Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canımsııın 😍 biraz sıkı tutsam su Ramazan’ı efsane kilo gıder benden emzirdiğim için de aynı zamanda ama bakalım nasıl kapatacağız. Kendimi bayramda fit görmek istiyorum güzel ciciler almak istiyorum
Birde kızla bırlıkte hastayız cumadan beri pik oldu iyice oksurukten uyuyamyoruz ikimizde Boğaz’larımız cok kotu ben antb alıyorum yine youplus falan ama toplanmadım resmen ya
Birde su bel benı üzüyor babam bi bant yapıştırdı iyi geldi duş ıçin çıkardım ertesı gun sol belim nasıl çekmeye başladı o ne olacak ordan ne cıkacak kim bilir spor yapmak ıstıyorum artık evde yapıcam ama bu belle nasıl bısey yapabılırım onuda bılmıyorum dr randevusunada daha var
Geçmiş olsun 💐 dr görmeden iyice tetkik yapılmadan spora başlama her şeyden önemli senin sağlığın beline bir bakılsın ondan sonra zaten yapabileceğin sporu dr söyleyecektir

İnşallah ciddi birşey çıkmaz canım kendini koru mumkun olduğunca bebekle anca yarım saat yürüyüş oluyo zaten benimki yarım saat dolunca kurulmuş gibi başlıyor ağlamaya mecbur giriyoruz içeriye
Ben 4. Katta oturuyorum asansör yok bebısle suan ınıp çıkmak zor belım ağrımıyorken zor ınıp cıkıyordum zaten kanguruyla hergun abıyı servıse indiriyoruz falan bakalım Rabbim yardım Etsin inşallah 🤲🏼

Oy kuzum ikinize de geçmiş olsun. Mandalina kabuğu çayı denesene öksürük ve boğaz ağrısına iyi geliyor. Beline bir yakı daha yapıştır. Eskiden eczanelerde olurdu üzerinde puma jaguar gibi bir resim olurdu. Sıcak su torbası da iyi hissettirir gece yatarken beline tülbent eşarp gibi bir şeyle bağla. İyiles sporunu yaparsın dert etme . :KK60: Bir beden daha inceleyim ben de cici alacağım kendime :confused:cicilenelim beraber :KK5:
Yakı değil balım bu ya Farklı bısey gınseng fln degısık bıseyler var ılgınc bı sekılde ıyı gelıyor olmadı alacağım malıyetlı bıraz ama napalım
Benim diyet muhabbetim tam olarak bir gecede bıçak gibi oldu ahtım var o yüzden istediğim kiloya gelince maviden kot alacağım kendime 😂 o gece mavıde o kabinde oldu herşey 😂

Tek dayanağım o zaten hedefıme hızlıca ulasmamdakı en büyük etken 😍 emzirme kalorı açığı sağlıyor gerçekten. Oruca yenı basladım 6 aylık bebeğim sıkta emiyor gerçekten kan şekerim düşüyor alışırım bi kaç güne inşallah
Emzirme dönemini iyi değerlendirirsen bence de daha kolay olur senin için canım. Gördüğüm kadarıyla bayağı yol almışsın zaten.

Seni mi kiracagim tatlışım :KK5:
Çarşamba milli duşakabin temizlik günüdür kulaktan kulağa duyurula..... davul çalan imoci de olaymış :confused:
🥁🥁🥁🥁
Not : Temizlik için harika bir tüyom var . :sus:
Sadece o gün temizlik düşünenlere vereceğim. :süslü:
Bana ver mutlaka canım, elhanın askeri olarak çarşambayı duşakabin temizliğine ayırıyorum :KK49:

Kızlar ben bugün bir hata yaptım, eve gelirken ilk kez pide aldım. Bugüne kadar kendimi tutamam diye korkumdan almıyordum. O kadar haklıymışım ki :KK70: Beyaz ekmek bünyeye bir kez girdi mi sürekli can cekiyor, şu an kendimi zor tutuyorum mesela.

Merhaba Arkadaşlar
Dualarınızda banada yer verin
Kimin duası kabul olur bilinmez
Hayırlısı ile bir ev buluyum
Eşyalarımız tertemiz gelsin
Yerleşiyim artık
Çok zor böyle muallakta olmak
Çok yoruldum
Hadi inşallah canım, öyle bir ev nasip olsun ki, ben bu kadarını hayal etmemiştim diyesin.

Bi dakika ya sen benim takımımdasın dur sakın yiyemezsin:rolleyes::rolleyes:
Bak şimdi tomrsciğim sana diyetin başlarındayken bir çiğ köfte partisinde uyguladığım taktiği öğreticem onu yaparsan hem arkadaşlarınla çiğ köfte partisinden geri kalmamış olursun hem diyetini bozmamış olursun.
Eline kocaaamaan bir marul alıyorsun içine yarım sıkım çiğ köfte koyuyosn (normalde 1 tam sıkım ya da 2 tam sıkım konulur ) üstüne bol yeşillik ilave edip lavaşsız marul dürüm yapıyosun. O kocaman marulu yerken zaten arkadaşların çiğ köfteleri çoktan bitirmiş olur yani toplamda 4 sıkım yiyebilirsin boooolllcaa yeşillikle birlikte. 2 bardakta ayran içtin mi zaten ful tok olursun. Ziyansız bir gün olsun inşallah 🙏
Öyle güzel anlatmışsın ki gece gece canım çekti. Neyse ki karşı takımdayım ve yemeyeceğim :KK70:

Kızlar ben bugün bir hata yaptım, eve gelirken ilk kez pide aldım. Bugüne kadar kendimi tutamam diye korkumdan almıyordum. O kadar haklıymışım ki :KK70: Beyaz ekmek bünyeye bir kez girdi mi sürekli can cekiyor, şu an kendimi zor tutuyorum mesela.
ben de biraz önce leblebileri un haline getirip helva yaptım bu saatte :kızgın: ama tarifi yanlış hatırlamışım yağını çok koymuşum 3 yk yedim nasıl ağır geldi nasıl ağır geldi 😖 bir süre tatlı bir şey görmek istemiyorum

X