Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Insallah cnm😍
😘😘😘
Tebrikler ablacim💕

Cok guzel eksiyle baslamissin tebrikler canim💕

Cok guzel artılar tebrikler kizlar💕

Eksin cok guzel canim💕

Tebrikler kizlar💕

💕

Masallah 😬💕

Tebrikler 💕

Maşallah 😬💕

💕

Masallah😬💕

Masallah menun cok guzel😬
💋
Sevgili takım arkadaslarm,
Bugun aldıgımız sonuclar bızı sımartmasın, rehavete sokmasın butun sılahlarımızla kırmızı takıma hucum:KK48:
Hepınızı canı gonulden tebrık edıyorum :KK200::KK200:

Haftaya cok guzeL eksılerle ve 2 sabıtle basladık cuma gunu mavı takım olarak gumbur gumbur burayı ınletmeye hazırmıyızzzzzzz:rapci::rapci::rapci:

Cordelia Cordelia
@nehir6161
@Tutku44
fantastikaaa fantastikaaa
@Poni Bon
@Ytmz
@Elhan
@ekim2009
@zeyneppk
Haziriiiiz❣
@Umutumut82 bunu bıze bır zaman demıstı :halay::halay:

falım reklamı aklıma geldı nedense:lülülü:

tesekkur ederım canım cuma gunude bıız alıcaz ınsallah el bırlıgıyle:KK200:

sıze guvenıyoruz kırmızı takım cok guzel ısler basaracaksınız bu hafta :KK200:

:KK70::KK70: kacın kacın ama pesınızdeyız

ayy bahar buna seslı kahkaha attım :KK70::KK70: atesı yakarken ruzgarı hesap etmedınız:cool:

cok gecmıs olsun canım rabbım sıfa versın sbıt olman cok guzel cumaya guzel bır eksı gelecek ınsallah

:KK37:bosa cıkarmazsın canım benım

hala uyanıklık pesındesın varya:KK70: zeynepı alıcam tabı bır eksı senle o vardı :KK25: tesnım 2 gun boyunca aktıf degıldı bılemıyorum

cumayada 2-0 olacak ınsallah abla
Hadi ins🤲

Cordelia Cordelia spor yapilsin diye mavi ve kirmizi takimda adim yarisi yapsak en cok adim atan takima odul olarak yüzde 1 lik avantaj versek nasil olur
Bu fikir gelistirilebilir de 🤭🤭
Canim muhteşem. Ben de yarın için 3 kişi seçsin her iki kaptan. Mesela bu 3 kişi spor yarısı yapsın. Her iki takımdan. Günlük oyunlar oynayalım bu şekilde. Bu haftalık.

Anamm ben kayboldum yine 300 küsüt sayfa olmuş, karabatak gibiyim dalip dalip çıkıyorum.

Tektardenecim hiç covid olmadım, hatta test bile olmamıştım.

Dra gittim boğaz iltihabı diyerek antibiyotik başladık, tam iyileştim derken tekrar etti.
Evde herkes hasta küçük ateşli, büyük öksürmekten uyuyoamıyor, gece kalkıp kalkıp yanıma geliyor, en son ne zaman uyudum hatırlamıyorum.
Şimdi onlara da antibiyotik başlayacağız.

O bu değil de. Ben hiç diyet kafasına gidemiyorum yeniden. Zipzip- Zipzip- kaptanım 1 kaç arkadaşı alıp da beni dövmeye falan mı gelseniz ne yapsanız. Hasta olunca bi süzülmüş 74.9 olmuştum yine 76 oldum. Eskiden kendimş zayıf görürdüm şimdi şişman görüyorum. Bu bir artı olabilir😂
Ne yapalım ne edelim? Eski motivasyonumu bulamıyorum. Pazartesi yada cuma olmasına gerek yok diyip yarın sabah tartılıp başlasam mı? (Hala emin değilim😂😂)

Buarada bunu yarışmaya yazacaktım ama kapandı. Zipzip- Zipzip- ve E Elif_Eylul ayrı kaldığım sürede daha net anladım ki burda yaptığınız muhteşem bir özveri. Ben burayı çok severken ve ihtiyacım varken uzun süre girmek içimden gelmedi, siz kendiniz kilo vermiyorken yıllardır burda her türlü derdimizi çekip üstüne bizi çekip çeviriyorsunuz, bir kez daha helal olsun diyip, teşekkür ediyorum.
hosgeldın canım :KK200: cok gecmıs olsun gel aramıza kapısmalı gecıyor burasıda emınım guzel motıve olursun
Ve cok eglenceli dunden beri burayi okurken kahkaha atiyorum kizim merakla neye guldugumu soruyor 🙈😂 hem eğleniyor hem motive oluyoruz e daha ne olsun ❤️🧿❣️
cok guzel canım ınsallah ılrleyen haftalar daha eglencelı olur
Yeniden baslayabilirsin istersen canim cok guzel kilo verdin artık sopam yok benim,belkide yarin öburgun bende olmayabilirim 😌
Gel sen bugun basla olurmu
fılız nereye yahuu daha yenı basladık :63:
Canlarım geldim geldim❤️❤️❤️
hosgeldın canım
Belki üyelik iptali yapabilirim canim 🤗
:KK4:otur poponun uzerıne

hosgeldın canım :KK200: cok gecmıs olsun gel aramıza kapısmalı gecıyor burasıda emınım guzel motıve olursun

cok guzel canım ınsallah ılrleyen haftalar daha eglencelı olur

fılız nereye yahuu daha yenı basladık :63:

hosgeldın canım

:KK4:otur poponun uzerıne
1hafta kadar burdayim canim🤗

Son düzenleme:
X