Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Arkadaşlar merhaba, umarım hepiniz iyisinizdir. Öncelikle size haber vermediğim için hepinizden özür dilerim, bayramdan sonra kuzenimi kaybettik malesef. Çok yakındık o yüzden çok kötüydüm. Hiçbir şey yapmaya mecalim yoktu açıkçası. Hala toparlanmış değilim ama hayat devam ediyor bir şekilde. Kendimi toparlamak için de normal düzenime dönmeye çalışacağım.
Canım başın sağolsun çok üzüldüm. Mekânı cennet olsun. Hasta mıydı?

19 Mayıs menüm

Sabah 1 kahve 8/9 tane üzüm

Pikniğe gittik onun için ara öğün yok tek öğün yaptım.

1 köfte
2 dilim tavuk göğsü
1 but
Patlıcan biber domates közleme

1 kahve
Şekersiz çay saymadım🙈

Su 1 litre

8.500 adım yürüyüş

60kiloyum 60kiloyum Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canım 💙🌺

Arkadaşlar merhaba, umarım hepiniz iyisinizdir. Öncelikle size haber vermediğim için hepinizden özür dilerim, bayramdan sonra kuzenimi kaybettik malesef. Çok yakındık o yüzden çok kötüydüm. Hiçbir şey yapmaya mecalim yoktu açıkçası. Hala toparlanmış değilim ama hayat devam ediyor bir şekilde. Kendimi toparlamak için de normal düzenime dönmeye çalışacağım.
Başınız sağolsun 😔

Afiyet olsun canım 💙🌺
Sağol canım 🥰💐

Arkadaşlar ile kahvaltıya gittik. Tabi ben artık kendimi kontrol ediyorum. Üstüne fırsat buldukça yürüyüş yapıyorum 🥰

Var mı benim gibi olan midem biraz küçülmüş mü ne dün mangal yaptık
Biraz yedim abartmadan ama dünden beri midemde bir ağrı var.

Sağol canım 🥰💐

Arkadaşlar ile kahvaltıya gittik. Tabi ben artık kendimi kontrol ediyorum. Üstüne fırsat buldukça yürüyüş yapıyorum 🥰

Var mı benim gibi olan midem biraz küçülmüş mü ne dün mangal yaptık
Biraz yedim abartmadan ama dünden beri midemde bir ağrı var.
Miden hassassa mangaldan uzak durmani tavsiye ederim,benim midemi agritir mangal yiyecekleri.. mangal sağlıklı değil,toksik

Elhan Elhan 60kiloyum 60kiloyum 20 Mayıs menü 🌸
Kahvaltı 10:30
2 haşlanmış yumurta 2 yk yulaf peynirle kızarttım
2,3 top peynir yarım domates 8,9 zeytin çay

Ara Türk kahve yanında 7,8 adet kuru dut 3,4 tane fındık

Ara 1 adet dondurma
1 bardak caramel macchıato

Akşam 17:30 3 adet kıymalı biber dolması yarım dilim tambuğday ekmeği 3, yk yoğurt

Su 1,8 litre içmeye devam ederim 🌸

X