Popüler Konu LenaG ile MasterFit

8 Mayıs beslenme listem ve sporum

badem000

10:30
8 kaju
Yesilcay

13:20
2 haş yumurta
Bol yeşillik
1 yk labne,5 zeytin,ceyrek avokado
2 karabugday patlagi
Yesilcay

15:40
20 adet fındık badem
3 kuru erik
Ihlamur çayı

18:00
3 yk yogurt
6 yk haşlanmış taze fasulye
2 karabugday patlagi

3 lt su ictim

8 Mayis spor puanım 1000 Cordelia

Yorgunum ,moralim bozuk.
Yaa taşınma işi mi
Rabbim hayra çıkarsın
Vefat eden öğretmen dolayısıyla mi yoksa
Basınız sağolsun gerçekten çok üzücü. Yakinlarimizda düşündüm o kadar çaresiz kaliyorki insan
Uykum var bogazim aciyor kulaklarim tikali alerjiden dolayi...
Sen nasılsın
Canım yaa geçmiş olsun
İyi hissetmek için elimden geleni yapıyorum diyeyim
Sen nasılsın
Evet gördüm lütfen toparlan

Bugün çok çaresiz hissettiğim zamanlarda oldu. Birlikte çalıştığımız iş arkadaşı onu neden biz yapıyoruz bunu neden biz yapıyoruz cinnet geçirmeme az kaldı resmen deli olmamak elde değil
Allah'tan ben sadece bugün çalıştım sürekli çalışan insanlara Allah sabır versin
Lütfen toparlanin kızlar
Merhabalar
13.30
Bir simit, bir yumurta, bir tatlı k labne.

17.30
Bir tabak bulgur pilavı( tabak doluydu) salata

2 lt su daha içerim
15 dk yuruyus
Elhan Mthn83 Cordelia
Güzel menü keşke ayran yoğurt ekleseydin akşama protein az olmuş

Kahvaltı
2 yumurta ile omlet Soğanlı lor peynirli sarımsaklı
3 zeytin
Biber domates salatalık
Semizotu limonladım

Filtre kahve

Ara 13.30
1 bardak kefir
5 badem
7 Antep fıstığı
5 fındık

Ara
1 bardak sütlü kahve
3 kaşık Semizotlu yoğurt

Akşam 18.00
Yarım tabak ciğer sote
Bol salata
1 dilim ekmek
1 tabak Semizotlu yoğurt
3 kaşık mercimek çorbası

badem000

Kendimi oyalamak için (oturamıyorum çünkü çok huzursuz,tedirginim) evde dört döndüm. Temizlik yaptım,koltukları hatır hutur sildim sonra gittim hurma topları yaptım,kendimle uğraştım peelingler,maskeler,kremler vs.,papatya çayı içtim uğraşıyorum bakalım iyi olacağım

Evet canım. Dünden beri hayatımızı kaybetmenin ne kadar basit olduğunu düşünüp durdum.Taşınma işi iptal. Şehir merkezinde çok fazla yer açılmadı. O yüzden hiç tercihte bile bulunmadık.

Evet canım. Dünden beri hayatımızı kaybetmenin ne kadar basit olduğunu düşünüp durdum.Taşınma işi iptal. Şehir merkezinde çok fazla yer açılmadı. O yüzden hiç tercihte bile bulunmadık.
Anladım canım
Bazen çok teslimiyetçi oluyorum. Hani hastalık çekmeden belkide bir solukta kurtuluş diyorum
Hastane köşelerinde keşke ölsem Allah'ım al canımı diye ağlayan çok insan var. Ama insan en çok geride bıraktıklarına kiyamıyor

Çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin canım, üzülürsün elbet, bol dua et, hem kendiniz hem baban için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…