Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugün ev işi temizlik vs ile geçti tek öğün yaptım saat 14 de
LenaG LenaG A Asya89 Elhan Elhan
2lt su
6000 adım
1000010580.jpg

LenaG LenaG A Asya89
İyi Akşamlar
14 Temmuz Pazar
10:30 1kabak, birkaç yeşil biber,2yumurta 2dolu yk.yulaf,ıslamak için biraz yağlı süt, 1yk.zeytinyağ ile omlet, doranmış olarak 1yk.gelecek şekilde şarküteri ürünü, 35gr.yağlı peynir, şekersiz çay

2 kupa nane sapı, zencefil, kiraz sapı çayı

17:30 Akşam Yemeği
1buçuk kase sebze çorbası, 1dolu kase yağsız yoğurtla sarımsaklı semizotu salatası, 1büyük elma dilimi patates, 1çatal kıyma, 3kayısı

19:00 1 dolu avuç kuruyemiş

4 litre su
Akşamda filtre kahve şekersiz, yada yeşilçay

Merhabalar ben de katilmak istiyorum ilk sayfayi okudum sadece formu doldurmam yeterlu mi?
Merhaba canım hoşgeldin formu doldurduktan sonra tarih ve nick yazılı bir tartı fotosu rica ediyoruz. Ardından hazırlıkta 1 hafta alışma süreci oluyor günlük menü paylaşıyoruz i. Ardından takım yarışmalarına dahil olabilirsin salı ve cumartesi tartı günlerimiz

Bana sen yazin kilo verebilirsin demistin bak kış boyu dikkat etmeme ragmen sadece koruma yapabildim
Şu an ayni seyleri yapiyorum kilo veriyorum🌸😻
evet ateş grubu mizaçlar yaz aylarında, sıcak ve nemli havalarda kolay kilo verirler. çok iyi senin için 🥰

Günaydın kızlar hayırlı olsun takımlar herkese bol eksiler
Misafirim gitti şimdi ben kardeşimin yazlığana geldim
Sabah
Haşlanmış yumurta Domates Salatalık Lor peyniri 1 dilim tam buğday unlu ev ekmeği
Ogle
1 ev pogacasi
Akşam
Mangalda tavuk salata
Şu 1.5 litre
Spor bol bol yüzme yokuş çıkma
@Lena9 A Asya89
Afiyet olsun ohh iyi tatiller ❤️
Selamlar 🌸
11.30
Kahvaltı
1 dilim hindi füme
1 YK lor.peyniri+kekik
1 tam yumurta
3 ceviz

16.00
80gr Urfa
4_5 yk mevsim salatası
2-3 YK süzme yoğurt
Avuç içi kadar pide
Maden suyu

19.da bir yeşil yapraklı smoothie
icecegim
30 dk Leslie
unutmabenicicegi unutmabenicicegi patimsilizm patimsilizm Cakinin Gelini Cakinin Gelini
A Asya89
LenaG LenaG inşallah sınavın istediğin gibi geçmiştir.Allah emeklerinizi boşa cikarmasin.🙏🏻

Gününüz nasıl geçiyor kızlar neler yapıyorsunuz?
Afiyet olsun canım ❤️ teşekkür ederim fena geçmedi 😘
LenaG LenaG A Asya89
İyi Akşamlar
14 Temmuz Pazar
10:30 1kabak, birkaç yeşil biber,2yumurta 2dolu yk.yulaf,ıslamak için biraz yağlı süt, 1yk.zeytinyağ ile omlet, doranmış olarak 1yk.gelecek şekilde şarküteri ürünü, 35gr.yağlı peynir, şekersiz çay

2 kupa nane sapı, zencefil, kiraz sapı çayı

17:30 Akşam Yemeği
1buçuk kase sebze çorbası, 1dolu kase yağsız yoğurtla sarımsaklı semizotu salatası, 1büyük elma dilimi patates, 1çatal kıyma, 3kayısı

19:00 1 dolu avuç kuruyemiş

4 litre su
Akşamda filtre kahve şekersiz, yada yeşilçay
Afiyet olsun canım ❤️
LenaG LenaG
Sınavın inşallah güzel geçmiştir canım :KK200:
Teşekkür ederim canım fena değildi kısmet artık 🙏

İyi akşamlar kızlar anca gelebildim bugün menülere fazla dönemedim dün akşamdan beri telaşem çoktu kusura bakmayın
çok şükür sınavı atlattım fena değildi hayırlısı olsun bakalım 🙏
Misafirlerimi de ağırladım benim için kıymetli misafirlerdi.
Amaaaa çok fena yedim bugün tek öğün ama çok sakıncalı diyeyim

X