Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kaptanların temizlik günüydü demekki bugün 😂 güle güle kirletin canım :temizlik::temizlik::temizlik:

Takımın yemek ortalamasını düşürmeye çalışıyorum napiyim :KK51:

Canım eğer sorun evse hiç sıkıntı yapma. Ben buraya ilk geldiğimde bi arkadaşta ev bulmaya çalışıyordu üzgün ve moralsiz mesajlar atıyodu burda teselli ettiler sıkma canını bulunur inşallah dediler ve gerçekten o hafta kız yeni evine taşındı. Burdaki kardeşlerinin dualarına güven inşallah senin de sıkıntıların uçup gidecek az biraz daha sabır Allah yardımcın olsun 🤲🏻
Amin canım sağol inşallah 🤲
Güzel mesajlarınız dualarınız için hepinizden Allah razı olsun 🥰🥰

Ece Didem Ece Didem canım , sanırım ev sıkıntın var 2 yıl önce aynı sıkıntıyı yaşadım seni çok iyi anlıyorum .... ama öyle bir anda Rabbim önüne çıkarıyor ki sen bile şaşırıp kalıyorsun.... ben artık arkadaşlarıma hepinizin evinde gözüm var çıkın diyordum 🤣🤣🤣 çok çaresizdim o dönem sağolsun herkes yardımcı olmaya çalışıyordu ... sonra ben satılık olan bir eve kiraya verirmisiniZ diye yazdım.... adam da o satılık ama aynı katta bir ev var kiralık dedi sürpriz oldu öyle tuttum..... emin ol senin de kısmetin bekliyor🤲🤲🤲
Canım şaka gibi bir dönem
Görüyorsun arıyorsun opsiyonlandı diyor
Yada gidiyorsun görmeye anlaşıyorsun
Kapıda tutuldu efendim diyorlar.
Yada memura veriliyor der
Dün 20.000 di kira akşamın ezan saati
Gittim gördüm yağmur soğuk vb.
TM beğendik emlakçı ile konuştuk
Aidata 1800 dedi kabul ettik.
Bugün hiç cvp yok.
Ne oldu diye mesaj attım
Ev sahibi memur istiyormuş bugün 25000
Yaptı demezmi kirayı.
Ama kaçıncı böyle başıma geliyor.
Hayır ben o kirayı veremiycek
Olsam niye tutuyum o eve gelip bakıyım
Anlamıyorum nasıl zihniyet bunlar.
İnşallah canım bekliyoruz
Bakalım kısmetimizi.

Son düzenleme:
Canım şaka gibi bir dönem
Görüyorsun arıyorsun opsiyonlandı diyor
Yada gidiyorsun görmeye anlaşıyorsun
Kapıda tutuldu efendim diyorlar.
Yada memura veriliyor der
Dün 20.000 di kira akşamın ezan saati
Gittim gördüm yağmur soğuk vb.
TM beğendik emlakçı ile konuştuk
Aidata 1800 dedi kabul ettik.
Bugün hiç cvp yok.
Ne oldu diye mesaj attım
Ev sahibi memur istiyormuş bugün 25000
Yaptı demezmi kirayı.
Ama kaçıncı böyle başıma geliyor.
Hayır ben o kirayı veremiycek
Olsam niye tutuyum o eve gelip bakıyım
Anlamıyorum nasıl zihniyet bunlar.
İnşallah canım bekliyoruz
Bakalım kısmetimizi.
İyi ki olmamış O ev... bu kadar açgözlü insanla anlaşmak çok zor olur bence.

Ben tatlıya ağzımı sürdüğümde gerisi geliyor tutamıyorum kendimi bugün tuttum gerçi 🙈 kuru meyve bile benim dengemi bozuyor yarından itibaren 21 gün şekersiz günlere başlayayım diyorum....
Bende tatlı yediğim an daha çok yiyesim geliyor bu yüzden hiç yememek benim için daha iyi. Ödül bile 1 kere filan yaptım.

Kaptanların temizlik günüydü demekki bugün 😂 güle güle kirletin canım :temizlik::temizlik::temizlik:

Takımın yemek ortalamasını düşürmeye çalışıyorum napiyim :KK51:

Canım eğer sorun evse hiç sıkıntı yapma. Ben buraya ilk geldiğimde bi arkadaşta ev bulmaya çalışıyordu üzgün ve moralsiz mesajlar atıyodu burda teselli ettiler sıkma canını bulunur inşallah dediler ve gerçekten o hafta kız yeni evine taşındı. Burdaki kardeşlerinin dualarına güven inşallah senin de sıkıntıların uçup gidecek az biraz daha sabır Allah yardımcın olsun 🤲🏻
Busra196 Busra196 miydi 😅 o evine kavuştu, taşındı, okulu değişti , programı değişti ama hala moralsiz :işsiz:Duzelir inşallah :dua:

Neymiş mi birtanem ? Mutsuz değilim aslında çok yorgunum . Tükenmişlik sendromu sanırım benimkisi 😇🙈
Yok yok tükenmişlik değil o uzak olsun :dua:
Yorgunluk insanlık hali hepimiz aynıyız üzülme :KK68:Seni heyecanlandıracak bir şeyler bulman lazım. Haftalık kilo takibi mesela iyi gelir gibi ne dersin :super:

Iyi aksamlari kizlar
Sabah 5:30 sekersiz kahve
Oglen 14hkucuk bir sandwich yanina salata
Aksam 19h uc Sigara boregi vé kahvatlik bir mini dilim elmali turta
1.5 litre su
10 bin Adim Cordelia Cordelia Elhan Elhan
Cok kotu bir beslenme oldu bu gece cokta acikmistim biraz abarttim galiba iki gundur evde sulu yemek yapamiyorum
Sağlıklı bir beslenme olmamış canım. Yarına umudumuz :dua:
Afiyet olsun canım 😘

X