Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Farkında mısınız çoğu arkadaş menüsünü yazıyor ve diğer menüleri yorumluyor. :dua::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200:
🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿
Yeni gelip yorumlayan arkadaşlara kocaman
1710104021045.png

1710104036963.png

Son düzenleme:
Afiyet olsun 😋 şu menü bende olsa evde kedi savaşları çıkardı 🤣 Allaaahh kavurma salam tavuk bize kalmazdı
Bizimkiler de öyle
Ne zaman mutfak masasına otursam ayaklarımın dibine gelip gözümün içine bakıyorlar
Eşim sen ye sonra ver diyor da babaanne yüreği işte, önce onlara verip sonra ben yiyorum 🤣🤣

10 Mart menum

Sabah 12.00
1 kaşık kavurmalı yumurta
1 haşlanmış yumurta
5 zeytin
1 kk peynir
1 dilim salam
2 dilim ekmek

Akşam 18.00
Izgara tavuk 100 gram
Biber kavurma 100 gram
1 dilim ekmek

Ara 20.00
2 kare çikolata
5 çilek

1 litre su bol çay

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun Kaptanım Su az olmuş
Çok çay içmişsin her içtiğin çay için 1 bardak su içmen lazımdı.
Ödem tutmasın diye 😇

Mart ayı dert ayı üzülme kuzum hiçbir şey olmamış gibi çıkar gelir. :dua::KK200:
Benim kedim de arada bir kaybolur sonra gelirdi. Dışarıya çıkan kediler yapar böyle şeyler. :KK68:

edinin kendi kumunu bahçeye koyun kokusuna geliyo. Benim kedim yokta kardeşimin kedisi kaçmıştı kumunu böyle kabıyla içinde kakasıyla falan kapının önüne koydular sonra hemen geldi
Evet guzel fikirmis yemek koymustum ben Ama bu dedigin aklimda olucak canim
Üzüldüm canım, inşallah gelmiştir şimdiye kadar. İlerleyen sayfalarda güzel haberini okumak nasip olsun.

Bize de arada yabancı kedi geliyor, biri verandaya geldi, itekleyerek çıkardı eşim, diğeri eski damat adayı, bahçeye gelip biraz bekleyip gidiyor, muhtemelen seninki de gelir tekrar

Yaa ben bugün doyamadım bı türlü kara delik açıldı içimde 🫣😭
Sorma bende bugun cok abarttim pazar sendromu evden cikamadik hava yagisli gidip gelip yedim malesef
Kizlarr bulundu kedim bu oglen dondu Sabah bir tur attim yine konukomsuyla konustum tam artik umidimi kesmistim yagmur yagmaya basladi benim minnos kosa kosa sirilsiklam geldi cok sukur uzulurdum dinmeseydi

Dunki menumu yazmismiydim hatirlamiyorum

Bugun ki menum
Sabah 10:30 bir kahve bir dilim tiramisu

Oglen 13:30 bir dilim peynir dort zeytin azcik patatesli yumurta

Ara 15h bir dilim tiramisu 🫣

Aksam 19h 100 gr dindi eti bir orta boy haslama patates ustume uc dilim eritme peynir uc dilim salam cesitleri
(Fransizlarin bir yemegidir raklet derler )
Bir litre su
Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83

Evet guzel fikirmis yemek koymustum ben Ama bu dedigin aklimda olucak canim

Sorma bende bugun cok abarttim pazar sendromu evden cikamadik hava yagisli gidip gelip yedim malesef

Kizlarr bulundu kedim bu oglen dondu Sabah bir tur attim yine konukomsuyla konustum tam artik umidimi kesmistim yagmur yagmaya basladi benim minnos kosa kosa sirilsiklam geldi cok sukur uzulurdum dinmeseydi
🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

X