Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben ekledim kilomu boyumu kaydet dedim ama hala göremiyorum ne kendiminkini ne sizinkini
İsmine tıklayıp forum seçeneklerine gir, içerik seçenekleri diye bir kısım var, ordaki imzaları görüntüle kutucuğunu işaretle o zaman görünüyor. Ben de dün öğrendim bunu, zaten o şekilde görmeye başladım.

Pzt menüm
Sahur 04.30 1tb ekmek 1 haş yumurta 1 dilim hellimdomates salatalık 1 siyah zeytin bal kaymak ceviz
İftar 1 kase paça 4 kaşık kısır ayran
1 avuç çerez
Su 1 lt
Salı menüm
Sahur 04.30 1 tb ekmek 1 üçgen peyniri domates salatalık 2 siyah zeytin 1 çatal reçel
İftar ciğer kavurma 1 kase yoğurtlu döğme çorbası salata 2 hurma
1 dilim küçük kıbrıs tatlısı
Su 1.5 lt Elhan Elhan Cordelia Cordelia uranus35 uranus35

Afiyet olsun, menün ve sporların çok güzel.

Afiyet olsun canım çok güzel menü.

Afiyet olsun canım güzel menü.

Afiyet olsun canım ama bana çok az geldi, sanki doyurucu hiçbir şey yok gibi. Adımların çok güzel.

Afiyet olsun canım güzel menü. Bakalım bu tek öğünler bize fayda sağlayacak mı.

Afiyet olsun canım, menünü beğendim. Ekmek kadayıfı hem canımı çektirdi hem de azıcık düşündürdü, daha hafif bir tatlı olabilirdi.

Afiyet olsun canım güzel menü.

Öncelikle yeni düzenin için kolaylıklar diliyorum canım, Allah yardımcın olsun.
Sahur olmadığı için toplam kalori günü tamamlamış olabilir ama akşam 1 tabak makarna ile 4 dilim baklava uygun değil canım. İkisi de çok daha az miktarlarda olabilirdi.

Afiyet olsun canım, bu menü daha iyi olmuş.
Akşama kadar emziriyorum da aynı zamanda o yüzden biraz kaçıyor ya her şeyden canım istiyor bu aralar ramazan bitene kadar böyle gibi

@Minicikfzt ah kuzucum gittinmi sen 🤩azmin enerjin daim olsun insallah
TemelinSafinazi TemelinSafinazi mavi takima hosgeldin canim cok guzel bir takima geldin bol enerjili yalniz rica edecegim aktif ol burda nekadar cok olursan okadar eksilirsin unutma 💙
Oğlan çok yaramaz hiç durmuyor inan eşim de yoğun kendime bile vakit ayıramıyorum

X