Popüler Konu LenaG ile MasterFit

18 Mart ptesi
Sahur: 1 ceviz, 1 badem, 1 dilim kaşar, 1 salatalık

İftar: 1 kase sebze çorbası
1 kase kabak tarator
1 kase yeşillik salata
3 kaşık kadar közlenmiş patlıcan
Avuç içi kadar pidenin içine Yağsız küflü peynir koyup yedim.

Kalorisi az şeylerden azar azar çok çeşit yedim böyl farklı bi gün oldu.

Su: 1 lt henüz
Egzersiz yok :KK43:
@Cordelia Elhan Elhan
Farklı ama güzel :KK5:
Afiyet olsun kaptanım :KK60:

Senden güzel tatlı mı olur ne gerek var ki zaten :KK60:
Canımsııın 😍 biraz sıkı tutsam su Ramazan’ı efsane kilo gıder benden emzirdiğim için de aynı zamanda ama bakalım nasıl kapatacağız. Kendimi bayramda fit görmek istiyorum güzel ciciler almak istiyorum
Birde kızla bırlıkte hastayız cumadan beri pik oldu iyice oksurukten uyuyamyoruz ikimizde Boğaz’larımız cok kotu ben antb alıyorum yine youplus falan ama toplanmadım resmen ya
Birde su bel benı üzüyor babam bi bant yapıştırdı iyi geldi duş ıçin çıkardım ertesı gun sol belim nasıl çekmeye başladı o ne olacak ordan ne cıkacak kim bilir spor yapmak ıstıyorum artık evde yapıcam ama bu belle nasıl bısey yapabılırım onuda bılmıyorum dr randevusunada daha var

@zeyneppk Elhan Elhan
Sahur
1 dilim tbe
1 haşlanmış yumurta
Zeytin peynir domates salatalık
1 yk mıhlama
Çay
İftar
1 kepçe kabak corbası
1 yk pilav
3 yk fırın köfte patates (2 tane patates 3 köfte)
Ara
Kahve ıkı hurma topu
Ara
Çay fındık kabak çekirdeği ortadan yedim miktar cok degıl
Su 1.2 şimdiye kadar
Afiyet olsun 😍

Canımsııın 😍 biraz sıkı tutsam su Ramazan’ı efsane kilo gıder benden emzirdiğim için de aynı zamanda ama bakalım nasıl kapatacağız. Kendimi bayramda fit görmek istiyorum güzel ciciler almak istiyorum
Birde kızla bırlıkte hastayız cumadan beri pik oldu iyice oksurukten uyuyamyoruz ikimizde Boğaz’larımız cok kotu ben antb alıyorum yine youplus falan ama toplanmadım resmen ya
Birde su bel benı üzüyor babam bi bant yapıştırdı iyi geldi duş ıçin çıkardım ertesı gun sol belim nasıl çekmeye başladı o ne olacak ordan ne cıkacak kim bilir spor yapmak ıstıyorum artık evde yapıcam ama bu belle nasıl bısey yapabılırım onuda bılmıyorum dr randevusunada daha var
Şimdilik belini zorlayacak spor yapma yapabilirsen yürüyüş yap yeter belinin durumu belli olsun önce

Şimdilik belini zorlayacak spor yapma yapabilirsen yürüyüş yap yeter belinin durumu belli olsun önce
Dün bugün oyle max 1 saatlık gezmeli cıktık yarım saatten sonra bant olmasına rağmen belım alev aldı ağrıyla bırlıkte yürüyüşte sıkıntı oldu doktoru bekleyelım bakalım nolcak ya ne cıkacak acaba

Dün bugün oyle max 1 saatlık gezmeli cıktık yarım saatten sonra bant olmasına rağmen belım alev aldı ağrıyla bırlıkte yürüyüşte sıkıntı oldu doktoru bekleyelım bakalım nolcak ya ne cıkacak acaba
İnşallah ciddi birşey çıkmaz canım kendini koru mumkun olduğunca bebekle anca yarım saat yürüyüş oluyo zaten benimki yarım saat dolunca kurulmuş gibi başlıyor ağlamaya mecbur giriyoruz içeriye

IMG_20240318_221805.jpg

IMG_20240318_221834.jpg
IMG_20240318_221852.jpg
Mthn83 Mthn83 tatlım benim öğütücü.☺️Saniyeler içinde bütün tohumlar , badem , fındık ne varsa un haline geliyor. Çok da pahalı bir şey değil. Her hatunun mutfağında yer almalı . :rapci:

Oy kuzum ikinize de geçmiş olsun. Mandalina kabuğu çayı denesene öksürük ve boğaz ağrısına iyi geliyor. Beline bir yakı daha yapıştır. Eskiden eczanelerde olurdu üzerinde puma jaguar gibi bir resim olurdu. Sıcak su torbası da iyi hissettirir gece yatarken beline tülbent eşarp gibi bir şeyle bağla. İyiles sporunu yaparsın dert etme . :KK60: Bir beden daha inceleyim ben de cici alacağım kendime :confused:cicilenelim beraber :KK5:

X