Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Salı günü 59 kg
Cumartesi 58.7 kg
Elhan Elhan Cordelia Cordelia IMG_20240316_170014.jpg

Ramazan’da kilo vermek zormuş gerçekten. Ben bitek ödem verdim sanırım. Ama artık bu haftadan itibaren şöyle düşünelim kızlar bayram geliyor bayrama kendimize bir beden küçük bayramlık kıyafet alalım ve onun içine girebilmek için kalan 3 haftayı değerlendirelim. Haydi lütfen bugünden itibaren çok fazla asılalım haftaya boooll eksiler görelim buralarda. Herkesin kırmak istediği bi direnç var ben de direnç kilosundayım takıldım kaldım artık haftaya kırmak istiyorum
Ne kadar haklısınız. Benimde olmayan yepyeni kıyafetlerim var. Giymek çok isterim. İnşallah başarıcaz☺️

40 yaş üstü kalp sorunu olan ve sigara kullananlarda hap önerilmiyor.
Hormonlu ria ise bakır alerjin yoksa ve lohusa kanaman bittiyse takılabilir.
40 yaş üstü değilim canım kalp sorunum da yok sigara da kullanmıyorum bakır alerjim de yok lohusa kanamam da ama önermedi emzirmeden de değil demek ki. Benim zaten gitmem lazım doktora kistim büyüdü elime geliyo sıkıntılar da artmaya başladı ama ihmal ediyorum işte emzirirken ilaç kullanmak yok zaten ne yapacaklar ki ameliyat da olamam şu ara diyorum. Zaten emzirme bitsin hemen ilaca başlarım ben

Ramazan’da kilo vermek zormuş gerçekten. Ben bitek ödem verdim sanırım. Ama artık bu haftadan itibaren şöyle düşünelim kızlar bayram geliyor bayrama kendimize bir beden küçük bayramlık kıyafet alalım ve onun içine girebilmek için kalan 3 haftayı değerlendirelim. Haydi lütfen bugünden itibaren çok fazla asılalım haftaya boooll eksiler görelim buralarda. Herkesin kırmak istediği bi direnç var ben de direnç kilosundayım takıldım kaldım artık haftaya kırmak istiyorum
Iftardan sonra birsey yememek lazim biskuvi tatli vs yoksa ac kalsanda gitmiyor

Spiral istememe rağmen doktor bana takmadı kanama miktarını daha da artıracak dedi çok şaşkınım benim de kanamam aşırı yoğun oluyor neden öyle dedi acaba bana ya ben de mi taktirsam
Ben taktirmadim ama cevremde takanlarin cok kanamasi oldu ve birkac yil sonra cikardilar ama ilacli spiral degildi onlarinki belki drun oyuzden oyle demistir

Merhaba arkadaşlar dün gece bir iki kelebek vardı evde . Boceklenen gıdalardan oluyor onların kaynağını bulmak üzere minik bir market haline getirdigim kilerim var oraya bir girdim bir daha çıkamadım. Dolapları dök sil yerleştir , cekmeceleri dök derken kiler yuttu beni :KK14: :KK14: Sadece gıda değil deterjanlar ıvır zıvır siniflandir derken bu saati buldu. Bildirimleri Cordelia Cordelia kaptanım toparlamis bana göndermiş sağ olsun :dua: birazdan bakacağım. İnşallah çok güzel eksiler vardir :dua:
Antalya iftar saati 19.12
Sanırım sonuçları 20.00' de açıklarız.
Sebep olup dip köşe temizlik yaptırıyor yaramazlar. Tertemiz olmuştur kaptanım, ellerine sağlık 🥰🥰

Teşekkürler canm nasıl atlattin nasıl geçti ellerimde yüzümde şişlik yüzümde kizarma yanma oluyor kaşıntı da var bunlar gibi mi,bende uyuzdan suphelendim
Vallahi sadece bir hap verdi bana ciddiye dr.ama ben sürekli sirkeli suyla duş aldım onun faydasını gördüm bi dene istersen canım
Merhaba arkadaşlar dün gece bir iki kelebek vardı evde . Boceklenen gıdalardan oluyor onların kaynağını bulmak üzere minik bir market haline getirdigim kilerim var oraya bir girdim bir daha çıkamadım. Dolapları dök sil yerleştir , cekmeceleri dök derken kiler yuttu beni :KK14: :KK14: Sadece gıda değil deterjanlar ıvır zıvır siniflandir derken bu saati buldu. Bildirimleri Cordelia Cordelia kaptanım toparlamis bana göndermiş sağ olsun :dua: birazdan bakacağım. İnşallah çok güzel eksiler vardir :dua:
Antalya iftar saati 19.12
Sanırım sonuçları 20.00' de açıklarız.
Bir kelebek görüp tüm gün mutfaktan çıkmayan kadınlar aşkına şimdi temizlik düzen tertip ne güzel olmuştur kankişim
Çoktan haketmiştin, daim olsun 🤲🏼🤲🏼
Demii fezom teşekkürler

Eki Görüntüle 3401600

Geçen cumartesi 73.40 mış
Bugün 73.50
+0.10 Gr

Salı günü 74.15 tim bu arada.

serap911 serap911 Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Herkese çok teşekkür ederim sizleri tanımak güzeldi benim için bugün sondu sizlere bol eksili günler dilerim 🤗🌸🌸 ben motivasyon olarak biraz sıkıntı yaşıyorum o yüzden burayı da olumsuz etkilemek istemediğim için ayrılıyorum😊🌸
+100 gr artı bile sayılmaz. Motivasyon işini birlikte halledebilirdik. 🥴

X