Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın Bademim.
Ne güzel bir kaptan olmuşsun

Günün yarısı bitti ama yine de gününüz aydın olsun.
Geçen hafta geldim dedim sürpriz bir gezme ile sizden ayrı kaldım kusura bakmayın. Köy hayatını çok sevdiğim için eşim planlamış kiramadım iyi gelir gidelim dedi. Hem vakit bulamadım hem internet bağlantısı çok zayıf olduğu için sayfaya bakamadım.
O yüzden tekrar merhabalar herkese. Hastalara acil şifalar dilerim.

Afiyet olsun çok güzel bir menü.
Sayfamıza hoş geldin Sağlıklı, keyifli eksiler görmeni dilerim.

Hoşgeldin balım,çiçeğim.İyi ki geldin.Mis gibi hava aldın gezdin Çok sevindim senin için canım

Hoşgeldin balım,çiçeğim.İyi ki geldin.Mis gibi hava aldın gezdin Çok sevindim senin için canım

Ceeelerini özlemişim canım ceeeeem
Hoş bulduk. Cennet tasviri duyarız ya altından ırmaklar akan , meyve ağaçları , golgelikler öyle güzel bir yerdi. Güzel enerjiler ve kalorileri toplayıp geldim kuzucum.

Hoş bulduk. Cennet tasviri duyarız ya altından ırmaklar akan , meyve ağaçları , golgelikler öyle güzel bir yerdi. Güzel enerjiler ve kalorileri toplayıp geldim kuzucum.
Ne güzel yerlerdir.Şu an hayal ettim.Kalorileri boşver kuzum topladığın Enerji ile eritir gidersin .Sen iyi ol yeter ki

Günaydınlar kaptaniçelerin güzeli Kısa tatilin iyi geçmiştir umarım

Ne güzel yerlerdir.Şu an hayal ettim.Kalorileri boşver kuzum topladığın Enerji ile eritir gidersin .Sen iyi ol yeter ki
Evet bitanem gerçekten çok güzeldi. Antalya güzel sehir ama Muğla ' nin köyleri cennet gibi her yer orman bol su , kara dutlar beni benden aldı . Sen de çok iyi ol inşallah

Afiyet olsun canım
Çok güzel.
Şu patlakları çok mu seviyorsun yoksa diyete uygun diye mi yiyorsun
Fotolar içimi açtı yeşil yeşil
Sagol kaptanim

Karabugday patlagi gluten oranı daha düşük hem doyurucu,sindirim sistemine faydali
Protein ve lif orani yuksek

Mide rahatsizligimi doktorun yazdigi ilaclarla üstünü örtmek yerine yediklerimden sifalanmaya calismak diyelim

Besinler ilaciniz,ilaciniz besininiz olsun demis hipokrat

Netflixte Sağlığınızın kontrolü sizde(bağırsaklarinizda saklı sırlar) diye bir belgesel izledim tavsiye ederim sizlere

Türk kahvesi hüpürdetildi
Sağlıklı , tertemiz beslenmeye niyet edildi.
Okudukça içim açıldı ben gitmis kadar oldum ne iyi yapmissinizzz hoşgeldin canim kaptanim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…