Popüler Konu LenaG ile MasterFit

canlı derslere katılıyorum canım haftanın en az 3 en fazla 5 günü düzenli olarak yapıyorum düzen disiplin şart :süslü:
Maşallah sana canım 🧿 Süpersin🧿
ilk çıktığı zamanlar eda taşpınarın vardı ben onu almıştım hiiiç bozulmadı
Tamamdır tatlım 🥰 Ben de bulursam onu alayım☺️ Bilgiler için çok teşekkür ederim 🫶😘

patimsilizm patimsilizm yüz yogasını ben de yapmak istiyorum işe yarıyor diyorsun yani 🥰

Hangi videodan yapıyorsun canım
evet fazlasıyla işe yarıyor düzenli yapmak şartıyla :rapci:canım ben hocaların canlı yayınlarına kayıt olup yapıyorum videodan değil, canlı yayında yanlışın varsa düzeltiyor yönlendiriyor :süslü:

Hastanede çok fazla haraketsiz kaldığım için baya ödem tuttum bayadır dikkat etmiyorum zaten inşallah başlıyorum yarın kendi tartımla tartılacağım ama şimdilik annemlerde bu var 😌 Elhan Elhan
74 görünüyor tartıda 🌸

Eklentiler

• FB165409-2A7A-4307-A48A-311FB4F8EED8.jpeg
    FB165409-2A7A-4307-A48A-311FB4F8EED8.jpeg
    44,6 KB · Görüntüleme: 14
Ben yokken geldiğin için ne paylaştığını bilemiyorum mutluluk.
Gruba yeni gelen arkadaş form dolduruyor.
Uygun olduğu durumda güncel tartı bildirimi paylaşıyor. ( Fotoğrafli tarih + nick) bunu başlangıç kabul ediyoruz.
Ben dün akşam katıldım zaten aranıza 3 kg vermiş olarak ad kg fotoğraf bildirimi yaptım haftaya cumartesi yine yapıcam kabul ettiniz o zaman siz beni tek eksik kalan daha vereceğim kilolar

Yara nasıl oldu iyi misin 🙄
300 senin için ne ki su gibi gider ♥️

Ben sürekli baktirirdim. Diyetisyene giderken çıktı. İlk 2 ay debelenip durmusum uzmana gidemedigim gittigim uzman ilgisiz olduğu için 🙄
Güzel sonuçlar çıksın inşallah 😍

Canım asıl hedefin kaçtı bilmiyorum ama belliki amacın 60 altında kalmak. Benim tavsiyem sana alarm oluşturacak bir seviyeye gelmen. 2-3 kg koruma ve alışma kilosu olarak vermeni tavsiye ederim. Korumada ufak iniş çıkışlar olacaktır ama en azından 60 altında kalırsın 😍
Diş ağrısı devam ediyor kuzum. Dayanilmayacak gibi değil çok şükür. :dua:Artilari da bir şekilde halledeceğiz .

X