Popüler Konu LenaG ile MasterFit

26 Haziran

10.30 1 kayısı 1 çatal kuymak
11.30 1 patates haşlama yarım kase yoğurt yarım elma
13.00 3 dilim karpuz
15.00 2 yk bulgur pilavı
19.00 1.5 tavuk dürüm 300 ml ayran

Su 2.5 litre
7 bin adım

Elhan Elhan LenaG LenaG Ellssa Ellssa
Patates deteksunda 1.5 tavukk dürümmü vardı?
Afiyet olsun canım 💙

Sen Kilo vermeliyim dedikten sonra benim paylaştığım menünün saçmalığı 🥲🙃

26 haziran

Kahvaltı : zeytin peynir salatalık yarım poğaça sahanda yumurta

Ara: soğuk kahve
çikolatalı gofret( diyet menüsünde ben ne alaka?!)

Akşam: karışık ızgara kebap, salata, ezme, ayran, dondurmalı bi tatlı helva gibi bişeydi

Adım: 12 bin
Su: 2 olmuştur
Elhan Elhan LenaG LenaG @Minicikfzt
Bugün diyet yalan oldu ama çokta üzülmedim çünkü eşim biraz moralsizdi bugün o mutlu olsun diye yemeğe götürdüm sonra kurunun yanında yaşta yandı diyet miyet kalmadı.
Pes etmek yok yarın yeni bir gün yarın sağlıklı bir kahvaltıyla güne başlayacağım inşallah 🙏

Sağlığımız yerinde olsun huzurumuz olsun kiloyu bi şekilde çözeriz inşallah kızlar . Herkese sağlıklı mutlu huzurlu bir ömür diliyorum 💕
Afiyet olsun 🥰 akşamki helva dışında bir sorun yok bence o da arada olur yani gayet güzel
Götürdüm şükür iyiymiş dudağı birkaç güne gecer dedi doktor buz koyun dedi ama pek izin de vermiyor
Çok şükür canım 🙏
Merhaba hayırlı akşamlar
Bugün duygusal olarak gergin bir gündü
Daha doğrusu akşamdan beri gerginim.
Çok kasmadim kendimi akışa bıraktım. Kelimeleri yemekle birlikte yuttum desem yeridir
Menüm 🙄
Sabah 2 YK menemen yumurtalı ekmeksiz
Arada kayisi2 tane
Öğlen 2 YK bezelye yemeği yarım börek (gül böreği patatesli)
Arada kurabiye 1 tane
Akşam 17 de yarım hamburger 1yk makarna çıtır tavuk patates kızartması nacoz (bu kısmı çok sorgulamayın 🙄 yada kızın bilmiyorum duygularım karışık 🙁)
2 tatlı kaşığı çikolata sos(tatlı geldi önüme sadece sos kısmından aldım oğluma verdim)
Su 1.5 lt var. Kiraz sapı çayı içiyorum şimdi
8500 adım attım
Elhan Elhan LenaG LenaG
@Minicikfzt @sibel_84
moralin bozuktu yedin afiyet olsun tamam ama sana zarar be cancağızım 😞
İyi akşamlar kızlaaarr 💕
26 Haziran çarşamba
Kahvaltı yok
12:00 duble bardak şekersiz filtre kahve ve 1 elma

Gün boyu 600 ml. Tilya, selenyum, elma sirkeli su
Akşam yemeği 19:00
1 bardak su ve 1 yk.zeytinyağı ile pişirip suyunu çekince 1 büyük bardak yy.süzme yoğurt ve bol kuru nane ile karıştırdığım bol kabak yedim büyük bir tabak
1 çatal konserve balık
2 kayısı
1 salatalık, 1domates

3.5 litre su
@Minicikfzt LenaG LenaG Elhan Elhan
Afiyet olsun rakibim tam gaz gidiyor acil yetişmem lazım 😃
26 Haziran

10.30 1 kayısı 1 çatal kuymak
11.30 1 patates haşlama yarım kase yoğurt yarım elma
13.00 3 dilim karpuz
15.00 2 yk bulgur pilavı
19.00 1.5 tavuk dürüm 300 ml ayran

Su 2.5 litre
7 bin adım

Elhan Elhan LenaG LenaG Ellssa Ellssa
Afiyet olsun akşama kadar çok güzel de 1.5 dürüm fazla canım ya 🥰
Aynen bende pcoluyum kilo çok aldım diye 3 ay adet olmadım.

Çok tuhaf bir insan kiloya bağlı bir sürü sağlık sorunu var ama umursamıyor🫣

Diyete ilk başladığımda 3/4 bin adım atınca yoruluyordum. Şimdi her gün ortalama 10 bin adım atıyorum. Bu gün 21 katlı binanın merdivenlerini çıkıp indim. Çoğu zaman asansör kullanmıyorum.
21 kat mııı ? Ay okurken yoruldum anaammm 🧿
Duygusal açlık yaşadığınız zaman bununla nasıl baş ediyorsunuz?
Başka şeylere yönelmeye çalışıyorum. Hobilerin varsa onlarla ilgilenebilirsin veya canının istediği yiyeceğin alternatifini hazırlayabilirsin. Atıyorum kısır istedin karnabaharla yaparsın.
Pizza istedin brokoliyle yaparsın veya kabakla. Hamburger istedin marula sarılı yaparsın gibi.
Bir de ben mezdeke severim evde yalnızsam son ses açıp tepinirdim 🤭
Bir de tam o sırada gidip sana olmayan kıyafetleri deneyebilirsin. Son derece güçlü bir iştah kapatıcı

Afiyet olsun 🥰 akşamki helva dışında bir sorun yok bence o da arada olur yani gayet güzel

Çok şükür canım 🙏

Başka şeylere yönelmeye çalışıyorum. Hobilerin varsa onlarla ilgilenebilirsin veya canının istediği yiyeceğin alternatifini hazırlayabilirsin. Atıyorum kısır istedin karnabaharla yaparsın.
Pizza istedin brokoliyle yaparsın veya kabakla. Hamburger istedin marula sarılı yaparsın gibi.
Bir de tam o sırada gidip sana olmayan kıyafetleri deneyebilirsin. Son derece güçlü bir iştah kapatıcı
Aynen kaptanım 🥰 bir ara telefonu eve bırakıp çıktım. Merdiven inip çıkıyordum onun için 13 kat kaydetmiş.
Benim küçük oğlumda kuçağıma geldi onunla birlikte yine bir tur inip çıktım🥰

LenaG LenaG Elhan Elhan Ellssa Ellssa IMG_5580.jpeg

Normalde 21 kat çıktım.bir ara telefonu eve bıraktım onun için 13 kat kaydetmiş😃

Çok şükür canım 🙏

Teşekkürler güzel ve faydalı tavsiyeler

Aynen kaptanım 🥰 bir ara telefonu eve bırakıp çıktım. Merdiven inip çıkıyordum onun için 13 kat kaydetmiş.
Benim küçük oğlumda kuçağıma geldi onunla birlikte yine bir tur inip çıktım🥰
Eyy maşallah size ben daha 2.kata eremeden tık nefes kalıveriyorum oracıkta malum astım olunca demek 21 kat denesem tabi bu imkansızda varsayalım çıktım oradan inemeden selam okunur net 😂

Eyy maşallah size ben daha 2.kata eremeden tık nefes kalıveriyorum oracıkta malum astım olunca demek 21 kat denesem tabi bu imkansızda varsayalım çıktım oradan inemeden selam okunur net 😂
Allah korusun.
İlk diyete başladığımda bende çok zorlanmıştım sonra yürüyüşü artırdım böyle böyle gün geçtikçe daha iyi oluyor.

Bu gün yaptığım spor ile 3 kilonun gitmesi gerekiyor 😂en son saat 16:00 yemek yemiştim.

Yürüyüşten sonra 2 çay bardağı şekersiz çay içtim.
İnşallah cumartesi hepimiz çok güzel sonuç alırız 🥰

Bana da atabilir misin
Ben telefonu kullanmaya başladığımda vardı. İndirdiğin zaman bilgilerini giriyorsun
Boy
telefonu yanına aldığın andan itibaren sayıyor

Bazen merdiven çıkmakta kafası karışıyor bir kaç katı saymıyor 😂
O kadarda olsun diyorum
Günde kaç bin adım sayıyor tabi kafa uçuyor😂 normal IMG_5581.jpeg

Ben telefonu kullanmaya başladığımda vardı. İndirdiğin zaman bilgilerini giriyorsun
Boy
telefonu yanına aldığın andan itibaren sayıyor

Bazen merdiven çıkmakta kafası karışıyor bir kaç katı saymıyor 😂
O kadarda olsun diyorum
Günde kaç bin adım sayıyor tabi kafa uçuyor😂 normalEki Görüntüle 3444606
Teşekkürler 💐

Teşekkür ederim ablam. Evlat olunca insan hiç kıyamıyor bana gelse bu kadar üzülmezdim. Oyun çadırı kuruyolarmış çadırın plastik parçalarından birini sokmuş ağzına o kaktırmış. Bizim kızda herşeyi ağzına götürme huyu var malesef hala oral dönemde takılı kaldık 🫠

Menülerin giderek güzelleşiyor tebrik ediyorum seni. Böyle giderse çok güzel eksiler göreceksin

Arkadaşının kafası iyi mi ? Ben 62 kiloyum ve çok kiloluyum diye depresyondayım. Dün aile hekimliğinde sıra bekleyen bi kız vardı resmen 0 beden o kadar ince ki giydiği de yakışmış onu görünce ben kendimi feci kilolu hissettim. Demekki arkadaşının etrafında hep kilolu insanlar var ev ahalisi falan o yüzden 70-80 leri çok zayıf buluyor. Bence 70 ve altı iyidir ama hiçbi kadın 70 in çokta üstüne çıkmamalı boyu kaç olursa olsun. Tabi herkes mutlu olduğu kilosunda iyidir ama kilo arttıkça sağlık problemleri artıyor malesef özellikle yaşlandıkça dize ağırlık biniyor diz ağrısı bel ağrısı falan çok sıkıntı Allah korusun. Öncelikle sağlık için fazla kilodan kaçınılmalı diye düşünüyorum. Ben pcoyum mesela azcık kilo alsam regl kafayı yiyor hormonlar birbirine giriyor psikolojim gidiyor o yüzden mecburen hep dikkat etmeliyim kiloma.
İnşallah uranuscum. Hala 75 de sayıyorum.ilerleyemiyorum

X