Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan Elhan zeyneppk zeyneppk
Sahur
1 yumurta kahvaltılık
2 dlm tbe
İftar
Bir kase çorba
5-6 etli dolma
1 yk pilav kuru
6 çatal kadayıf tatlı
2 hurma
Afiyet olsun canım. İftar öğünün dengeli olmamış . Karbonhidrat çok çok az olmalı , sebze ve protein ön plana çıkmalı tatlışım. Çorbanin muhteviyatıni belirtmedigin için düşüncem bu şekilde. :KK60:

Benim diyetisyenim sutlu tatli ve dondurma veriyor zaten Ramazanda kilo vermenizi beklemiyorum almayin yeter diyo

ramazana 99,4 kilo ila merhaba dedim şu an 95,5 kiloyum
veriyorum çünkü abur cubur gereksiz yemeği kestim yağdan değildir ama tartıya yansıması güzel

Menum
Iftar
Yarim kase yayla corbasi
3 dilim patates oturtma
Salata

Ara 1 piko

Suyu 2 lt icicem insallah
Kiraz sapi cayi
Spor 6511 adim
Dun 4939 adim
Cordelia Cordelia Elhan Elhan
Canım sahurda yapmıyorsun az olmamış mı ? Ben bunla çok aç olurum🙈 gerçi diyetisyen eşliğinde yaptığın için o daha iyi bilir👍

Ben tatlıya ağzımı sürdüğümde gerisi geliyor tutamıyorum kendimi bugün tuttum gerçi 🙈 kuru meyve bile benim dengemi bozuyor yarından itibaren 21 gün şekersiz günlere başlayayım diyorum....
Eğer hurma yeniyorsa bu şekersiz günlerde ben de katılabilirim 😊

Merhaba kizlar nasilsiniz dunden beri giremedim dun erken uyudum uyumak iyi geldi kendimi enerjik hissettim bugun temizlik yaptim iftari beklerken bir bakiyim dedim
Mavi takim 💙💙💙💙💙
Tam gaz devamiz demi fire vermek yok sakin ha cumartesi muhtesem eksileri gormek istiyorum 🤗🤗
Kaptanların temizlik günüydü demekki bugün 😂 güle güle kirletin canım :temizlik::temizlik::temizlik:
Tok takımın aç kaptanı 🥺❤️ Afiyet olsun 🥰
Takımın yemek ortalamasını düşürmeye çalışıyorum napiyim :KK51:
Amin canım 🤲
Allah razı olsun 🥰
Canım eğer sorun evse hiç sıkıntı yapma. Ben buraya ilk geldiğimde bi arkadaşta ev bulmaya çalışıyordu üzgün ve moralsiz mesajlar atıyodu burda teselli ettiler sıkma canını bulunur inşallah dediler ve gerçekten o hafta kız yeni evine taşındı. Burdaki kardeşlerinin dualarına güven inşallah senin de sıkıntıların uçup gidecek az biraz daha sabır Allah yardımcın olsun 🤲🏻

Kaptanların temizlik günüydü demekki bugün 😂 güle güle kirletin canım :temizlik::temizlik::temizlik:

Takımın yemek ortalamasını düşürmeye çalışıyorum napiyim :KK51:

Canım eğer sorun evse hiç sıkıntı yapma. Ben buraya ilk geldiğimde bi arkadaşta ev bulmaya çalışıyordu üzgün ve moralsiz mesajlar atıyodu burda teselli ettiler sıkma canını bulunur inşallah dediler ve gerçekten o hafta kız yeni evine taşındı. Burdaki kardeşlerinin dualarına güven inşallah senin de sıkıntıların uçup gidecek az biraz daha sabır Allah yardımcın olsun 🤲🏻
Tesekkur ederim canim 💗

Eğer hurma yeniyorsa bu şekersiz günlerde ben de katılabilirim 😊
Kuru meyve de yok canım maalesef ben öyle biliyorum.... bana diyetisyen demişti zamanında... uygulamıştım zamanında gerçekten işe yarıyor.... 21 günden sonra sen kıyamıyorsun o emeğe yemiyorsun....

Ece Didem Ece Didem canım , sanırım ev sıkıntın var 2 yıl önce aynı sıkıntıyı yaşadım seni çok iyi anlıyorum .... ama öyle bir anda Rabbim önüne çıkarıyor ki sen bile şaşırıp kalıyorsun.... ben artık arkadaşlarıma hepinizin evinde gözüm var çıkın diyordum 🤣🤣🤣 çok çaresizdim o dönem sağolsun herkes yardımcı olmaya çalışıyordu ... sonra ben satılık olan bir eve kiraya verirmisiniZ diye yazdım.... adam da o satılık ama aynı katta bir ev var kiralık dedi sürpriz oldu öyle tuttum..... emin ol senin de kısmetin bekliyor🤲🤲🤲

Kuru meyve de yok canım maalesef ben öyle biliyorum.... bana diyetisyen demişti zamanında... uygulamıştım zamanında gerçekten işe yarıyor.... 21 günden sonra sen kıyamıyorsun o emeğe yemiyorsun....
Ben de tatlı ihtiyacını hurmadan karşılayayım diyordum. O zaman katılmayayım çünkü iftardan sonra küçükde olsa illaki tatlı bişey istiyorum.

Teşekkür ederim 🙏 Online diyetisyenle başladım canım listeyi alışkanlıklarıma ve yaşam tarzıma, vücut yapıma uygun hazırladığını söyledi. Sordum kendisine paylaşma lütfen diye rica etti o yüzden paylaşmadım.
Hayırlı olsun canım 🌸
İnşallah çok iyi gelir sana
Saygı duyarım .
Tartılma her haftamı olucak canım.

X