Popüler Konu LenaG ile MasterFit

20 Temmuz ctesi

Kahvaltı: zeytin, peynir, salatalık, 2 kb patlağı, sucuklu yumurta (40g sucuk 1 yumurta), ev yapımı meyve suyu 1 bardak

Ara: 1 şeftali

Akşam: 1 tabak fırında sebzeli tavuk

Spor: alt karın egzersizleri azcık
Su: sürekli içiyorum 3 olmuştur yani bi yerden sonra saymayı bıraktım 😅

6. Gün ✅

Eklentiler

• 32C716C4-0687-40FE-8431-56290837B32F.jpeg
    32C716C4-0687-40FE-8431-56290837B32F.jpeg
    144,5 KB · Görüntüleme: 16
ADIM SERIYE
YAŞIM28
Boyum 1.72cm
Kilom 82.200kg
Hedef kilom 60kg
Evliyim
2 cocugum var 4yas ve 6 aylik
Hemşireyim
EMzirme nedeniyle kilo aldim
Pkos ve insulin direncim var onun disinda bir sorunum yok
Emziryorjm ilk alti ay diyey yapmadim simdi 6 aylik oldu ek qidayada gecdi diyete basladim diyete baslama sebebim pkos ve insulin direnci ve kilo aldikdan sonra bende carpinti yorgunluk halsizlik oluyo o sebepten diete basladm
Hoş geldin canım 💐

Kahvaltı
Haşlanmış yumurta
Yarım simit
1 İnce dilim beyaz peynir
5 zeytin
Şekersiz çay

Akşam
4 yemek kaşığı patates oturtma
2 yemek kaşığı yoğurt

2 lt su
10 dk egzersiz
2000 adım
LenaG LenaG
Afiyet olsun canım gayet güzel menü olmuş ❤️💪
A Asya89 LenaG LenaG @Mthn83

20 Temmuz 2024

sabah yok

öğlen 13.00
1 yumurtadan 1 avuç dereotuyla tulum peynirli baharatlı omlet
1 yk ev yapımı lutenitsa, domates, 1 avuç limonlu maydanoz, 44 gr kepekli karakılçık tbe

ara 15.30
3 kayısı, 2 yk tarçınlı ev yoğurdu

ara 17.00
10 kuruyemiş, buzlu cold brew

akşam 19.30
8 yk kıymalı yeşil mercimek yemeği, havuçlu marul salatası, 2 yk ev yoğurdu

2 lt su
Afiyet olsun ❤️ diyetisyenle çalışmanın en güzeli ne yemek yapabileceğini bilmek bence kaç haftadır debelenip duruyorum bunla bu dengeli mi uyar mı off 🤭
ADIM SERIYE
YAŞIM28
Boyum 1.72cm
Kilom 82.200kg
Hedef kilom 60kg
Evliyim
Hemşireyim
Emziryorjm ilk alti ay diyey yapmadim simdi 6 aylik oldu ek qidayada gecdi diyete basladim diyete baslama sebebim pkos ve insulin direnci ve kilo aldikdan sonra bende carpinti yorgunluk halsizlik oluyo o sebepten diete basladm
Hoşgeldiiiinnn hep beraber sağlıkla verelim inşallah kilolarımızı kilo verdikçe pcos ve insülin direncin de daha iyi olacak 🙏
yarın sabah tarihli ve nickli bir tartı fotosu atabilirsen hemen hazırlığa başlarsın hafta sonu da takımlara dahil olabilirsin canım.Günlük menülere de hemen başlayabilirsin ❤️

Afiyet olsun ❤️ diyetisyenle çalışmanın en güzeli ne yemek yapabileceğini bilmek bence kaç haftadır debelenip duruyorum bunla bu dengeli mi uyar mı off 🤭

Hoşgeldiiiinnn hep beraber sağlıkla verelim inşallah kilolarımızı kilo verdikçe pcos ve insülin direncin de daha iyi olacak 🙏
yarın sabah tarihli ve nickli bir tartı fotosu atabilirsen hemen hazırlığa başlarsın hafta sonu da takımlara dahil olabilirsin canım.Günlük menülere de hemen başlayabilirsin ❤️
Teşekkürler canım elimden geldiğince dikkat etmeye çalışıyorum

20 Temmuz ctesi

Kahvaltı: zeytin, peynir, salatalık, 2 kb patlağı, sucuklu yumurta (40g sucuk 1 yumurta), ev yapımı meyve suyu 1 bardak

Ara: 1 şeftali

Akşam: 1 tabak fırında sebzeli tavuk

Spor: alt karın egzersizleri azcık
Su: sürekli içiyorum 3 olmuştur yani bi yerden sonra saymayı bıraktım 😅

6. Gün ✅
Afiyet olsun çok gidiyor maşallah hiç tartılmıyor musun nasıl dayanıyorsun kııızz 🥰

Tesekkur ederim atarim insAllah ☺️

Sevgili Masterfit ailesi yeni takımlarımız belirlenmiştir. :KK49:Herkese bol eksiler diliyorum. :dua:

A Asya89 kaptanım takımını elimden geldiğince seçtim başarılar dilerim.
Y yosunlupapatya kaptanım son dakika bildirimiyle takımına tomrs tomrs dahil oldu bilgin olsun :KK200:

Çok teşekkür ederim nasilda mutlu oldum 😍

ADIM SERIYE
YAŞIM28
Boyum 1.72cm
Kilom 82.200kg
Hedef kilom 60kg
Evliyim
Hemşireyim
Hoşgeldin canım bende de insülin direnci var ilaç kullanıyor musun

Evet diyet iyi geliyor galiba ben de bir ilaç kullanıyorum şimdi diyet ve hareket iyi geliyor inşallah sağlıkla verirsin sen de kilolarını
Tesekkurler canim eskiden evet seket ilaci bir muddetde gobek ignesi kulabdim ozempic diye simdi kullanamiyirum emzirdigim icjn tek care diet

aslında bu akşam menümde 6 yk mercimek, 4 yk pilav ya da karabuğday vs, cacık ve 4-5 dilim kavun karpuz vardı. ama son iki gündür karboyu fazla yediğimden menüyü bu şekilde güncelledim. kahvaltımda da ekstra 4 zeytin, 1 yk tahin pekmez ve yarım simit vardı. onları da çıkardım. sadece simitin yerine karakılçık koydum o kadar. o ki günü telafi etmem lazım.
aslında sen de eski listelere bakabilirsin canım. onlardan uyarla.

X