Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Oy maşaAllah deyim o zaman
Benim mutfak biraz büyük, tezgahımda fazla yer yok ama yemek masam 90/160
Rahat rahat yapılır, hele yukarı mutfağida tezgah çok müsait, benim yapacak halim olmuyor,
Hamurişi yapmayı severdim, yemeyi daha çok severdim, dün iki öğün hamur olunca sabaha karşı açlıktan midem bulandı, ayakta olsam kesin bişeyler yerdim, henüz yatakta olunca kalkıp yemedim.
Şimdide hiç açlık hissetmiyorum

Senin yolladığın resme tıkladım, pek bişey anlamadım, isyan ettim geri verin benim 2,5 saatimi diye

Afiyet olsun çok güzel bir menü

Dün ekmek yedim diye şiş uyandığımı farkettim ve tartılmadım, kendimi hafif hissettiğim zaman tekrar tartılırım, tavsiye ederim

Senin yolladığın resme tıkladım, pek bişey anlamadım, isyan ettim geri verin benim 2,5 saatimi diye
2.5 saatlik ne attım kız
Menüm
Sabah .12
Tam buğday lavaş ince
1 yumurta

Ara.yok

Aksam 16.00
1 ince lahmacun
Ayran
Annemde pide yerden pidesinden aldım ince dilim
Cordelia Elhan Mthn83
Spora gidiyorummmm
En sonda ki sonuç olarak pide sanırım
Afiyet olsun az olmuş hafif olmuş
Afiyetle yiyin ablacım

Ben emziriyorum oruç tutmayacağım ama yerinde olsam 2 yumurta yerdim kesin ve tam buğday ekmeği falan yerdim tok tutma açısından
Yumurta mantıklı ben çölyak hastasıyım tam buğday yiyemem de kendi ekmeğimi aldım dondurucuya attım ondan yetim teşekkür ederim

Sahurda ne yapacaksınız kızlar. Diyete sahurla dönüyorum ya ne yesem bilemedim
Evdekilere kahvaltı türü, hafif olsun istiyorlar
Sahanda yumurta
Yumurta piyazı
Kıymalı yumurta
Sucuklu yumurta
Pastırmalı yumurta
Tost
Menemen gibi gibi
Bugün menüde köfte var, dürüm yapıp yiyecekler, kalırsa köfte de yerler

Apayrı yaşam sahur menüsü

Hurma(3,5,7) tane sade veya yoğurtlu veya kuruyemişli
Kuru incir 3,5 tane
Kuru kayısı 5,7 tane

Ben bunları kendime yapayım çok güzel fikirler. Bir ramazanlar sahur menüsü var teşekkür ederim onlara glutenli hamurişi böylece niyeti bozup yiyememkaydettim mesajı

2.5 saatlik ne attım kız

En sonda ki sonuç olarak pide sanırım
Afiyet olsun az olmuş hafif olmuş

Afiyetle yiyin ablacım
Tv de YouTube den yazdım, bikaç tane çıktı, metoş şu resmi yolladı dedim, onu açtım, 2:15 sürmüş, e arada wc molası filan 2:30 sürmüştür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…