Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Arkadaşlar kaptanlık için müsait olmadıkları için kaptanlık sıradaki arkadaşımıza geçiyor. Ama şu an da burda yoklar canım :KK14:
anladım kuzum kaç kisiye sordun ?

ben kaptanlık alabilirim istersen zorda kalma sdece benim aksama yemekli misafirim var bebeyle yemek hazirligindayim takim secmeleri icin biraz zorlanabilirim

Tamam canım izne alalım seni. :KK200:
Senin için kuruyemiş ve meyve yerine ya bir alternatif bulmak lazım ya da biraz porsiyonları düşürek lazım sanki

Canım wc sorununa rağmen eksi gelmiş tebrik ederim. :KK200:
Teşekkür ederim kaptanicem,aslında porsiyonum küçük ekmek bir dilim kadar var yada yok çerez ve tarhanayi halletmeliyim

anladım kuzum kaç kisiye sordun ?

ben kaptanlık alabilirim istersen zorda kalma sdece benim aksama yemekli misafirim var bebeyle yemek hazirligindayim takim secmeleri icin biraz zorlanabilirim
Şöyle bir şey var zaten senin kilo verme yüzden de yüksek olduğu için sıra sana ve bana geliyor ama müsait olduğun zaman yaz o zaman seçelim :KK60:

Canım çok çok geçmiş olsun 😔

Canımm çok geçmiş olsun sana da, geçen gördüm yazacaktım unuttum 😢

Nasılsın?

Hiç merak etme güzel kaptanım, tatil rehavetini yeni yeni atıyorum, bu hafta herşey daha güzel olacak herşey 🥰
Canım iyiyim bir sıkıntı yok. Ama stres var. Olup atlatsam ben de arahatlayacagim artık. Sürekli kafamda kuruyorum birşeyler.

X