Popüler Konu LenaG ile MasterFit

31 Mart menüm

Sahur 2 yerli muz ve 1 elma

İftar
hamburgerden 2 ısırık
patates kızartması diyet kola

Ara 21.00
1 sarelle gofret 30 gram 1 avuç fındık

2 litre su

Elhan Elhan @Ece Didem
Afiyet olsun kaptanım. :KK60: İki isirikla iftarı gecirmene hem çok şaşırdım hem çok sevindim ☺️ Ödül günü niyetine güzel dengeli olmuş :super:Cikolata gelen misafir içindi sanırım. :KK48:

Selam canım, dünkü yorgunluğun üzerine bu saate kadar yattım, duşa girsem rahatlayacağım da birazda koltuğa yapışmayım mı 🤣🤣
Sen nasılsın ?
Dünkü yorgunluğu ben de atamadım tatlım. 🥺 Sabaha kadar oturduk. Yani gecenin bir vaktinde misafirler uyudu ben vakit namazını kaciririm diye beklemek zorunda kaldım. Üç dört saat uyuyabildim kalk kalk konfor alanından çık dedim dışarı attım kendimi. Eve nasıl giderim bilmiyorum dilim damagima yapisti şu an. :ruh:Duşa girerken bana da el atsan .

Dünkü yorgunluğu ben de atamadım tatlım. 🥺 Sabaha kadar oturduk. Yani gecenin bir vaktinde misafirler uyudu ben vakit namazını kaciririm diye beklemek zorunda kaldım. Üç dört saat uyuyabildim kalk kalk konfor alanından çık dedim dışarı attım kendimi. Eve nasıl giderim bilmiyorum dilim damagima yapisti şu an. :ruh:Duşa girerken bana da el atsan .
Pis pis mi gezeceksin?

Öyleyse bugün dinlenme günü olsun🥰
Eşim camide iftara davetli, küçük oğlum arkadaşlarıyla dışarda yiyecek, büyük oğlum ve ben evdeyiz
Dünden yemeğim kaldı biraz, kendime bişey yapmayacağım, oğlum onları yemez, ona da hafif bişeyler yaparım, tüm gün rahatım inşaAllah 🤲🏼
Gel önce seni keseleyim, sonra ben yıkanıp çıkarım 😅

Öyleyse bugün dinlenme günü olsun🥰
Eşim camide iftara davetli, küçük oğlum arkadaşlarıyla dışarda yiyecek, büyük oğlum ve ben evdeyiz
Dünden yemeğim kaldı biraz, kendime bişey yapmayacağım, oğlum onları yemez, ona da hafif bişeyler yaparım, tüm gün rahatım inşaAllah 🤲🏼
Gel önce seni keseleyim, sonra ben yıkanıp çıkarım 😅
Dünden hatta daha önceki günden yemekler var ben de rahatım tatlışım. :KK5:
Duşa gir demen yeterli çok teşekkür ederim bitanem kıyar miyim sana . 🙈 Suyun altında hareketsiz durmak harika olacak. :confused:

X