Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar birkaç gündür böyle habersiz çok alakasız misafirler geliyor sinir oluyorum, yani zaten çalışıyorum hafyasonu kendimce planım falan var ama geleni de geri çevirebilecegim bir olay değil, misafir severim ama düşünün 10 yıllık evliyim eşimin yurtdışında yaşan amcası 20 yıldır gelmemiş Türkiye'ye 2 gün önce geldi ve kapıda görünce haberimiz oldu, zaten tanımıyorum adamı ben ise gittim eşim ilgilendi falan sonra kv ye geçti heralde, şimdi de eşimi bir kuzeni aradı onu da hiç görmedim ismen tanıyorum sizin evin orda indim otobüsten bavulla kaldım beni alır mısın diye 🙄 il dışından uzak bir ilden gelmiş, 3 gün önce de kuzenin annesi gelmişti o da aynı şekilde onu da kvye götürdük yani çok saçma geldi bu hafta yasadiklarimz
Canım bende misafir severim ama habersiz misafiri sevmem ev ortamı her zaman müsait olmuyoruz. Önceden haber verseler hadi neyse kendini birazda olsa ayarlarsın.
Habersiz geliyorlarsa çık programın neyse onu yap.

Yok canım ben alinmam ama bana bu durumun garip gelmesi normal mi ? Garip bir durum gibi bence, eşimin de haberi yok zaten benden habersiz yapmaz
Kuzum akrabalar.biraz emrivaki davranmış oluyorlar belki eşiniz çok iyidir yada hayır demeyi sevmiyordur.Aralarindaki hatır boyutunu bilemiyorum.Sen haklı olarak planın bozulmasindan rahatsızsin.Yani erkeklerin eve birini getirmesi durumuna eşlerde etki ediyor bazı kişilerin evine gidemezsin mesela karısı istemez derler direk ama sen gördüğüm kadarıyla öyle biri değilsin anlayislisin ben davetsiz misafir seven biri değilim pek kendi duzenimi severim o yüzden haklı buldum seni.

Daha yeni öğlen oldu canım. İstersen istikrarlı için erken karar verme😂genelde ne oluyorsa ikindi ile akşam arası oluyor bizlere😃
Kız ilerliyorum daha dedim bitti demedim ki 🤭🤣 ama bugün kesin daha iyiyim düne göre cokk şükür 🤲🏼 dün de yiyince zaten kalmadı tatlı ihtiyacı filan şuan kayinpederim dondurma almaya gittiler eşimle yemiyorum dedim🥳🤭

Canım bende misafir severim ama habersiz misafiri sevmem ev ortamı her zaman müsait olmuyoruz. Önceden haber verseler hadi neyse kendini birazda olsa ayarlarsın.
Habersiz geliyorlarsa çık programın neyse onu yap.
Aynen pazar bir de geniş kahvaltı yaptık, ev dandini çamaşırlar vs dün disardaydik bugün temizlik yaparız dedik, hadi amcasına biraz da sevindim çünkü yillardr görüşmeyn kardeşler görüştü, eşim de şok oldu ve aşırı mutlu oldu amcasını görünce ki ben isteydim eşim ilgilendi, adam kalacak yer ayarlamış araba kiralamış bizlik birşeyi yok ama bu kuzen ve annesi çok garip yanı, şimdi birşeyler hazrliycam kadına mecbur yesin diye sonra eşimle kvye yolluycam
Kuzum akrabalar.biraz emrivaki davranmış oluyorlar belki eşiniz çok iyidir yada hayır demeyi sevmiyordur.Aralarindaki hatır boyutunu bilemiyorum.Sen haklı olarak planın bozulmasindan rahatsızsin.Yani erkeklerin eve birini getirmesi durumuna eşlerde etki ediyor bazı kişilerin evine gidemezsin mesela karısı istemez derler direk ama sen gördüğüm kadarıyla öyle biri değilsin anlayislisin ben davetsiz misafir seven biri değilim pek kendi duzenimi severim o yüzden haklı buldum seni.
Canım gerçekten esimin haberi yoktu, yanımda aradi kadın çünkü haberi olsa kendini hazrlardi az çok ev haliydik geç kalktım vs, evde birşey yoktu hazır yemek...eşim titiz bir insandr ve hani evde benden çok iş yapar....bakalım bunları yollariz artık, eşin çıkarırım onları anneme dedi

@Cakinin Gelini
Nergis 35 Nergis 35
Lotus1234 Lotus1234
bilgeyogii bilgeyogii
@defneefe17
@trueliving_
LenaG LenaG
Sevgili kırmızı takım❤️
Bu hafta elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz hem kendimiz için hem takımımız için

Her iki takımada başarılar diliyorum ❤️💙🤗
Dün akşam giremedim kaptanim misafirim vardi bu sebeple çok giremedim yaşasın kirmizi takım. Kırmizi kırmızı yansın kilolar 😍😍

Dünkü menüm
11 ağustos 2024
Sabah
1 yumurta
1 dilim mercimek ekmek
1 domates
1 Salata
5 zeytin
1 dilim peynir

Öğle
Yogurtlu keten tohumu

Aksam
Biber dolması 2 küçük etli
1 kase salata

Spor: 5000 adim
Kaptanim A Asya89 LenaG LenaG Mthn83 Mthn83

Düzenli Menü paylasamayabilirim kaptanım. O yüzden 1 ay kadar ara vermek istedim açıkçası
Canım gitme yaa hazırlıkta ol gene paylaşım yap girip beş dakika olsun muhabbetlere katilmazsin sadece ama yine birlikte ilerleyelim eksilmeyelim sayilarimiz azalmasin hem hep kayilamasanda grupta olmanın faydası var ben bile çekiniyorum bı çıksam salarım iyice diye grubumuzun faydası çok bizlere gerçekten☺️

Canım gitme yaa hazırlıkta ol gene paylaşım yap girip beş dakika olsun muhabbetlere katilmazsin sadece ama yine birlikte ilerleyelim eksilmeyelim sayilarimiz azalmasin hem hep kayilamasanda grupta olmanın faydası var ben bile çekiniyorum bı çıksam salarım iyice diye grubumuzun faydası çok bizlere gerçekten☺️
Ay yok tatil deyince hiç girmeyeceğim anlamında değil de menü paylaşımı, spor, su paylaşımı yapmayacağım anlaminda düşündüm ben 😅 arada girip kimler kazanmış, kimler kaptan olmuş onu takip edeceğim tabi 😄
Şu sıralar cok dikkat edemem belki yediklerime ama özellikle yola çıkacağımız vakit salmayı düşünüyorum, çünkü eşimle organizasyonlarimiz stres dolu oluyor bizim 😂

Canimm bende sana dün diyecektim ayrı düştük gene seninlee ballı lokma tatlımm😍 dün birazcık cozuttum ama bugün taamm gaz devamm istikrarlı ilerliyorum şükür 😍😍 akşamda yürüyüş yapicam inşallah grup motivasyonu diye bir şey var ciddennn senin bu yürüyüşlerinle daha 65 lerini kutlayacaz bee🤲🏼🥳🥳🥳
Bazen yol cok uzun geliyor bi yilacak gibi oluyorum dun bir aydir giymedigim iki elbisemi giydim iksinde de o kadar büyük fark vardi ki kalca kismindan ozellikle cok sevindim. Ben bugun bir ayi tamamladim ve kendi baslamama gore gifen kilo 7 kilo :halay:
Kız unutmadım diyorum unutmadım 😂
Bak regliyim zati duygusala baglar aglarim hee :KK42:
4 çocuğunun yaninda 5. çocuğun gibi ilgilen benle :KK33::KK48:
(kaptanin icinden gecen hee bir sen eksiktin 😂)

Ay yok tatil deyince hiç girmeyeceğim anlamında değil de menü paylaşımı, spor, su paylaşımı yapmayacağım anlaminda düşündüm ben 😅 arada girip kimler kazanmış, kimler kaptan olmuş onu takip edeceğim tabi 😄
Şu sıralar cok dikkat edemem belki yediklerime ama özellikle yola çıkacağımız vakit salmayı düşünüyorum, çünkü eşimle organizasyonlarimiz stres dolu oluyor bizim 😂
Genede yaz sen canım aktif olalım menü paylasmasanda Aras muhabbetlere katıl ozaman 🥳:KK25::KK68:

Bazen yol cok uzun geliyor bi yilacak gibi oluyorum dun bir aydir giymedigim iki elbisemi giydim iksinde de o kadar büyük fark vardi ki kalca kismindan ozellikle cok sevindim. Ben bugun bir ayi tamamladim ve kendi baslamama gore gifen kilo 7 kilo :halay:

Yol uzunda gelse imkanın varken değerlendir canımm benim bak ben istesem bile erken çıkamıyorum kıymetini bil cidden değerlendirebiliyosun kendin için hemde hepimiz çocuklarımıza eşinize etrafımiza yaptığımiz iyiliği fekadarligi kendi bedenlerimize yapıyoruz senin gibi giremedigim iki elbisemin içine girebildim pantolanlarim büyüdü mikemmel bir duygu ball arkadaşım benim😍🫶🏼:KK5:

Canım bende reglım😃
kim benle ilgilensin😂 şaka şaka hepiniz yavru kurtlarımsınız❤️🥰
Valla canım bu hafta baya bir kilo vermiş olmam lazım bu koşturmaya
Bu saat olmuş
2 kahve
1 kupa çay
5/6 peynir yemişim.
Salata yaptım daha fırsatım olmadı yemeye

Bazi gunler 10 bini zor tamamlıyorum ama bugun iyiydim baktim iyi hissediyorum bir tur bir tur daha derken bir baktim boyle olmus 🤗
👏👏👏👏
Günaydın çıtır kızlar 🤗🥰
Günaydın canım
Pazar sessizligi var her yerde.
Kız pazara gittim bamya temizle biber temizle 2 ip kurutmalik akşama yemek hazırla yesillikleri yıka kurula kaldir ayyyyy yoruldum hala mutfaktayim
Eşim eve gelince onu pamuklara sarmam lazım😃yeri baya fark ediyor. Meğer adam yükümü ne kadar hafifletiyormuş haberim yokmuş😃
Kızarız ederiz ama Allah yokluklarini göstermesin canım

X