Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Öncelikle merhaba bugün misafirim vardı kahvaltı filan edemedim çok dikkatte edemedim 🥲
Elhan Elhan Jasminium84 Jasminium84

Kahvaltı yok

Saat 15:30 2 dilim su böreği 2 yk yoğurtlu közlenmiş patlıcan 6,7 adet zy sarma

Akşam 20:50 1 adet kabak sote yoğurtlu 1 adet tost makinasında kırmızı biber 5,6 yok yoğurt

1,5 litre su çok içemedim çay çok fazla içtiğim için 3 fincan kahve

LenaG LenaG buldum Gizemin dilegini 🤓

1000069687.jpg

15.05.2024 Menü - Z Raporum 🐝

İlk Öğün

1 kase yoğurt
5 tane lahana sarması
Yarım salatalık
2 kıl biber

İkinci Öğün

1 kase salata
3 bardak ev yapımı ayran
3 kelebek
5 parça et 😥

Akşam ekmeksiz şekilde rahat yiyebilmek için ikinci öğünümü yememiştim. Listeme göre kaçamaklı ama çokta abartılı bir gün olmadı diye düşünüyorum.

patimsilizm patimsilizm LenaG LenaG
aralarda yazıyorsunuz ama ben yine de sorayım. bu diyetisyen gizemden memnun musunuz? farkı ne?
Ben çok memnunum canım farkı normalde diyette yenmez denilen yiyecekleri adapte edip çok dengeli listeler hazırlaması ve aç kalmadan kilo vermeni sağlamak bence bir de çok iyi analiz ediyor danışanını

Son düzenleme:
15.05.2024 Menü - Z Raporum 🐝

İlk Öğün

1 kase yoğurt
5 tane lahana sarması
Yarım salatalık
2 kıl biber

İkinci Öğün

1 kase salata
3 bardak ev yapımı ayran
3 kelebek
5 parça et 😥

Akşam ekmeksiz şekilde rahat yiyebilmek için ikinci öğünümü yememiştim. Listeme göre kaçamaklı ama çokta abartılı bir gün olmadı diye düşünüyorum.
gayet güzel menü bence canım. afiyet olsun 💞

Ben çok memnunum canım farkı normalde diyette yenmez denilen yiyecekleri adapte edip çok dengeli listeler hazırlaması ve aç kalmadan kilo vermeni sağlamak bence bir de çok iyi analiz ediyor danışanını
benim iştahım açık. moralim çok bozuk :KK43: hipoglisemi ve insülin direnci de çok etkiliyor artık. çok zorlanıyorum. ama kilo vermem de lazım. acaba diyorum ben de mi online diyetisyene başlasam. özelden bana ücretini yazabilir misin?

patimsilizm patimsilizm LenaG LenaG
aralarda yazıyorsunuz ama ben yine de sorayım. bu diyetisyen gizemden memnun musunuz? farkı ne?
Canim ilk başta senden gün analizi istiyor nasil bir beslenme tarzin var ogreniyor dinliyor,tahlillerine bakiyor🌸 sosyallikten uzaklasmadan ev beslenmesinden kopmadan ve seni sevdigin yiy ceklerden koparmadan belki eskisine göre daha cok yedirterek inceltiyor. Zaten kendiside önceden kiloluymus halimizden iyi anliyor hem de cok iyi 🌸 agzinin tadini biliyor ustelik 😋 ziyaefendi fıstık ezmesi ile tanistirandir beni🤓

Hı bir de kiloyu verdin artik calismayacaksin onunla ama sana oyle bir özgüven yüklüyor ki...
Biliyorum artik kilo almayacaksin ama ola ki yolunda gitmeyen seyler olursa ben hep buradayim kilo almaktan korkma demisti bana🫶🏻

Canim ilk başta senden gün analizi istiyor nasil bir beslenme tarzin var ogreniyor dinliyor,tahlillerine bakiyor🌸 sosyallikten uzaklasmadan ev beslenmesinden kopmadan ve seni sevdigin yiy ceklerden koparmadan belki eskisine göre daha cok yedirterek inceltiyor. Zaten kendiside önceden kiloluymus halimizden iyi anliyor hem de cok iyi 🌸 agzinin tadini biliyor ustelik 😋 ziyaefendi fıstık ezmesi ile tanistirandir beni🤓
ben de iki gündür online diyetisyene mi başvursam diyorum. çok zorlanıyorum. karbonhidrat isteğim çok fazla. dün boyoz diye kıvrandım ama almadım. bugün öğün de götürmeyince aldım yedim. moralim çok bozuluyor. o nedenle diyetisyenle devam etmek sanırım iyi olacak.
yukarıda yazdığım gibi insülin direnci ve hipoglisemi zorluyor. doktora gideceğim yine. tahlillere bakayım

Hı bir de kiloyu verdin artik calismayacaksin onunla ama sana oyle bir özgüven yüklüyor ki...
Biliyorum artik kilo almayacaksin ama ola ki yolunda gitmeyen seyler olursa ben hep buradayim kilo almaktan korkma demisti bana🫶🏻
ben de bir konuşayım. böyle olmuyor çünkü 😞

Herkese iyi geceler canlar 😘😘😘
1605.2024 Menü
7.00 sade kahve iki bardak su
7.30 2 haşlanmış yumurta bol yeşillik 7 zeytin 1 dilim kepek ekmeği
11.30 1 avuç kuruyemis 1 fincan filtre a
Kahve
14.30 1 hurma ve 1 bardak çay
18.00 Börülce salatası 3 parça tavuk
1 saate yakın yüzdüm
10975 adım attım
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Jasminium84 Jasminium84