Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yemeğe arkadaşım davet etti de anca eve gelebildim. Yazayım menümü.
Kahvaltı 12.00
2 dilim çavdar ekmeği arasına 1 yumurtadan omlet + az peynir + 2 salatalık
Ara Öğün 14.00
1 adet külah dondurma ( markette satılan kaymaklılardan eşim almış geçen gün, ödül niyetine gömdüm.)
Ara Öğün 16.30
2 kırmızı erik
Akşam yemeği 19.00
Bir tabak madımak yemeği , 8 kadar küçük boy yaprak sarma , 1 yk yoğurt
Spor 30 dk eliptik, 10.20 km yol , 18-25 km/h çoğunlukla 22 km/h
2,5 lt su+1 lt dukan
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83 A Asya89
Afiyet olsun canım ❤️
Kaptan olarak saçma menumu yazayım
Sabah yok. Bugün hastayım
Öğlen 2 gibi anneme gittim ve akşam 7 gibi mutfakla işimi bitirdim.
Parça parça yediklerimi topluca söyleyeyim
Yarım somun kadar ekmek 4 tane köfte 6 halka sucuk domates salatalık
Neskafe ve boooolca çay. 1 lt su
Canım çok tatlı istedi yemedim.
15 dk kadar koşu bandına çıktım yavaş yurudugum için adım sayar saymadı. Başka biseyde yapmadım. Bı oraya bı buraya yatıp duruyorum 🥺
Acayip bir menü 🫣
Toparlarsın sen kaptanım ❤️
canım doktor kahve için birşey söyledi mi? kahve kalp çarpıntısı yapar. bence içme derim.
ben de çok kaçamağa meyilliyim yaa 🤔
bu arada karabuğdaylı ve kahveli topların tarifini verir misin?
Azaltmaya çalışacağım kahveyi 🙏
Kahveli topları marketten aldım ama sadece,hurma,hindiba özü,fındık kullanıp dışını kahveye bulamışlar öyle yazıyordu.
Karabuğday topları: 2 havuç,6-7 tane karabuğday patlağı,fıstık ezmesi (kıvam vermek için göz kararı bana 1.5 yk yetti),1 tk bal bızlattım yuvarlayıp erimiş çikoya buladım.
Kahveli hurma topu hazir mi sen mi yaptın 😻
Hazır canım marketten aldım içinde hurma,hindiba özü fındık varmış top yapıp çekilmiş kahveye bulamışlar.
İyi akşamlar kızlar
Ben de bugün biraz kaçamak yaptım aslında çok sağlıksız bir şeyim yok sadece fazla yedim. Midem tıka basa doydu

Sabah11:45
3 yemek kaşığı kaşarlı menemen
3 dilim köy peyniri
3 zeytin
5 dilim domates
5-6 dilim salatalık
1 havuç

Ara 14:00
6 küçük dilim karpuz
8 tane üzüm

Ara 16:00
1 çorba kasesi çoban salata

Akşam 19:00
Izgara Boşnak köfte yarısını yedim 80 gr vardır herhalde
1 yemek kaşığı kapya biberli yoğurt
1 tane de boşnak mantı :KK43:
1 bardak sıkma portakallı limonlu içecek

9500 adım
2 lt su
LenaG LenaG
Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun adetse boşnak mantı bir sorun yok tadına bakmışsın porsiyonsa evet bira kaçmış ❤️
10 Ağustos menü(doğum günü çocuğu olarak iyi idare ettim sadece akşam geç kapandı 🙂)
09.00
1 bardak su 1 tane erik
10.30
3 zeytin,yeşil salata, 2 dilim peynir, 2 dilim ekmek 1 fincan rezene
12.30
1 kucuck elma 1 küçücük armut(ağaçta yeni olusuyorlardi ağaçtan kopardım)
15.30
Çeyreğin yarısi kadar ekmek arası döner yanına 1 bardak ayran soğan salatası
17.30
1 fincan kahve 1 Nestle çikolatalı gofret
20.30
Yarım kase çorba,6 kaşık bol sebzeli bulgur pilavı, 2 kaşık yoğurt
22.00
2 tane çiğköfte sadece marulla, 2 çatal doğum günü pastası
3 litre su
Bu gün toplasam 15-16 kat inip cikmisimdir alt kat üst kat bebelerin pesinde kosturmktan pert oldum üst bacaklarimin arkaları hissetmiyorum şimdi 🤣
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun doğumgünü çocuğu menüsü bişi demiyorum ❤️ doğum günün kutlu olsun 🎉❤️
10 Ağustos Menü
• 11.00 : 2 haşlanmış yumurta
5 zeytin
Yarım dilim peynir
1 Çay kaşığı bal
Şekersiz çay

• 15.00: 1 çay bardağı ev yapımı limonata

•18.00: 6 adet sarma
1 tane fırında tavuk but
1 büyük bardak kefir

20.30: 1 avuç karışık kuru yemiş

Spor yok ama akşam düğündeydim bol bol oynadım 😂
Afiyet olsun sarmanın porsiyonu 4 adet oluyor😉
Gunaydinlar :KK36: gerçi burada daha aymadi ama 😅
Günaydın canım ❤️
Günaydın 😍
Hasta halsiz ama hafta sonu kadını olarak iş başındayım 🤪
Günaydın ❤️ uyandığında ilk 10 sn sadece insansın ondan sonra kadınlık gücü yükleniyor ve hayata girişiyorsun öyle kıytırıktan da değil haa hakkıyla 💪💪💪

Emniyette nasıl işliyor bilmiyorum canım süreç. Ama bizde ikimizde istiyoruz hangisi çıkarsa diğeri özür grubu ile eş yanına gidiyor.
Ama bir arkadas eşi polisti. Şırnak a arkadaşın tayini çıkınca Hatay'dan tayini yeni çıkmasına rağmen Şırnak a gitti. Ama doğu olduğu için olabilir canım.
Polislerde mayıs-haziran gibi tayin oluyor. Bizdeki eş durumu da agustosa kalıyor. İl emrini kaldirdilar bu sene.
Ama emniyetin yer değiştirme mevzuatını okudum. Orda eşten dolayı zamansız şekilde yeri değiştirilebilirmis o ilin valisinin izniyle. Birkaç kişiyle konuştu eşim de. Onlar da kısa zamanda hallolur senin işin, senin durumunda olan kaç polis vardır ki o şehirde dediler. Bakalım, tercih yapacağım ama umarım dedikleri gibi olur 😔

Sevgili Maviş Şirinlerim
Mini birlerim çalışkan ikilerim😍
Bir haftayı devirdik geçmişe mazi dedik ve yeni bir haftaya başlıyoruz 😍
Takım için yarışıyor gibi görünsekte kendimiz için buradayız ♥️
Zafere giden yolda tek engel kendimiziz. Ve yine bizi zafere götürecek kişide biziz😍
sibel_84 sibel_84
@yosunlupapatya
@defneefe17
@60kiloyum
@unutmabenicicegi(umarım yakında cezan biter ♥️)
L leyl76
@Boncuklarhajsl
@tomrs
Zaferin adı kendim için kendime karşı 🏆
Hayırlı olsun kaptanım ♥️yalniz ben tatile ayrılsam 🥺 burayı bırakmaya niyetim yok aslında ama uyamayacagim muhtemelen bu hafta. Taşınma durumu hâlâ var çünkü.

Afiyet olsun canım ❤️

Kahveli topları marketten aldım ama sadece,hurma,hindiba özü,fındık kullanıp dışını kahveye bulamışlar öyle yazıyordu.
Karabuğday topları: 2 havuç,6-7 tane karabuğday patlağı,fıstık ezmesi (kıvam vermek için göz kararı bana 1.5 yk yetti),1 tk bal bızlattım yuvarlayıp erimiş çikoya buladım.

Hazır canım marketten aldım içinde hurma,hindiba özü fındık varmış top yapıp çekilmiş kahveye bulamışlar.

Afiyet olsun adetse boşnak mantı bir sorun yok tadına bakmışsın porsiyonsa evet bira kaçmış ❤️

Afiyet olsun doğumgünü çocuğu menüsü bişi demiyorum ❤️ doğum günün kutlu olsun 🎉❤️

Günaydın canım ❤️

Günaydın ❤️ uyandığında ilk 10 sn sadece insansın ondan sonra kadınlık gücü yükleniyor ve hayata girişiyorsun öyle kıytırıktan da değil haa hakkıyla 💪💪💪
Yok canım 1 adet porsiyon yer miyim hiç. O kadar uğraşıyoruz. 😄Tadını çok merak ediyordum. O da boşnak böreği giibymiş. Hiç farkı yok. Bugün dengelerim dün genel olarak da çok yedim

Canım ritim bozukluğu varmış bir de anlık kalbim atmayı bırakıp ysonra yeniden atmaya başlıyormuş ve bu çok sık olmuş 1 günde bile zaman zaman kalbim bıçak saplanır gibi acır ondan kaynaklanıyormuş.
Çok geçmiş olsun, Rabbim şifanı versin bir an önce ♥️🤲🏻

Sanırım ceyranda kaldım. Yada sporda usuttum 🙁
Olabilir canım dikkat et kendine
Gunaydin canim gittim geldim ben, sen naptin benim 14 000 oldu bugun :rolleyes:
Oo maşallah benim 12.bin oldu
Günaydın kızlar 🥰 mutlu Pazarlar dertsiz tasasız tatil gibi tatil olan bir pazar olsun 🌼🌼
Günaydın
Günaydın herkese
Güzel bir pazar olsun bol dinlenmeli.
Günaydın

Afiyet olsun canım ❤️

Günaydın canım ❤️

Bu günden itibaren denglemeye devam kaptanım 💚
Günaydın canım ❤️
💚
Olabilir canım dikkat et kendine

Oo maşallah benim 12.bin oldu

Günaydın

Günaydın
💚

Polislerde mayıs-haziran gibi tayin oluyor. Bizdeki eş durumu da agustosa kalıyor. İl emrini kaldirdilar bu sene.
Ama emniyetin yer değiştirme mevzuatını okudum. Orda eşten dolayı zamansız şekilde yeri değiştirilebilirmis o ilin valisinin izniyle. Birkaç kişiyle konuştu eşim de. Onlar da kısa zamanda hallolur senin işin, senin durumunda olan kaç polis vardır ki o şehirde dediler. Bakalım, tercih yapacağım ama umarım dedikleri gibi olur 😔

Hayırlı olsun kaptanım ♥️yalniz ben tatile ayrılsam 🥺 burayı bırakmaya niyetim yok aslında ama uyamayacagim muhtemelen bu hafta. Taşınma durumu hâlâ var çünkü.
Hazırlığa geçmek istermisin canım

X