Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ADINIZ: ( isteğe bağlı )
YAŞINIZ: 34
BOYUNUZ: 168
KİLONUZ: 69
HEDEF KİLONUZ: 56
MEDENİ DURUMUNUZ: evli
MESLEGINIZ: akademi
ÇOCUK SAYISI: 2
KİLO ALMA NEDENİNİZ: tatlı yemek :KK43:
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: fit olalım :)
Hoşgeldin canım

Canim ben diyetisyene son 7-8 kilo ile baslamistim o yuzd n zaten az gidecegini biliyordum
Bazi hafta veremedim bazi hafta arti ciktim hic pes etmedim diyetisyenim üzüldü ben bence şundandir yaa zaten zor gider benden dedim😅

Kendi başıma yuksek kilolarda basladigimda da hic pes etmedim bunalmadim cunku 20-30 kilo verecegim diye hedef koymadim 3 kilo verecegim bi 3 kilo daha .. 46 beden giyiyordum kendime 42 beden giysi aliyordum buna gireceğim girince şunu yiyecegim... Gibi hedefler... Hep kendi bedenimden kucuk kiyafetler aldim
Kiloluydum ama o halimi hic kabullenmedim
Ne güzel hedefler yapmışsın ama.karsuliginida almışsın ve diyetisyenini motive eden danışman brawo
Hoşgeldin canım
Günaydın canlar dünkü menüm 9 Ağustos
Sabah saatlerinde
Bir sıkım firik tarhana

Öğlen iki sıkım tarhan,bir tabak ekşili çorba ,bir domates tuzlayıp yedim köyden geldi,iki tane de yeşil incir ,15 fıstık

Akşam küçük kase paça,2yk bulgur pilavı. . akşam çay saatlerinde komşular la çay keyfi yapıldı komşumun ısrarıyla erik yedim bir tane
LenaG LenaG

A
Günaydın canım afiyet olsun

Günaydın canlar dünkü menüm 9 Ağustos
Sabah saatlerinde
Bir sıkım firik tarhana

Öğlen iki sıkım tarhan,bir tabak ekşili çorba ,bir domates tuzlayıp yedim köyden geldi,iki tane de yeşil incir ,15 fıstık

Akşam küçük kase paça,2yk bulgur pilavı. . akşam çay saatlerinde komşular la çay keyfi yapıldı komşumun ısrarıyla erik yedim bir tane
LenaG LenaG

A
Bugün artı çıkarsan sebebi sıkımlık tarhanalar bilesin canım. Afiyet olsun.

İyi geceler kızlar
09.08.2024 Cuma
sabah 2 kupa yağsız sütle kahve

Kahvaltı 11:30 1 lavaş tost(40 gr kaşarla),1 bardak ayran

Dışarıdaydım marketten hurma topu buldum 3 tane yedim 14:00 gibi
Ara 15:30 2 karabuğday topu,kahve

Akşam 18:30 7 yk kıymalı bezelye yemeği (bitmedi gitti bir türlü) 2 yk yoğurt,1 yk bulgur pilavı

Su 2 lt
8000 adım

Sitare55 Sitare55 Mthn83 Mthn83
Suyu sporu menusu ile dengeli bir menu olmus canim sadece kahvaltıyı biraz cesitlendirmek lazim sebze zeytin gibi. Afiyet olsun canim 😘
Hayırlı akşamlar kızlar bugün geçe kaldım ev işi ev işi canım çıktı desem az kalır sanırım bittim resmen nese menüme geçeyim
Sitare55 Sitare55 LenaG LenaG

Öğlen 12//
Bir yarım kase kuru fasulye (resim ekledim baya az)
Bir kase sarımsaklı kuru cacık
Bir dilimden de küçük tam buğday ekmeği

Ara/yeşil çay

Aksam17.30//
4 adet köfte (60-80gr arası)
3 adet yağsız airfryer da mücver (glutensiz undan yapmıştım)
Yarım dilim tam buğday ekmeği

Sporlar// Mthn83 Mthn83
3lt su bitti
Öğlen 2 mile Leslie yaptım fast walk
Boll bol da ev işi cidden halada bitmedi ütü yapıyorum şuan cam silme tualet banyo çamaşır yemek bulaşık toz alma aklınıza neresi gelirse yani bı yarına süpürme silme kaldı işte 🫡😓
Yogunluga ve yorgunluga ragmen guzel menu cikarmissin canim afiyet olsun papatyam 🥰
Hos geldiniz boyunuza gore cok bir kilonuz yokmus hemencecik veririsniz insallah 🙏

Suyu sporu menusu ile dengeli bir menu olmus canim sadece kahvaltıyı biraz cesitlendirmek lazim sebze zeytin gibi. Afiyet olsun canim 😘

Yogunluga ve yorgunluga ragmen guzel menu cikarmissin canim afiyet olsun papatyam 🥰

Hos geldiniz boyunuza gore cok bir kilonuz yokmus hemencecik veririsniz insallah 🙏
Saolasin kaptanimm ama şuan hala ayak tabanlarım sızlıyor bu durum tartıya yansır mı acaba? Tartıldım ama ödem var mıdır ki acaba bilemedim tartıyı gördüm ama 😅

Artı bekliyordum 😀sevindim ölçüm de yaptım göbek ve ic bacak 1 er cm incelmis zaten Fark ettim kıyafetten
Geçen hafta 67.6
Bu hafta 66.7
Eksi 900 grm
LenaG LenaG Mthn83 Mthn83

Eklentiler

• 1000056308.jpg
    1000056308.jpg
    40,2 KB · Görüntüleme: 12
X