Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aynı aynı duyguları paylaşıyoruz
Yani iş yada bebek gibi durumlar yok ama duygusal olarak aynı gelgitlerdeyim.
Kilomdan mutlu değilim. Bacaklarım hala istedigim halde değil
Lesliler yürüyüşler diyetler 🙄
Yeniden diyetisyene gitmek istemiyorum ama kendimi baglamazsam da durmayacagim
Ona gidincede yaparım bir ara dursun kenarda dermiyim bilmiyorum 🙄
Diyetisyen bende çok etkili oldu ama kaç gündür diyet listeme uymuyorum çok yemesem de farklı yiyorum liste olayından sıkıldım ki çok esnek bir listem var. Napacağımı şaşırdım kendimi yemeğe veresim çok var sanki çözecek gibi 🙄ben senin diyetisyenle kendine geleceğini düşünüyorum sen isteyince çok güzel kilolar veriyorsun kısa sürede

Afiyet olsun canım❤️
Sagol canım 🙏
Aynı durumdayım hiç dikkat edemedim :KK43: keyifsiz bir haldeyim gidip tatlıya boğasım var kendimi
Benimde canım sürekli tatlı çekiyor çok kötüyüm regl haftam benimde tartıda hiç eksiye düşmüyor o daha da sinir bozucu oldu iki gün kabak yapcm bu defa kafaya koydum bakalım ne çıkacak

İnsallah benimde dengelenir yine🥰

Benim influence olma hızım ışık hızıyla yarışır kızım paylaşmayın şöyle faydalı linkler şimdi hemen gidip sipariş vermem lazım 🤣🤣🤣

M Minicikfzt
Mthn83 Mthn83
Lavinia_98 Lavinia_98
Kızlar bence regl öncesi iştah artması bu ve duygu durumunu da etkiliyor malesef. Kendinizle çok savaşmadan bir iki öğün izin verin istediğiniz bikaç şeyi yiyin zaten ertesi gün hemen bi çeki düzen vereyim ipin ucunu kaçırmayayım duygusu geliyor insana. Artık kabak detoksuyla mı devam edersiniz hurma diyeti mi orası size kalmış ama bi şekilde telafi edersiniz size güveniyorum 💕
Bir de şunu hep tekrar edin bu “geçici bi durum” siz hala hedefe doğru yürüyorsunuz bu durumlar geçici ve yolunuzdan kaydıramaz 🥰🥰

M Minicikfzt
Mthn83 Mthn83
Lavinia_98 Lavinia_98
Kızlar bence regl öncesi iştah artması bu ve duygu durumunu da etkiliyor malesef. Kendinizle çok savaşmadan bir iki öğün izin verin istediğiniz bikaç şeyi yiyin zaten ertesi gün hemen bi çeki düzen vereyim ipin ucunu kaçırmayayım duygusu geliyor insana. Artık kabak detoksuyla mı devam edersiniz hurma diyeti mi orası size kalmış ama bi şekilde telafi edersiniz size güveniyorum 💕
Bir de şunu hep tekrar edin bu “geçici bi durum” siz hala hedefe doğru yürüyorsunuz bu durumlar geçici ve yolunuzdan kaydıramaz 🥰🥰
Evet regl olmam gerekiyordu bugün olmadım onun da etkisi var inşallah toparlarım kendimde güç bitmesi yaşıyorum 🙄

Dün iki tabak baklava yiyen uranus bugün neler yaptı :

Detoks suyu içildi sağlıklı khvtı yapıldı ✅
Ev toparlandı ✅
Ders çalışıldı ✅
çocukla nitelikli vakit geçirildi ✅
Sağlıklı akşam öğünü hazırlandı yenildi ✅
Yürüyüşe çıkıldı hedefe ulaşıldı ✅
Menü paylaşımı yapıldı …(birazdan)

Kızlar ben birkaç gündür motivasyonumu kaybettim😟çok kaçamak yapmamaya çalışıyorum ama ağrım var spor yapamıyorum canım sürekli birsey yemek istiyo kendimi çok zor tutuyorum ya da tutamıyor yiyorum. Nolcak böyle bilmiyorum direnç kilosuna da geldim o da beni biraz mutsuz ediyo hayatımda da birçok değişiklik yapmam gerekiyo taşınma iş değişikliği çok gözümde büyüyo kucuk bebekle nasıl olacak diye🙄biraz içimi dökmek istedim beni kendime getirecek birseyler söyler misiniz şurada vermek istediğim 3 4 kilo kalmışken başa dönmek istemiyorum😭
Ah canm bende hafta sonu dikkat etmedim kendi kendime ikigundur altingun yapiyom yani dikkat ettiğim gün altın gün benim için diyorum dün iyiydi bugün de altın gün sayılır ah işte benim kız tarhana istedi evde yapmaya sabah yigurduk güzel yedim arada yedim eksimisti birazda o şişkinlik yapacak biliyorum bugünüm yarimaltingun oldu 😊

Benim influence olma hızım ışık hızıyla yarışır kızım paylaşmayın şöyle faydalı linkler şimdi hemen gidip sipariş vermem lazım 🤣🤣🤣
Kargosu çok.. 90 tl mi ne ben 2 tane siparis ediyorum 1 kilo 290 a geliyor diger markalarin 1 kilolugu daha pahali... Bu harika bi ezme kokusu muhtesemmm fıstık kokuyor buram buram
patimsilizm patimsilizm mersinden geliyomuş hemde bi de cezerye de satılıyor 😍ben Mersin’in bu havuçlu cezeryesi var ya ona bayılıyorum ( Mersin’e mi ait bilmiyorum ama Mersinli komşum her memleket gelişi bana bi kutu getirirdi)
Evet Mersinde meshurdur bu tür seyler.. karadut özünü falanda mersinden getirttiriyordum oglan alerjik astimdi ona şifa oldu🌸🙏🏻

X