Popüler Konu LenaG ile MasterFit

10 Mart Pazar menüsü
13.00 kahvaltı
1.5 haşlanmış yumurta, 1 yeşil zeytin, 1 dilim peynir, 3 halka sucuk, domates salatalık biber, 2 dilim ekmek.

14.00 ara
20 siirt fıstığı, avuç içi kadar kabak çekirdeği

18.00 ara
2 kuru kayısı, 8 çiğ badem

19.45 akşam
1.5 parça haşlanmış et, 4 kaşık pirinç pilavı, 1 kaseye yakın çoban salata

2.5 litre su
Spor yok.

Akşam yemeği çok geç oldu, bugünkü menüm içime sinmedi. Gündüz işlerle uğraştım sonra yorgunluktan uyuyakalmışım, yemek o yüzden geç kaldı. Spor da yapamadım çok şişkin hissediyorum.

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83

10 Mart Pazar menüsü
13.00 kahvaltı
1.5 haşlanmış yumurta, 1 yeşil zeytin, 1 dilim peynir, 3 halka sucuk, domates salatalık biber, 2 dilim ekmek.

14.00 ara
20 siirt fıstığı, avuç içi kadar kabak çekirdeği

18.00 ara
2 kuru kayısı, 8 çiğ badem

19.45 akşam
1.5 parça haşlanmış et, 4 kaşık pirinç pilavı, 1 kaseye yakın çoban salata

2.5 litre su
Spor yok.

Akşam yemeği çok geç oldu, bugünkü menüm içime sinmedi. Gündüz işlerle uğraştım sonra yorgunluktan uyuyakalmışım, yemek o yüzden geç kaldı. Spor da yapamadım çok şişkin hissediyorum.

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83
Boyutu küçük kalorisi büyük olmuş sanki 🙄
Ramazan'a giriş menüsü diyelim 😍

Kizlarr kedim kayboldu turkiye d'en getirmistik normalde evden kaliyo arada bahceye cikar biraz gezip gelirdi bugune aksam uzeri geldi gordum onara isimi bitirip temizliyip iceri aliyim dedim gidis o gidis nere baktiysam yok bu saatlere oldu gelmedi uyuyamuyorum saat ikiye geliyo kac kere baktiysam gezdiysem gelmedi sesime normalde gelirdi Elhan Elhan senin kesin var dimi daha iyi bilirsin gelirmi kedi geri ya
Kedinden haber var mı?

Ben de aynı düşünceyle evdeyim şu an 2 yaşına kadar evdeyim inşallah sonrasinda bile bırakmak hiç içime sinmiyor ama mecbur bırakacağım 🥺ne ara 8 aylık oldu insan şaşırıyor gerçekten her yeni gün yeni birşey yapıyor
Allah sağlıklı uzun ömür versin, sizleri başından eksik etmesin.

Amin canım sağol
İnşallah karşılığını alırım
Aşağı yukarı son dört senedir
110 kilodaydım
Direnç kırılırda sağlıkla veririm bu kiloları 🙏
Bendede durum aynı , 6 7 yıldır hep 110 ile 115 gibi sayıların arasında gidip geliyorum, lastik gibi ben 110 un altına çekmeye çalıştıkça bir türlü şu 110 belasından kurtulamadım. karabasan gibi oldu 🤷🏻‍♀️

Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 10 Mart menüsü

Kahvaltı 12:40 tarhanadan tost yaptım 6 adet zeytin

Ara 1 küçük kurabiye 1 k.patlağı üzerine f.ezmesi 1çk bal

17:00 misafirim geldiği için popaça yaptım tadına baktım ikisininde yarım poğaça toplamı

Akşam 19;30 yoğurtlu kırmızı pancar salatası nohut kapya biber 1 adet kornişon mısır

Kahve yanına küçük lokum
(Tost ve salata resmini ekliyorum)
Su 2 lt 💕

Eklentiler

• IMG_0610.jpeg
    IMG_0610.jpeg
    169,6 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_0601.jpeg
    IMG_0601.jpeg
    185,9 KB · Görüntüleme: 19
X