Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Merhaba canım eşim daha iyi ama dün gece yine acildeydik saatlerce bebeğim yeniden kötü oldu onu götürdük çok zordu gerçekten serum verdiler çok ağladı 🥺bugün tekrar doktora götüreceğiz eşimin de ateşi vardı hastanede ama mecbur dayandı noldu bize böyle bilmiyorum, dün ilaç içmedim sütümü verebilmek için doktor 12 saat geçince verebilirsin demişti verdim bebek yine kusmaya başladı o kadar üzüldüm ki😭
Geçmiş olsun canım Allah şifalar versin

Merhaba canım eşim daha iyi ama dün gece yine acildeydik saatlerce bebeğim yeniden kötü oldu onu götürdük çok zordu gerçekten serum verdiler çok ağladı 🥺bugün tekrar doktora götüreceğiz eşimin de ateşi vardı hastanede ama mecbur dayandı noldu bize böyle bilmiyorum, dün ilaç içmedim sütümü verebilmek için doktor 12 saat geçince verebilirsin demişti verdim bebek yine kusmaya başladı o kadar üzüldüm ki😭
Canım bir kez daha geçmiş olsun, ne oldu size böyle acaba. Nedenini bulamamak da çok kötü. En çok kafama takılan süt olayı oldu, neden bebeğini etkiliyor anlayamadım.

çok geçmiş olsun canım, çok üzüldüm, çabucak toparlanırsınız inşallah :KK43: :dua:

Canım bazen gerçekten çok zorlanabiliriz, her şeyi boşverip geçici mutluluk yaşayabiliriz (istediklerimizi yiyerek) ama unutmayalım ki bizi gerçekten mutlu edecek şey, sağlıklı ve ideal olan kilomuza ulaşmak. 2 gün saçmalamış olabilirsin ama şimdi kendine gelme zamanı. Hiçbir şey seni yolundan döndürmesin. Burada 3. haftam olacak sanırım, milyon kez bırakmayı düşündüm, neden kendimi bu kadar kasıyorum ki burdan ayrılıp yine zayıflamaya devam ederim dedim (disiplin içinde olmak zor geldi) ama bu sadece kendimi kandırmak olurdu. Umarım bugün senin için çok güzel geçmiştir, birazdan menünü de görürüm zaten. Sana çok güveniyorum, ne zaman saçmalayacak olsan bunu aklına getir olur mu güzel arkadaşım :KK60:
Güzel mesajın için çok teşekkür ederim beni kendime getirdi. Yolumuza devam ..💕
Çok geçmiş olsun canım benim zor bir hafta oldu senin için gerçekten. Allah kolaylık versin acil şifalar diliyorum 🙏

Cumartesi 63.5
Salı 62.7
Fark -800 gram

Elhan Elhan arke arke
Allahım gözlerim neler görüyor 😍

Eklentiler

• C89F7630-1174-4893-B3D7-57B1875618A5.png
    C89F7630-1174-4893-B3D7-57B1875618A5.png
    159,3 KB · Görüntüleme: 15
X