Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Birşey yememissin ama yediğinde hepsi karbonhidrat canım. Aslında dengeleyen emin ol daha fazla etki edecek. Özel durumun varmış o yüzden etkilenmiş olabilirsin.

Sporlar güzel
Sagol kaptanim bisi yemedim ama yedigim de karbonhidrat... dengelesen faha iyi olacak
Bugun saha iyi hissediyorum her gun yeni bir baslangic

Aynı dert bende de var canım
O yüzden sabah en güzeli. Onlar uyuyorken ben yürüyüş işini halledip geliyorum.
Canım sabahları imkansız ya benim için. Sanki alarm kurmuşlar 2 küçüğüm saat 7 oldu mu ayaktalar
En geç 8 dir sabahları bizim evde uyumak
Ben geceleri çok yoruluyorum evi topla çocukları uyut mutfağı temizle derken biraz telefonda vakit geçiriyorum saat gece 1den önce yatağa giremiyorum 🫣 hali ile sabahları çocuklar erken kalkınca bende yorgun kalkıyorum

Afiyet olsun canım 🥰 ayaklarına sağlık ❤️

Geçmiş olsun canım 🙏 evet yapıyorlar biraz

Afiyet olsun çok karbonhidrat olmuş biraz toparlanmak lazım 🙏

Afiyet olsun 🥰 spor maşallah 🧿 ayaklarına,kulaçlarına sağlık 🙏
Toparlanicam isallah haftasonu malum 😭😭😭 kepek ekmegine sandvic rkmegi alayim arasina kasar fomates aksamdan yap strecle
Buzdolabina...

İlk öğünüm bu saate kaldı

Eklentiler

• IMG_0888.jpeg
    IMG_0888.jpeg
    198,9 KB · Görüntüleme: 18
Hayırlı günler💕
Dün geceden beridir hastanedeyim kızlar. Erkek kardeşimin bebeği oldu.

Hafta sonu hiç dikkat etmedim menüde paylaşmak istemedim. Bugun tekrardan başlicaktım. Ama Olsun dikkat edeceğim inşallah. Proteinli beslenemicem sadece.
Gözünüz aydın canım analı babalı hayırlı evlat olsun
Kizlar ben sifayi kaptim size basarilar diliyorum🥹🥴
Dün işte cok yoruldum sonrasinda soguk sulari maden suyunu dik kafaya bugun hapsirik ses degisimi kulak tikanikligi ile uyandim🥴
Geçmiş olsun Leyla dikkat et kendine

Evettt bir an şüpheye düştüm gittim tartı fotona baktım valla :KK200:
Bende baktım telefona evet 65 imisim😂😂
Sagol kaptanim bisi yemedim ama yedigim de karbonhidrat... dengelesen faha iyi olacak
Bugun saha iyi hissediyorum her gun yeni bir baslangic
Silkelenip kendimize geliyoruz. Ve dengeli besleniyoruz.
Canım sabahları imkansız ya benim için. Sanki alarm kurmuşlar 2 küçüğüm saat 7 oldu mu ayaktalar
En geç 8 dir sabahları bizim evde uyumak
Ben geceleri çok yoruluyorum evi topla çocukları uyut mutfağı temizle derken biraz telefonda vakit geçiriyorum saat gece 1den önce yatağa giremiyorum 🫣 hali ile sabahları çocuklar erken kalkınca bende yorgun kalkıyorum
Canım bende 12 -1 den önce yatamiyorum. Ama benimkiler sabah uyumaya başladılar şükür okullar tatil olunca onlarda geç yatmaya başladılar. Geç yatınca geç kalkıyorlar.
Sabah kaçta uyaniyorsunuz sabah fikri iyiymiş hava çok sıcakta olmuyor üstelik daha sakin her yer .
Ben sekizde kalkıyorum. Sekiz buçuk gibi evden.cikiyorum. bir kahve içip hazırlanıp cikiyorum

Çok geçmiş olsun canım ♥️

Geçmiş olsun canim. Beslenme bu ara dikkat et.
Tamam canim oyle yapicam🌸
Kuzum diyetisyen başlatti aslında evde var tüketiyorum ama.yerine alternatif ne yapayım biraz kolay evet sağlıklı olmadığı konusunda çok haklısın.
1 yk kiyma(ben coklu pisirip buzluga kaldirip birer ikiser kaşık kullaniyordum)1 ymurta, 1 dilim beyaz peynir,2 yk lor,1 yk dolusu labne
Çok geçmiş olsun dinlenmeyi ihmal etme :KK60:
Sagol canim🥰
Cokkk geçmiş olsun Allah acil şifalar versin
Amin sagolasin🌸
Gözünüz aydın canım analı babalı hayırlı evlat olsun

Geçmiş olsun Leyla dikkat et kendine
Tamam canim oyle yapicam sagol
Cekimler yogun biran önce toparlanmaliyim🙏🏻

X