Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kendini biliyorsun birşey diyemem ama gezegen sana meydan okudu bı silkelen yarış içinde yarış var 😍

Abla benmi engel oluyorum kismetine 🙄

Afiyet olsun canım 😍

🤣🤣🤣
Neyine güvenmiş gezegen😱

Evet, kısmetlerime sen engel oldun, kafanı kaldırma, sağa sola bakma didin 🤣
Göremedim dekolteli yürüyüş yapan delikanlıları 🤣🤣

😘😘

Antalya' da Valilik firtınalı , yağmurlu havalarda 60 kilonun altındakiler dışarı çıkmasın diye duyuru yapıyor . Adamlar zorda kalmasın diye fazla aşağı inmek istemiyorum :süslü::süslü:
Sanırım yurtdışı uçuşlarda artık yolcular da tartılacakmış, bileti ucuza getirmek için kilo vermeye devam etmeliyim 🤣🤣

Yarim kilo çok az 1 hafta için bence eskiden olsa 1 kilodan aşağı vermezdim 😞 hayırlısı olsun ya gitsjnde yaza kadar bıcır bıcır girelim
Ama sen artık 70 li rakamlardasın eskisi gibi değilsin ki haftada yarım kg normal bence oturmuş kilolar bunlar zor gidecek önemli olan gitmesi. Sen bu yaz çıtır ligine geçersin

Kızlar sevgili büyüklerim ağır misafire ana yemek ve tatlı önerisi rica ediyorum sizden.
Menüm şu şekilde;

Domates çorbası
Kıtır ekmek (çorba içine)
Barbunya pilaki
Pirinç pilavı
Börek peynirli ya da patatesli karar veremedim
Salata
Komposto
Ayran
Sütlü tatlılar her zaman hafif olur, oruç sonrası tercihimdir

Sebze olarak patlıcanın her türü bu menüye çok güzel yakışır

Canım hedefin haftalık 500 Gr olsun. 20 kilo vermek hedefi ile 5 kg vermek birmi. Yavaş ama düzenli gitsin. Artık ogunlerini normal hayat rutinine uydurarak git. Büyük acliklar düşünme. Sonuçta bu kalıcı olsun istiyorsun ve daimi beslenmeni oturtman gerek ♥️
2-3 gün protein ağırlıklı beslensen. Mesela benim diyetisyenim süt ve ürünlerini kesmişti bu hafta çok az tükettim. Denesen mesela 🙄

Afiyet olsun canım
Başka bı grupta arkadaşlarım yavuz bişi varya aralıklı oruç denince akla gelenlerden onun kitabını okuyor. Yemekten önce tarçınlı elma tavsiye ediyor. 1 gün dene bakalım gerçi diyetisyen listene ters gitmeyeyimde

Sanki yılbaşı hedefi diye başlamıştık demi 😍

Afiyetle yiyin inşallah ♥️
Denerim canım zaten gündüz yediğim meyve 1 elma zarar vermez fayda eder bence 😘

Ama sen artık 70 li rakamlardasın eskisi gibi değilsin ki haftada yarım kg normal bence oturmuş kilolar bunlar zor gidecek önemli olan gitmesi. Sen bu yaz çıtır ligine geçersin
İnşallah ❤️❤️ bakalım yavaş yavass gitsin gelmesinler birdaha. Çıtır olmak istemiyorum ben ya hiç yakismaz

Kızlar size bir fikir önereyim gerçi benim değil bir şef yaptı ben çok beğendim. Enginar seviyorsanız eğer onu bildiğin karnıyarık gibi yapın. Baya birebir aynısını yapıyoruz tek fark enginarları kızartma yok çiğden yapıcaz. kıymasını sosunu koyup kısık ateşte pişiriyoruz.
Hem misafirler için de uygun hem servis etmesi kolay.

Kızlar sevgili büyüklerim ağır misafire ana yemek ve tatlı önerisi rica ediyorum sizden.
Menüm şu şekilde;

Domates çorbası
Kıtır ekmek (çorba içine)
Barbunya pilaki
Pirinç pilavı
Börek peynirli ya da patatesli karar veremedim
Salata
Komposto
Ayran
Karnıyarık olabilir, etli yeşil fasulye, islim kebabı, tavuk baget fırında, İzmir köfte bunların hepsi piric pilavina cok yakışır geri kalan herşey çok güzel zaten afiyet bal şeker olsun ❤️

Aslında bu diyet yeme şekli hayat rutinim oldu yani bıraksam bile yine böyle devam ederim🤭 bı deneyeyim bu dediğini süt ürünlerini kesicem dimi ama benim için çok zor en sevdiğim şey çünkü yoğurt. İşte haftalık 500 Gr gitse bile ben sorun yaptığım kilonun çoğunu verdim. Yaza kadar incecik bir kiz olurum ,😂😂 geçen nisan elbisemi giydim bildiğiniz çuval
Dün babam diyor kızım pantolon torbalamis diye. Size söylediğim üstüme olmayan pantolon hala olmuyor 🤣
Yenisi lazım artık 😍
Neyine güvenmiş gezegen😱

Evet, kısmetlerime sen engel oldun, kafanı kaldırma, sağa sola bakma didin 🤣
Göremedim dekolteli yürüyüş yapan delikanlıları 🤣🤣

😘😘
Abooooo🫣

Kızlar size bir fikir önereyim gerçi benim değil bir şef yaptı ben çok beğendim. Enginar seviyorsanız eğer onu bildiğin karnıyarık gibi yapın. Baya birebir aynısını yapıyoruz tek fark enginarları kızartma yok çiğden yapıcaz. kıymasını sosunu koyup kısık ateşte pişiriyoruz.
Hem misafirler için de uygun hem servis etmesi kolay.
Hiç yemedim, tadı nasıl bilmiyorum 🤷🏻‍♀️

IMG_20240313_165318.jpg

İftara ne yaptınız ben yalancı tarhana yaptım. Biraz da dünden kalma kıymalı var. Çocukları doyurur. Bende metabolizma çorbası içmeyi düşünüyorum 🙄
Dün annem bı peynir almış biraz ekmek ve peynir yiyebilirim 😋
Şifa olsun
Eşim camide iftara davetli
Ben sorun deyil
Küçük oğlum işte, belki sipariş verecekler, iftardan 2 saat sonra eve geliyor
Büyük oğlum Nuggets almış, onu yaparım

X