Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ayakta sabit is yapmak bana yaramiyor galiba ondan sistim dunde yeniden domates aldim gece bitirdim

Gunaydin kizlar
Gecmisten anca geldim

1 eylulden beri ilk artiyla bildiri yapicam
Bu sabah tartildigimda +500 ciktim (66,1 den 66,6)

Ama ben sorunun ne oldugunu biliyorum
Cumarteqi arkadasda cok yedim
Birde dun ve bugun tualete cikamadim
Neyse cumaya kadar toparlicam insallah, moralimi bozmuyorum
:)

Günaydın canim artin cok degil cumaya eksi ile gelirsin

Gecmis olsun canim

Günaydın kızlar güzel bi hafta olsun
Günaydın canım
Günaydın kızlar
Günaydın canım
20 Eylül Pazartesi kilo bildirimi
60.4 kg.

Cuma 60.95 kg

Fark 550 gram eksi.

Reglinin ikinci günü hala şişim.

Zipzip- @Filiz16 askrhpozitif maviş kaptanım.
Harikasın canım cuma günü 5 li rakamlar geliyor inslalah
Kilo bildirimi
83.4
Cuma: 84.0
Fark: -600 gr
Zipzip- F Frozen01
Çok iyi bir başlangıç yaptın canım aynen devam
Teşekkür ederim canım
Bildirime takım kaptanlarini etiketledim ama başka kimleri etiketlemem lazım bilmiyorum. Zipzip- @Filiz16 @MiraPham i da etiket yapiyor muyum?
Bu hafta beni de etiketlersen menülere iyi olur abla normalde 3 kaptanımız yeterli
cuma 76.8
bugun76.4
fark- 400 gr
regl1.gün yinede cok sevincliyim Eki Görüntüle 2919151

Zipzip-
@MiraPham
@Filiz16
askrhpozitif
Harika bu hafta hepimizin regl haftasına denk gelmiş
Cumaya güzel eksi gelir o zaman ablam
+650 ac yatip arti gormek cok moralimi bozdu bugun diyetisyen listesine basladim bakalim harfi harfine yapacagim nerde yanlisim
Aaa kesin yine ödem tuttun iner akşama canım benim bozma moralini
Günaydın kızlarcım
cuma 90.20kg
pazartesi 90.00kg -200gr
İnsallah cumaya daha iyi olucak
Zipzip- F Frozen01
Güzel eksiyle gelmişsin canım tebrikler
Günaydın canım
Ayakta sabit is yapmak bana yaramiyor galiba ondan sistim dunde yeniden domates aldim gece bitirdim
Kesinlikle bahar bu sene ben kışlık yapmıyorum size özenip baslicam büyük ihtimal
Günaydın canım sorunları biliyormussun çözüme ulaşıp çözülür eminim

Şişko pattetisssssler nerdesiniz
Kızlari fazla tanımıyorum kırmaktan korkmuyorum azıcık
@Tesnim1989
@Ytmz
fantastikaaa

Yok cnm hic olur mu ne kirilmasi. Bu yolda bizi motive edecek herseye acigim ben. Mrk etme cnm
fantastikaaa nin oğlu sünnet olmuştu. Belki yogunlugu vardır.
Aynen cnm aynen. Her çiş sonrasi batikonlu suyla yikama yapiyorm. Antibiyotikli krem sürüyorm. Gömülü pipi varmis bi de onun icin masaj önerdi doktor onu yapiyorm. Vallahi son bikac gündür saclarim beyazlayacak kdr yiprandim.
Gecmis olsun canim
Saolasin kaptanim Allah razi olsun.

Cok geçmiş olsun canım çocuklarda ishal kusma salgını varmış bu ara o kadar çok duydum ki büyük oğlan nasıl daha iyi mi

Bende oglumun sünnete girecegi an hastanede regl oldum. Her stres aninda geliyor zaten benimki. Hep eli kulagindadir sagolsun.

Cok geçmiş olsun canım çocuklarda ishal kusma salgını varmış bu ara o kadar çok duydum ki büyük oğlan nasıl daha iyi mi
Evet cnm malesef salgin var. O kdr kustu ki dili kurumustu. Serum taktirdim. Bi de biz ailecek hassasiz biraz. Izotonik serumdan anafilaksi gelistirdi cocuk. Öksürük krizine girdi. Onun icinde soguk buhar verdik 15-20dk. Büyükte iyi agrisi sancisi yok ama sislik devam ediyor malesef.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…