00 kaşarlı tost tost ekmeğine
09:30 1 tk pekmezli sıcak su gribe iyi gelir dediler
10:30 chia tohumlu limonlu su -bunu pek içemedim yaa-
12:00 4 adet susamlı çubuk kraker
15:30 sezar salata tavuklu ekmeksiz
17:30 1 orta türk kahvesi
20:30 soda limon ve 1 kibrit kutusundan büyükçene beyaz peynir

SU: 2LT SPOR: Yine yok maalesef
LenaG LenaG Cakinin Gelini Cakinin Gelini

günaydın ben dün menümü yazamadım
sabah:
09:00 kaşarlı tost tost ekmeğine
09:30 1 tk pekmezli sıcak su gribe iyi gelir dediler
10:30 chia tohumlu limonlu su -bunu pek içemedim yaa-
12:00 4 adet susamlı çubuk kraker
15:30 sezar salata tavuklu ekmeksiz
17:30 1 orta türk kahvesi
20:30 soda limon ve 1 kibrit kutusundan büyükçene beyaz peynir

SU: 2LT SPOR: Yine yok maalesef
LenaG LenaG Cakinin Gelini Cakinin Gelini
Günaydın canım sadece 1kk.peynir yemişsin akşamı 15:30 da kapamışsın afiyet olsun canım bu sana yarın çook güzel bir eksi olarak dönsün bugün çok dikkat edelim ❤ :dua:

Tutkucum stres aninda mantikli bir çözüm uretemeyebiliriz. Ilki icin al bir gebelik testi al hemen çöz :rolleyes:( 8. Sinif anası ben, kendime güldüm:KK45: ) o stres cekilir mi ? Hatta surekli gecikiyorsa ben olsam internetten falan duzine ile test alir evde tutardim 😅 reglin gecikmesi de biraz menapoz habercisi olabilir bir kontrole gitmekte fayda var, gebeligi ekarte ettikten sonra gerisi kolay bence:KK19:

Kimseye birsey demedim kacgundur simdi burdada keske paylasmasaydım dedim iyi degilim duygularım karman corman duanızı esirgemeyin ama konuyu devam ettirmeyelim olur mu kızlar
Iyi ki paylastin olur mu , akil vermelerimiz gücüne gitmesin. Evet haklisin test yapmak ayri , pozitifi kabullenmek ayri .Umarim hayirlisi ve gonlune gore olan olur🤲 yukaridaki mesaji silemiyorum da ☹ devam ettirmeyelim falan yazmissin valla simdi gördüm kusura bakma

Günaydın canım sadece 1kk.peynir yemişsin akşamı 15:30 da kapamışsın afiyet olsun canım bu sana yarın çook güzel bir eksi olarak dönsün bugün çok dikkat edelim ❤ :dua:

ya biliyo musun bence veremedim sabah da 64.70 mi ne çıktım biraz canım sıkıldı
hiç yürüyemiyorum ve hareket etmedikçe zinhar veremiyorum
bi de grip ilacı içiyorum umarım o ödem mödem yapmıştır da ondandır
yüzüm gözüm de çok şiş valla asabım sıfır

X