Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canim Fezam her zaman eksilecegiz diye birşey yok
Bazen rutin dışına cikabiliriz bu yaşamın bir parcasi🌸
Kilo almak basarisizligimiz kilo vermekte başarımız degil👌🏻

Asıl amac saglikli beslenip saglikli kilomuzu korumak bazen eksi bazen artı ile ama hedeften cok uzaklasmadan🙏🏻

Seviyorum seni🌸😘
Bu hafta takımdan tam çıkmayı düşünüyordum
Ben şimdi nasıl çıkayım 😘

Kendimden çok sana inanıyorum bitanem ❤️
1717838290380.png

Tebrik ederim çiçek 🥰
Tebrikler canım 🥰
Tünayyydıııın🥰🥰🥰🥰
Geçen hafta 62.8
Bugün: 62.15
Fark:-650 gr
Elhan Elhan _ASTRAL_ _ASTRAL_
Tünaydııınnn 🥰 tebrikler
Elhan Elhan
Geçen hafta 86
Salı 85.60
Bu gün 85.10
Fark -900
Kaptanım tebrikler 🥰
Günaydın kızlar bir haftadır tatildeydim reglim de 10 günü geçti gelmiyor o yüzden sanırım aşırı fazla çıktım yedim ama bu kadar da yemedim yani sabah şok oldum
Geçen hafta 65.7
Bugün 68.6
Fark +2900
Elhan Elhan Mthn83 Mthn83
Geçen hafta iyi ki hazırlık istemişim bu hafta takımlarda olmak istiyorum tayin meselesi yüzünden işe başlıyorum diyete rahat dikkat ederim diye düşünüyorum
Canım mens şişkinliğiyle artı 3.5 görmüş insanım oluyor böyle şeyler sıkma canını ödem çabuk gidiyor 🙏
Gunaydin
Bu hafta pek ugrayamadim kizim hastanedeydi yanindaydim bende ama diyeti bozmadim
Bide dogumdan sonra ilkkez regl oldum cok siskinlikte var
Gecen cumartesi 81.6
Bu cumartesi 80.5
Fark -1.100
A Asya89
Elhan Elhan
Eki Görüntüle 3438722
Regle rağmen harika bir eksi 🥰

Günaydın kızlar bir haftadır tatildeydim reglim de 10 günü geçti gelmiyor o yüzden sanırım aşırı fazla çıktım yedim ama bu kadar da yemedim yani sabah şok oldum
Geçen hafta 65.7
Bugün 68.6
Fark +2900
Elhan Elhan Mthn83 Mthn83
Geçen hafta iyi ki hazırlık istemişim bu hafta takımlarda olmak istiyorum tayin meselesi yüzünden işe başlıyorum diyete rahat dikkat ederim diye düşünüyorum
Ben de regl donemlerinde en az 1.5 goruyorum tartida🥲 zaten normal kilomuzu gördüğümüz bi 7-10 günümüz var🥲🤷🏻‍♀️ telaş etme

O eksi olursa bu eksi olursa arada artı olan olmazsa kim kalır buralarda🤓🤭 utanmak korkmak yok bazen artıya dönmek metabolizmayi hizlandirir😎😏⚔️

En sevdigim kilo verme aşaması ondalık değişimi çünkü çok heyecanli ve motive edici😻😻😻😻 tebrik ederim 😻😻😻😻

Ay Elhanim bi an senin bildirim sandim dedim ben ne kaçırdım 👀🥲🙈🤭

Sicaklar damarlari genisletiyor odemleniyoruz tartida fazla cikiyoruz
Uzulmeyelim yola devam 🫶🏻😘

Tebrikler güzel hatun🫶🏻😘🧿

Gel nolur 🥲 keşke bugün oldugu gibi hafta içinde de kalabalik olsak🥲🌸🤷🏻‍♀️
Yaz geldi benim tüm dengem şaştı resmen iki haftadır sersem gibi bi var bi yokum diyet desen o da oyle neyse bakalım biraz mola iyidir 😍 spor yapmaya çalışacağım artık ölçülerim var bakalım başarılı bı yok katedersem paylaşırım senınde olculerı gordum gayet ve baya ıyı 😍🧿

Yaz geldi benim tüm dengem şaştı resmen iki haftadır sersem gibi bi var bi yokum diyet desen o da oyle neyse bakalım biraz mola iyidir 😍 spor yapmaya çalışacağım artık ölçülerim var bakalım başarılı bı yok katedersem paylaşırım senınde olculerı gordum gayet ve baya ıyı 😍🧿
2 haftadir öne geriye yana lunge hareketi yapiyorum cok iyi geldi tavsiye ederim birde pilates cemberi ile ic bacak çalışması 👌🏻😘

_ASTRAL_ _ASTRAL_ Elhan Elhan Mthn83 Mthn83

Cumartesi 88.2
Bugün 87.7
Fark- 0.5

1-2 hafta takımlarda olmayacağım. İl dışına çıkacağım. Tatile ihtiyacım var 😘😘😘😘

Eki Görüntüle 3438690
İyi tatiller🌺
Geçen hafta 121.4
Bu hafta 120.4
fark -1.00

haftaya yazlığa geçiyoruz düzenli yürüyüşle daha hızlı vercem inşallah. Burda tam uyumadım gıdım gıdım gidiyor hiç memnun değilim :/
:KK37: :KK37: :KK37:
Tünayyydıııın🥰🥰🥰🥰
Geçen hafta 62.8
Bugün: 62.15
Fark:-650 gr
Elhan Elhan _ASTRAL_ _ASTRAL_
:KK76::KK76::KK76:

Selamlar

Cumartesi 55.3
Salı 55.7
Bugün 55.5

Fark +200 gr

Elhan Elhan
Ben devam etmeyeceğim. Bebeğim çok hareketlendi, home office çalışmaya başladım derken kafam çok dağılıyor menü paylaşmayı falan unutuyorum hep 🤦🏻‍♀️ çok iyi gittiğim de söylenemez. Takımların istatistiğini bozmanın anlamı yok 🙏🏼
Tempoma alışınca belki dönerim tekrar 🙈

33cf81a6-5a7f-467f-bd5b-53a312c6a746-jpeg.3438746

Eklentiler

• 33CF81A6-5A7F-467F-BD5B-53A312C6A746.jpeg
    33CF81A6-5A7F-467F-BD5B-53A312C6A746.jpeg
    179,8 KB · Görüntüleme: 79
Tebrik ederim çiçek 🥰

Tebrikler canım 🥰

Tünaydııınnn 🥰 tebrikler

Kaptanım tebrikler 🥰

Canım mens şişkinliğiyle artı 3.5 görmüş insanım oluyor böyle şeyler sıkma canını ödem çabuk gidiyor 🙏

Regle rağmen harika bir eksi 🥰
Teşekkürler canım
Bende dünden beri regl olmuşum. Umarım tartıya artı olarak yansımaz

X