Popüler Konu LenaG ile MasterFit

balımmm menü güzel ama cıs da var yapma etme yüzümü kara çıkarmayın benim mavi takıma gününü göstercem ama siz olmadan olmaz sizin desteğinize ihtiyacım var bak görüyorum kurabiye tarfilerinde geziniyon:KK12::KK12::KK12: sakıınnn küserim hee ben size diyorum tek tek hepinize güveniyorum ona göre azıcık daha sabret canım cumartesi ödül günü yersen ne yemek istiyorsan:KK200:
Hiiccc merak etmeeee kaptanımm yarina kadar güzel gram gelcekk😘😘😘😘

Yarın tartı günü ve takımdan kan kaybetmemek sadece benim vereceğim kiloya bağlı :KK17:
Elimden gelenin en iyisini yapıyorum ama karşı tarafta 50 kiloluk çeyrek porsiyon birinin yüzdesi ile yarısıyorum:KK14:🤣 Yani ben 500 versem o 400 yine o yener anlatabiliyor muyum o yüzden üzerimde daha fazla sorumluluk hissediyprum. Siz de daha özenli ve düzenli menülerle gelin he mi mavi güzeller 💙🧿
@Nergis 35
@Beyaz leylak
@Tutku44
@MAKE UP_
@Cicekbocekkaktus
@Cakinin Gelini
bluegreeneyes bluegreeneyes
@Beklenen2
@Tesnim1903
D Deltavealfa
@tomrs
Elimizden geleni yapacağız hepimiz için ve canm 💙💙

inankı güveniyorum size canım sen gazla çalışırsın bende çokk hassas bir insanım biriniz yedim dese kötü bişey üzüldüğümle kalırım kimse kırılmasın diye bir şey de yazamam yanlış anlaşılırım diye ama inan ciddi üzülürüm dünya hassas kalpler için çok fazla cidden o_O o_O o_O :KK200:
Kıyamam kaptanima ben 😘

Kızlar var mı başına gelen. Ben 2 hafta önce küçüğümü sütten kestim. Dünden beri sağ göğsümde ağrı var, solda çok az. Diğerlerinde sütten kestiğimde sütüm çoktu ilk bir hafta ağrı oluyordu. Bu sefer sütüm çok çok azdı acaba onun için mi şimdi ağrı oldu. Gerçi geçen yıl doktora gittiğimde sırt damarlarımda sertleşme vardı oda özellikle sağ göğsümde ağrı yapıyordu. Şimdi sırtım çok ağrıyor fizik tedavi için doktora gideceğim

Canımm pazar menüsü yok bildirim yapanilir misin hem söz de verdin onu buraya alıntılayamadım ama okudum beğendim o bildirimini aklımdasın yanii hem dün he de bugün için bekliyorum menülerini ve spor lütfen olsun lütfen lütfen olur mu kzumm:dua::dua::dua:
Dün yapamadım kaptanım menümü yazmak için girmiştim şimdi 😍
Dün hasta oldum spor yapamadım bugünde rahatsızım ama azda olsa yapmaya çalışacağım

15 Eylül menü
11.00 2 yumurta ile sucuklu yumurta sucuklu 2 dilim anca vardır salatalık 1 tatlı kaşığı labne 1 dilim tam buğday ekmeği 1 zeytin
15.00 türk kahvesi 2 kare bitter ciko 1 şeftali
17.00 2 ceviz
18.30 sulu köfte bir kase 1 yk pilav 1 dilim tam buğday ekmeği 2 yk yoğurt
Su 2.5 litre
LenaG LenaG Y yosunlupapatya
afiyet olsun canımm çok geçmiş olsun bu arada menün güzel sadece eğer seni çok yormayacaksam bi 15dk da olsun leslie yap olur mu o_O

X