Popüler Konu LenaG ile MasterFit

öyle deme. iyi olumlama yap herşey kolay ve güzel olacak diye

Allah yardımcın olur tatlım Hiç bulanmasın zihnin her şey yoluna girer Bence hiç düşündüğün gibi olmayacak

canım menü içeriğin çok güzel, iki öğün ayrıca ama porsiyonların çok fazla. ondan olabilir kilonun kıpırdamaması.
mesela sabah 3 yumurta yerine 1 ya da 2 yumurta olabilirdi. yarım çay bardağı fıstık da fazla. 10 adet falan olabilirdi.
akşam da 2 porsiyon bulgur var. 2 ncisi fazla bir de 1 porsiyon kaç yemek kaşığına denk o önemli vs.

bir dönem bu tarz beslenirken benim de kilom kıpırdamamıştı. ama sağlıklı besleniyorum derken sonra farkettim ki menülerim dolu doluydu. evet kilo almıyordum ama kilo da veremiyordum.
neyse gece gece çenem düştü

Anneciğinin mekanı cennet bahçesi olsun inşallah

Anneler günün kutlu olsun canım

İçtim içtim 2 litre oldu rahat

11.05.2024 cumartesi

Kahvaltı 12.50
Sucuklu kaşarlı menemen, kaşar peynir normal peynir 2 tane pankek çikolatalı 1dilim tam buğday ekmek 1 dilim beyaz ekmek
Ara
10 erik 5 yeni dünya 2 çilek yarım muz 100 ml gazoz
Akşam 18.00
Karışık salata bir kase 4 küçük köfte ince bir dilim tam buğday ekmek
Ara 23.00
Fındık çekirdek kaju çay
Bugün bol kacamakli bir gün oldu
Su 2.5 litre
4 bin adım
25 dk egzersiz
Mthn83 Cordelia Elhan

Sağol tatlım
Su içemiyordum şimdi zorluyorum kendimi mecbur. Hayır ishal olupta nasıl böyle çıkabilirim aklım almıyor artı çıkmamı cidden

LenaG anneciğinin mekanı cennet olsun canım.. mesajın beni çok duygulandırdı. Allah sabır versin inşallah. Sen de kedilerinin annesisin yarın onlara sarıl ve onlarla kutla gününü. Benim annem yaşıyor ama uzakta. Ben de kızıma sarılıp öyle geçireceğim bu günü.

Sen çok iyi yapmışsın canım, benim kız da senin gibi, ondan korkar benden korkmaz
Beni bastıracağını bildiğinden bana çok yüklenir de, neyse artık görümceler noktayı koymuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…