Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Estağfurullah kaptanım ne kusuru, ben de eve girer girmez iki arada bir derede paylaştım resmen sonra da iftara oturdum.

Geçen gün seçimler sırasında kaçırdığıma üzüldüğüm aklımda kalan isimlerden biri olan @Mutlu1anne yi takımımiza davet edip, bugün bildirim yapmayan sürprizli @HuzuRRR arkadaşımızı transfer etmek istiyorum. Uygun mudur kaptanım, sistem böyleydi sanırım.
Hayırlı olsun canım 😘

Elhan Elhan arke arke

Sahur 1 dilim pide arasına çeyrek avokado 1 dilim peynir içine sürüp yedim

İftar kayınvalidemdendi mantı yapmış olabildiğince az yedim bol yoğurtla 1 tabaktan azdır

Ara kahve 2,3 tane badem
Afiyetler olsun canım. Sahura 1 haşlanmış yumurta da eklersen bu menüyle çok daha tok tutar seni ♥️

Afiyet olsun, çok güzel menü. Sporun da iyi.

Afiyet olsun canım, güzel menü. Baklavada 1 dilimle durman iyi olmuş.

Afiyet olsun canım, yine muhteşemsin.

Afiyet olsun canım, spor ve menü çok güzel.

Afiyet olsun canım çok iyisin maşallah.

Afiyet olsun canım, menün güzel.

Afiyet olsun canım güzel menü.

Afiyet olsun çok az yemişsin. Daha sürdürülebilir beslenmelisin benim fikrimce.

Afiyet olsun canım, her şey çok güzel.

Afiyet olsun canım menün güzel. Kaçamağının boyutunu tam anlayamadım ama az bir şey galiba. Ben de normal kısırı yiyebileceğimizi düşünüyorum, bol yeşillikle mis gibi olur.

Afiyet olsun canım, menü de spor da güzel.
Sağol canım Teşekkürler ❤️🥰🥰

26 Mart Salı menüsü

Sahur
2 avuç içi pide, 1 dilim peynir, 3 zeytin (zeytinyağı ve limon sosu vardı, ekmek bandım biraz)

İftar
1 kepçe sebzeli tarhana çorbası, 1 küçük biber dolması, 2 köfte (izmir köfte fırında), 3 kaşık köz patlıcan salatası, 1 kaşık havuçlu yoğurt.

Su 2 lt olur
Spor
5000 adım 500 puan
1 saat yüzme 300 puan
Toplam 800 puan
Elhan Elhan Cordelia Cordelia @Mthn83
Afiyet olsun canım
Güzel listende sporda 🧿❤️❤️🥰

Canım bildirimlerin arasına karıştı senin menü. AFiyet olsun bu haliyle sıkıntı yok, akşam yedin mi bilmiyorum.

Tebrik ederim canım, güzel eksi.

Tebrikler canım çok güzel eksi.

Tebrik ederim kaptanım, güzel eksi.

Artı olmaman iyidir canım, cumartesi güzel gelirsin inşallah.

Cumartesiye erir inşallah canım bu artı çok şükür fazla değil.

Sanırım ödem durumu falan var canım, inşallah cumartesiye eksileri tekrar görmüş olursun. 7ler gelmesin artık.
Teşekkürler Canım 🥰💕💕

İyi akşamlar
26 Mart menümü yazayım
Elhan Elhan Cordelia Cordelia @Mthn83 ❤️
Kahvaltı: 2 adet göz yumurta, domates salatalık peynir 4 dilim eti form ekmek 5 adet zeytin

Akşam: 3 adet tavuk kanat ızgara bir tabak karnabahar kısır, bir paketin üçte biri kadar Ülker portakalı gofret bir avuç fıstık

Karnabahar kısırı denedim bir daha yaparmıyım yapmam herhalde, ben karnabaharın kıymalı yemeğini daha çok sevdiğimi anladım :))

Orijinal kısırı ayda bir filanda yenilebilir diye düşünüyorum geçtiğimiz ay içinde ben arkadaşımda öğlen kahvaltısında yemiştim mesela 🙄
Ayyyy kısırı bende çok severim
Bol acılı ekşili
Gece gece nereden geldin aklıma 😅
Afiyet olsun canım 🌸🥰

X